Skocz do zawartości


Zdjęcie

Psychometria


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

Patrolsowy Pan.
  • Postów: 121
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mieliście z tym doczynienia? Wierzycie w to? Mi się dość często zdarza znaleźć coś, co zgubiłem, dzięki psychometrii. Ciekawy jestem czy innym ludziom też się zdarzają takowe przypadki jak: zgubiłem 5 złotych, pomyślałem o nich troche, wyobraziłem sobie je i już wiedziałem gdzie są :) .
  • 0

#2

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W sumie takie coś może istnieć, chyba spróbuję :)
  • 0



#3

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mieliście z tym doczynienia? Wierzycie w to? Mi się dość często zdarza znaleźć coś, co zgubiłem, dzięki psychometrii. Ciekawy jestem czy innym ludziom też się zdarzają takowe przypadki jak: zgubiłem 5 złotych, pomyślałem o nich troche, wyobraziłem sobie je i już wiedziałem gdzie są :?: .

A bylbys w stanie znalezc moje 5 zl? xP Serio sie pytam, bo tez we wtorek zgubilam... :)

Albo jakies wskazowki jak znalezc? xP
  • 0



#4

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jezus mawiał szukaj a znajdziesz:P
  • 0

#5

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No jak zgubiłaś to próbuj :) Musisz o nich myśleć chyba.
  • 0



#6

Patrolsowy Pan.
  • Postów: 121
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zamknij oczy i wyobraź sobie 5 zeta. Wtedy zapamiętaj gdzie jest - nisko, w kącie, koło czegoś niebieskiego itp.
  • 0

#7

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Eeee... przypomina sie tylko jedno miejsce, w szkole, ale tam szukalam i nie bylo, wiec teraz tym bardziej nie bedzie... ;d ech.... :)
  • 0



#8

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ja często mam że jak czegoś szukam i sie już wkurzam tak na maxa to wreszcie znajduję :lol
  • 0

#9

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja jak czegoś zukam to raczej nie sukpiam się na tym tylko zadaje sobie takie głupie pytanie retoryczne: "czemu w życiu nie ma opcji 'szukaj'"? :lol
  • 0



#10

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a jak to jest ,że wszystkie moje myśli "materializują się"....to znaczy ,kiedy skupię się na jakiejś konkretnej rzeczy , lub wydarzeniu ,które chciałabym,żeby miało miejsce, w ciągu kilku minut poprostu dzieją się... czasamij są to błahostki innym razem rzeczy dość "poważne"...
chcę coś usłyszeć i zaraz ktoś to mówi ,albo widzę kogoś jak idzie po ulicy i myślę ,że zaraz się przewróci , czuję to ,albo chcę,żeby tak się stało i...dzieje się tak w 8 przypadkach na 10 ... i co Ja mam o tym myśleć :D ? , zdarza się ,że są to rzeczy dość przykre , a Ja mam potem poczucie winy ,że sprowokowałem te wydarzenia intensywnym myśleniem o tym ,czasem robię to by sprawdzić czy to jest coś więcej niż tylko przypadek , czy będzie tak za każdym razem czy może mam jakieś schizy... :oops: ?... wam również przytrafiają się takie rzeczy ? :P
czy te "schizy" mają jakąś naukową nazwę :P : ? może powinnam się leczyć ;) ?
  • 0

#11

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie sądze abyś musiała się leczyć ;) Chyba masz jakiś dar, zdolność i być może da się to lepiej wykorzystać. Albo to są bardzo silne przeczucia.
  • 0



#12

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też czasami mam takie sytuacje.. ;) Fajna sprawa, wiem co się stanie za chwile, albo sam to wymuszam myśląc to tym :P
  • 0



#13

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Spróbuję trochę nad tym popracować, bo na razie u siebie takich zjawisk nie zaobserwowałem. No może sporadycznie coś takiego się pojawia.
  • 0



#14

Bryza.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawa sprawa muszę spróbować ;)
  • 0

#15

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oh dzięki ! no to mnie pocieszyliście :P , bo już myślałam ,że coś ze mną ni tak ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych