Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak rozmawiać z człowiekiem negującym istnienie spisków?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#76

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dziurę wybiła fala uderzeniowa, czyli lecący gruz z tych kilku ścian.

A tak poza tym, musisz w prawie każdym poście wklejać tą emotę? Jakoś mnie to wkurza.
  • -2



#77

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sami dajecie przykład, jak nie nalezy rozmawiać. :mrgreen:

Ponadto, niepotrzebnie rozpoczynacie kłótnie na konkretne tematy, które przecież już istnieją i czekają na kontynuację.
  • 1



#78

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fala uderzeniowa mówisz... okrągłą dziurę? I ominęła ten słup stojący przed nią ? To bardzo ta fala skupiona być musiała... No, może chociaż - nie chce mi się przepisywać, więc zerknij proszę tutaj http://www.paranorma...post__p__510980
Nie pytam o inne podniesione przeze mnie kwestie - nie to miejsce (temat ma inny tytuł) ale chętnie wysłuchałbym odpowiedzi na nie w odpowiednim dziale.

emota cię wkurza? - nie ma emoty
  • 0



#79

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jedno z wyjaśnień jest takie, że ta dziura została wybita przez goleń podwozia którą widać leżącą przed ścianą.
  • -2



#80

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fala uderzeniowa mówisz... okrągłą dziurę? I ominęła ten słup stojący przed nią ?

Jaki słup?
Przecież z dziury wylotowej doskonale widać dziurę wlotową:
Dołączona grafika
  • 0



#81

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sami dajecie przykład, jak nie nalezy rozmawiać. :mrgreen:

Ponadto, niepotrzebnie rozpoczynacie kłótnie na konkretne tematy, które przecież już istnieją i czekają na kontynuację.


Po pierwsze - to nie są kłótnie, tylko wymiana poglądów (mała acz subtelna różnica) * tu powinien być odpowiedni emot ale (z wiadomych względów go nie umieszczę :mrgreen:)
Po drugie - masz rację. Są odpowiednie wątki do omawiania szczegółów poszczególnych teorii (pisałem o tym powyżej)

Jaki słup?
Przecież z dziury wylotowej doskonale widać dziurę wlotową:

Dziurę wlotową widać ale... co to zmienia jeśli chodzi o kwestię podniesioną przeze mnie? Widać też dwa otwory okienne i jakieś kable... i mnóstwo czerni, w której może kryć się wszystko (i słup także).
Myślę, ze najlepiej byłoby kontynuować tą rozmowę w odpowiednim wątku ( w przypadku słupa, dziury wylotowej itp. najodpowiedniejszy byłby chyba ten. Ale ten też byłby niezły pewnie...
Są tam zdjęcia słupa, o którym wspominałem i jest też dyskusja o "fali uderzeniowej".
Dobra, z mojej strony to koniec OT - od tej pory będę się odnosił tylko do kwestii podniesionych w temacie wątku - czyli ''rozmowy" (wszystkich zainteresowanych dyskusją o szczegółach zapraszam do działu Wydarzenia 9/11.
Na koniec pozwolę sobie tylko na osobistą uwagę.
Jak tak czytam sobie wpisy w tym temacie, to zastanawiam się czy nie warto byłoby zmienić jego tytuł na "Jak minusować człowieka wierzącego w istnienie spisków? - czyli 100 różnych sposobów na sekowanie kogoś, kto myśli inaczej niż my".

edit: poprawiony link do tematu

Użytkownik pishor edytował ten post 09.12.2013 - 10:38

  • 0



#82

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jedno z wyjaśnień jest takie, że ta dziura została wybita przez goleń podwozia którą widać leżącą przed ścianą.

To mnie zawsze bawiło...
Aż stało się nudne...
Spiskowcy są krytykowani za posiadanie różnych wersji zdarzeń. Jednak to nie przeszkadza sceptykom w tworzeniu wielu własnych hipotez prezentujących określone stanowisko które nie jest spójne z oficjalną wersją lub zastępuje oficjalną wersję z braku określonego stanowiska.
  • 3

#83

Hubert Szewczyk.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Super! Przyda mi się :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych