Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z forum.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
108 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Z chęcią na Twoj Staniq.



#62

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obie formy są poprawne ale nie w tym problem, podobnie jak zamykanie ust userom nie rozwiąże problemu z jakim bryka się od dłuższego czasu forum.  Przez forum przetoczyła się nie jedna fala zmiatająca banami całkiem ciekawe osoby.

 

To nie jest odpowiedni temat, chcesz ponarzekać ponarzekaj tutaj

offtop2.gif

TheToxic





#63

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil@

Jeśli przejedziesz przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, popełniasz wykroczenie, czy policjant się uwziął?

Jest regulamin stworzony po to, aby go przestrzegać. Właściciel forum określił, co wolno, a co nie. Wszyscy krzykacze o "zamykaniu ust userom" robią to samo na innych forach. Znamiennym przykładem jest Quintus, który wylewał morze łez na paranormalne.pl , a sam kazał banować na forum DI tych, którzy mieli inne zdanie niż on.

Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.





#64

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Wiem, że to offtop, ale męczą mnie takie narzekania niektórych na ograniczenia wolności wypowiedzi, dlatego proponuję dodać taki punkt do regulaminu:

"Chroniczne narzekanie na moderatorów, administrację i regulamin będzie karane permanentnym banem". Na pewno to poprawi poziom dyskusji w takich tematach, jak ten...

 

@D.K.

 

Problem, który zgłaszałem nadal się utrzymuje: jak nie odświeżę strony dość często, to pojawia się strona CF, a potem ten błąd bazy i długi adres. Ostatnio musiałem kilka razy odświeżać i dopisywać /index do adresu by wejść na forum...





#65

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Up@

Mnie wywala to samo. Czasem jest tak, że pisząc post, po naciśnięciu "napisz", wywala mnie i robi sprawdzenie przeglądarki, po czym muszę pisać post od nowa.





#66

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obie formy są poprawne ale nie w tym problem, podobnie jak zamykanie ust userom nie rozwiąże problemu z jakim bryka się od dłuższego czasu forum.  Przez forum przetoczyła się nie jedna fala zmiatająca banami całkiem ciekawe osoby.

 

Które osoby? Wielu ludzi zniknęło z forum. 

Chciałbym chociaż  zobaczyć jednego twojego posta, gdzie coś jest pisane konkretnie, że nie trzeba domyślać się o co ci chodzi. 

 

Dla tych co nie wiedzą dlaczego na forum mało się dzieje, co błądzą jak dzieci we mgle. Są trzy główne powody:

1. Lepsza pogoda. Ludzie więcej czasu spędzają na dworze, grille, rowery i te sprawy.

2. Problemy techniczne. To tak jak z zamknięciem drogi z powodu remontu. Ludzie jeżdżą przez pewien czas objazdami i przyzwyczajają się do nowej trasy. Potem część z nich już nie wraca do starej trasy.

3. Ile razy można pisać o tym samym. ktoś założy temat o jakimś nawiedzonym domu i już nie ma tylu chętnych do pisania swoich opinii po raz setny.

 

Aplikator dostał dwa warny. 





#67

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Na pewno przyda się optymalizacja bazy danych, przejście na nową wersję IPB, mocniejszy serwer VPS. To są inwestycje. Może zrobić opcje dotacji? Wiadomo, że to są koszta. Ja te 10-20zł bym dorzucił do składki.

 

Zeby inwestowac to najpierw trzeba sie rozwijac, kierownictwo wprowadzilo taki rygor na forum, ze wszystko poszlo w przeciwna strone, generalnie forum juz dawno umarlo, tylko widze nie wszyscy maja tego swiadomosc, 4 aktywnych uzytkownikow i 5 moderatorow? Co to ma byc?

 

 

OOO Widzę kolega wrócił. Jak tam akwarium? Znamienne jest to ze jak komuś żyłka [wulg] pęknie, to potem bredzi o śmierci forum i terrorze moderatorów. Daj se spokój kolo. Może za wysokie progi... ?

 

wulgaryzmy2.gif

Jeśli nie masz pewności czy dane wyraz aby nie jest wulgaryzmem proszę zerknąć do słownika na którym się opieramy.

TheToxic





#68 Gość_Aplikator

Gość_Aplikator.
  • Tematów: 0

Napisano

Juzek dalej masz problemy z alkoholem?


Wszystko wulg jeszcze trzecim, co sie bedzies wulg? Jak banik to banik.

 

Sam mnie do tego zmusiłeś. 

wulgaryzmy2.gif

Wszystko


Użytkownik Wszystko edytował ten post 21.04.2018 - 20:26


#69

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aplikator
jeżeli masz coś do powiedzenia to zrób to choć raz bez osobistych wycieczek.

Od tygodnia przy wejściu na forum pojawia się komunikat o konieczności odczekania 5 sekund



#70

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... malo kto wie, ale  wspolpracowalem z tym forum 13 lat temu...

Pomimo tego, że forum istnieje od 12 lat... No brawo, brawo....

 

Sprawdzanie przeglądarki, czasem wywala mnie co pięć minut i jakikolwiek ruch/kliknięcie w odnośniki forumowe powoduje ponowne sprawdzanie.





#71

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

(...) malo kto wie, ale wspolpracowalem z tym forum 13 lat temu (...)

Ja tylko zwrócę uwagę:

Całość postów: 205
Rejestracja: 31.10.16

Jak mogłeś współpracować z forum od 12-13 lat, skoro konto masz od półtorej roku? Chyba że to twoje drugie konto, bo pierwsze zostało zbanowane, zatem zgodnie z regulaminem należy ci się ban za multikonto. Na piroportalu takich jak ty banowaliśmy za samo kwestionowanie naszych moderatorskich decyzji, więc się ciesz, że nie jestem tu Modem...



#72

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Juzek dalej masz problemy z alkoholem?


Wszystko wulg jeszcze trzecim, co sie bedzies wulg? Jak banik to banik.

 

Sam mnie do tego zmusiłeś. 

wulgaryzmy2.gif

Wszystko

 No i tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Regulamin forum wyklucza ludzi którzy nie potrafią rozmawiać na pewnym poziomie.  Alkoholizm jest nieuleczalny, podobnie jak głupota. Różnica po między nami, polega na tym, ze ja mogę być trzeźwy. :szczerb:





#73

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3007
  • Tematów: 2579
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Urgon, @Staniq, @Magda72 i pozostali zainteresowani:

 

Wyłączyłam stronę pośrednią z CloudFlare -- pełniła ona rolę dość skutecznego zabezpieczenia, choć jak widzę po komentarzach, raczej uciążliwego na dłuższą metę. Zobaczymy zatem, jak się rozwinie sytuacja.

 

Do pozostałej części dyskusji nie zamierzam się odnosić.





#74

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A może atak ma na celu zamknięcie strony i przejęcie domeny?

 

Gang internetowych 19 latków, którzy kręcą lody na ezoteryce i podbijaniu legend o pustej Ziemi (chociaż teraz płaska się sprzedaje lepiej).

Za kwotę 500 złotych można okupować domenę *.pl jako abonament przez 10 lat. Ich taktyka jeżeli jest prawdziwa to nigdy nie skończy się sukcesem.

 

Jeżeli to faktycznie ludzie z adresu *.com.pl i ich super forum to prawdopodobnie liczą iż metodą DDoS sprawią, że GoogleBot natrafi na stronę w czasie offline. Wiadomo, że boty wyszukiwarek indeksujące (i crawling) treści stron również mogą hipotetycznie zmienić punktacje ratingową dla adresu podczas problemów z ich dostaniem się do strony internetowej. Tylko, że... forum paranormalne.pl serwuje treści na podobnym poziomie od 12 lat nieprzerwanie i jej chwilowe problemy techniczne NIE STRACĄ w oczach takich botów ani o milimetr.

 

Ogólnie wszelkie te zabawy są żałosne i nie będą w konsekwencji skuteczne. To pozorna 'taktyka'. Jeżeli administrator obecny stwierdzi, że forum będzie istnieć następne 12 lat to tak będzie. Jak już napisałem jako czytelnik od 10 lat uważam to miejsce za jedyne trzymające poziom na tyle, że nie czuje się jak w psychiatryku. Forum tego typu musi być kontrolowane przez osobę, które nie ulega fantazjom i żyje w rzeczywistości na co dzień. 



#75

serim.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@D.K.
Skrzynka pocztowa też ma problem by odebrać całego e-maila

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych