Skocz do zawartości


Zdjęcie

Historia z środy :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

ROLLstand.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie , jestem nowy na Forum mam pewna ciekawostkę która mnie dręczy od ostatniego czasu.
W Lipcu dożyłem śmierci klinicznej miałem 52h bez pracy serca, organów
od tamtego czasu, wiele sie zmienilo moja " barwa tęczówki " źrenice, zmienne kolory widzenie jaśniej inny kontrast wzroku
kilkakrotnie ... Miewałem też że miałem oczy, błękitno - niebieskie taki kolor czystego oceanu,
zaznaczę że mój kolor oczu to "szaro-zielono-niebieski". Co dalej?
Miewałem różne sny, odczuwanie kto co myśli , to kłamie to kto mówi prawdę widziałem , czułem to nawet nie znając drugiej osoby.
A więc sedno :
W środę wczoraj (20 listopada ) tego roku, wstałem o 9 rano gdzie obudziła mnie była dziewczyna, chciała ze mną porozmawiać
po prostu z nudy.. porozmawiałem z nią od 9;15 - jakiejś 10;45
po czym postanowiłem się jeszcze położyć gdy miałem na 13;10 do szkoły ( do szkoły jadę 20 minut ) przelotnie, więc o 12; 00
miałem wstać wedle alarmu w telefonie.
Leżę 10,15 minut jestem tylko ja i mój pies w całym domu , on był za ścianą a ja sam w pokoju gdzie spał.
mija dłuższy czas po 11, nagle ciężej zacząłem oddychać jakbym miał astmę. Chwilę później
poczułem mrok na sobie, gdzie czułem jakby ktoś jechał jakby tipsem po moich żyłach z lewej i prawej strony
mój pies, zaczął szczekać na moje drzwi, skomleć etc.
po czym kiedy otworzyłem oczy on wszedł do pokoju i wszedł mi pod kołdrę
mija 5 minut później, nagle mam odczucie jakby mój zmysł podpowiedział mi że zaraz ktoś zrzuci moją kołdrę.
Mija jakieś 6 sekund, w 1 momencie drapnął mnie pies, i poczułem jakby ktoś momentalnie miał mi zabrać kołdrę..
Czy to dziwne :) prosiłbym o jakąś pomoc.

z ciekawostek :

dowiedziałem się że kilka lat temu z 23 lata wstecz mieszkali tu hipisi,punkowcy..
po prostu pewnej nocy widziałem jakby noc z historii swojego pokoju
kto umarł, jak umarł itd. Mieszkam na 10 piętrze w wieżowcu
Każda wskazówka jest przydatna ;)
od Lat zajmuje się tego typu zjawiskami, po prostu interesuje sie tym nie chodzę do kościoła, cmentarze itd.
ale potrafię czuć to coś co jest wokół mnie od lat.
ale to mnie bardzo już zainteresowało - prosiłbym o ciekawe wypowiedzi ;)

Dołączona grafika
Dołączona grafika
edycja:
ultimate

  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

drugi raz zakładasz temat o tym samym http://www.paranorma...251#entry583251
Ogarnij się typie.
  • 0



#3

ufo1987.
  • Postów: 357
  • Tematów: 79
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po pierwsze to tego się nie da czytać chłopie ;/ Składnia, logika - brak słów. Oto perełki:
Jak można DOŻYĆ śmierć kliniczną? "Po prostu z nudy"? "Mija 5 minut później".
A ogólnie cała treść pisana chyba na niezłym haju.

Po drugie cała historia to jakieś banialuki i pewnie "wydaje" ci się to co chcesz żeby ci się "wydawało". To że mieszkali tam ćwierć wieku temu hipisi czy punki no to NIESAMOWITA gratka ;/

Po trzecie wydaje mi się że to zwykła prowokacja albo trolling. Gadka typowego gimbusa...

Przymykając oko na to wszystko to może by to mogło być coś na kształt aury czego doświadczałeś? Powiedz jeśli możesz coś więcej na temat tej śmierci klinicznej (jak to się stało? ustała praca układu krążenia, układu oddechowego? często podczas śmierci klinicznej ludzie widzą światło i tym podobne sprawy - doświadczyłeś czegoś podobnego? Pamiętasz coś?). Powiedz coś więcej o sobie ogólnie.
  • 0



#4

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Autorze Twój nick powinien zaczynać się na literę T - TROLLstand, byłby wtedy adekwatny z tym co robisz.
  • 0

#5

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy to dziwne :)

Mnie tam już na tym forum chyba nic nie zdziwi, więc odpowiadam - nie, to nie jest dziwne.
Chociaż, jak czytam cyt."...czułem jakby ktoś jechał jakby tipsem po moich żyłach..." to myślę sobie, że musisz mieć jednak jakiś dar, żeby tak po prostu odróżnić tipsa od zwykłego paznokcia.
I akurat TO dziwne jest. Przynajmniej dla mnie.
Z pozdrowieniami etc. etc.
  • 0



#6

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Po co założyłeś drugi temat?
http://www.paranorma...269#entry583269

Tam tematu nie "uciągnąłeś", to trzeba drugi założyć nie? A co...

Użytkownik CarolineŸ edytował ten post 22.11.2013 - 21:30

  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych