Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z forum.


  • Please log in to reply
108 replies to this topic

#76

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil@

Jeśli przejedziesz przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, popełniasz wykroczenie, czy policjant się uwziął?

Jest regulamin stworzony po to, aby go przestrzegać. Właściciel forum określił, co wolno, a co nie. Wszyscy krzykacze o "zamykaniu ust userom" robią to samo na innych forach. Znamiennym przykładem jest Quintus, który wylewał morze łez na paranormalne.pl , a sam kazał banować na forum DI tych, którzy mieli inne zdanie niż on.

Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.

 

@Stan przecież nie w tym rzecz, nie na ten aspekt zwracałam uwagę. 


 

Obie formy są poprawne ale nie w tym problem, podobnie jak zamykanie ust userom nie rozwiąże problemu z jakim bryka się od dłuższego czasu forum.  Przez forum przetoczyła się nie jedna fala zmiatająca banami całkiem ciekawe osoby.

 

Które osoby? Wielu ludzi zniknęło z forum. 

Chciałbym chociaż  zobaczyć jednego twojego posta, gdzie coś jest pisane konkretnie, że nie trzeba domyślać się o co ci chodzi. 

 

 

Odpuść sobie moja osobę.

 

3.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

3.8 Unikaj wypowiedzi zawierających wyłącznie lakoniczne potwierdzenie wpisu, na który odpowiadasz (np. zgadzam się, dzięki, ja też itp.).

3.12 Odpowiadając na Post cytuj wyłącznie fragment, do którego się odnosisz.

 

ostrzezenie.gif

TheToxic





#77

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie ostatnio dobrze działa forum, nie ma żadnych problemów.





#78

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

U mnie też działa jak dawniej



#79

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie również forum hula jak za starych dobrych czasów, może złe duszki odpuściły już nasze forum? 

 

Do wszystkich offtopujących.

 

Skończcie już - bo te wasze narzekania już są nudne, zero wkładu, zero składu tylko biadolenie jak tu źle. Skoro tu tak źle to wyloguj się i idź tam gdzie jest fajnie to bardzo proste. Ten temat służy do opisywania problemów technicznych na forum, a nie problemów do moderacji. Pamiętajcie kij ma dwa końce i jakby tak przejrzeć waszą listę ostrzeżeń i za co to poniektórzy dostali order za prowokacje i offtopy przy zerowych praktycznie wypowiedziach.





#80

serim.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@up wyjaśnij mi to
Tu powinny być też inne tematy 2bfcfb9833637cbc0c84c5a2d306126c.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka



#81

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chyba znowu coś się działo bo od rana nie mogłam wejść na forum.Teraz ok ,tylko to 5 sekundowe oczekiwanie



#82

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zbyt dużo chętnych puka do drzwi....





#83

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wspomniane przez Magdę72 pięciosekundowe oczekiwanie to dość skuteczne zabezpieczenie podczas największego nasilenia ataków. Dziś około południa znów się skończyły, zatem tę stronę "przejściową" wyłączyłam. Na parę dni wybywam na majówkę, zatem raczej mnie nie będzie, jednak regularnie zamierzam monitorować stan forum i w razie czego znów uaktywnię to zabezpieczenie.

 

Zdaję sobie sprawę z tego, że konieczność odczekania tych pięciu sekund co pół godziny może dla niektórych z Was być irytujące, ale cóż -- alternatywą jest całkowity brak dostępu do forum. Sorry, taki mamy klimat :szczerb:





#84

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Czasem jednak i po pięciu sekundach forum się nie otwiera, bo się robi ten problem, co raportowałem wcześniej. Dziś po kilka razy z rzędu za każdym razem, gdy chciałem wejść na forum...





#85

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Czasem jednak i po pięciu sekundach forum się nie otwiera, bo się robi ten problem, co raportowałem wcześniej. Dziś po kilka razy z rzędu za każdym razem, gdy chciałem wejść na forum...

 

Sprawdź proszę PW, prawdopodobnie tam znajdziesz wyjaśnienie tego problemu.





#86

serim.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Coś się popsuło Tapatalk nie widzi forum a próba wejścia przez przeglądarkę z chromium skutkuje : ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR



#87

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Coś się popsuło Tapatalk nie widzi forum a próba wejścia przez przeglądarkę z chromium skutkuje : ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR

 

Twoja przeglądarka wymusza korzystanie z protokołu HTTPS (szyfrowane połączenia), który na forum nie jest jeszcze obsługiwany. Błąd zniknie jeśli wyłączysz w przeglądarce wspomniane wyżej wymuszanie HTTPS (albo dodasz paranormalne.pl do wyjątków, jeśli nie chcesz wyłączać tej opcji dla wszystkich stron). Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, to daj mi proszę znać tutaj lub na PW podając z jakiej przeglądarki korzystasz. Dam Ci instrukcję postępowania :)





#88

serim.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Naprawiłem to przez wyłączenie kilku opcji w Vivaldi tylko problem z logowaniem jest bo od ponad 10 lat nie mam dostępu do adresu e-mail przypisanego do konta jak by się w poprzez pw zmienić na konto którego używam bo hasła zmienić nie mogę





#89

serim.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wróć Vivaldi raz otworzy raz nie teraz znów nie działa i ten e-mail



#90

Big Brother.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Naprawdę tak ciężko jest ci ogarnąć ssl? 

Możesz wdrożyć DARMOWY certyfikat Let's Encrypt. Każdy poważny usługodawca hostingowy powinien to mieć w ofercie.

A jak nie ma, to zmień hosting, bo nie wiadomo, jakie są jeszcze braki jeżeli chodzi o bezpieczeństwo.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych