Skocz do zawartości


Zdjęcie

Byt? Duch czy Demon?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

ROLLstand.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie , jestem nowy na Forum mam pewna ciekawostkę która mnie dręczy od ostatniego czasu.
W Lipcu dożyłem śmierci klinicznej miałem 52h bez pracy serca, organów
od tamtego czasu, wiele sie zmienilo moja " barwa tęczówki " źrenice, zmienne kolory widzenie jaśniej inny kontrast wzroku
kilkakrotnie ... Miewałem też że miałem oczy, błękitno - niebieskie taki kolor czystego oceanu,
zaznaczę że mój kolor oczu to "szaro-zielono-niebieski". Co dalej?
Miewałem różne sny, odczuwanie kto co myśli , to kłamie to kto mówi prawdę widziałem , czułem to nawet nie znając drugiej osoby.
A więc sedno :
W środę wczoraj (20 listopada ) tego roku, wstałem o 9 rano gdzie obudziła mnie była dziewczyna, chciała ze mną porozmawiać
po prostu z nudy.. porozmawiałem z nią od 9;15 - jakiejś 10;45
po czym postanowiłem się jeszcze położyć gdy miałem na 13;10 do szkoły ( do szkoły jadę 20 minut ) przelotnie, więc o 12; 00
miałem wstać wedle alarmu w telefonie.
Leżę 10,15 minut jestem tylko ja i mój pies w całym domu , on był za ścianą a ja sam w pokoju gdzie spał.
mija dłuższy czas po 11, nagle ciężej zacząłem oddychać jakbym miał astmę. Chwilę później
poczułem mrok na sobie, gdzie czułem jakby ktoś jechał jakby tipsem po moich żyłach z lewej i prawej strony
mój pies, zaczął szczekać na moje drzwi, skomleć etc.
po czym kiedy otworzyłem oczy on wszedł do pokoju i wszedł mi pod kołdrę
mija 5 minut później, nagle mam odczucie jakby mój zmysł podpowiedział mi że zaraz ktoś zrzuci moją kołdrę.
Mija jakieś 6 sekund, w 1 momencie drapnął mnie pies, i poczułem jakby ktoś momentalnie miał mi zabrać kołdrę..
Czy to dziwne :) prosiłbym o jakąś pomoc.

z ciekawostek :
dowiedziałem się że kilka lat temu z 23 lata wstecz mieszkali tu hipisi,punkowcy..
po prostu pewnej nocy widziałem jakby noc z historii swojego pokoju
kto umarł, jak umarł itd. Mieszkam na 10 piętrze w wieżowcu
Każda wskazówka jest przydatna ;)
od Lat zajmuje się tego typu zjawiskami, po prostu interesuje sie tym nie chodzę do kościoła, cmentarze itd.
ale potrafię czuć to coś co jest wokół mnie od lat.
ale to mnie bardzo już zainteresowało - prosiłbym o ciekawe wypowiedzi ;)
  • -2

#2

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie nic nadzwyczajnego. Napisałeś optycznie dużo, ale jeśli chodzi o treść to dowiadujemy się z niej praktycznie tylko tego, że: przeżyłeś śmierć kliniczną; znamy kolor Twoich oczu; nie masz dziewczyny, ale za to masz psa; mieszkasz w wieżowcu na 10 piętrze - kiedyś mieszkał kto inny (logiczne); sądzisz, że dzieje się w Twoim życiu coś paranormalnego.
Moja mała sugestia, jeśli chcesz porady - opisz to, co się (nadzwyczajnego wg Ciebie) dzieje, wtedy będziemy mogli porozmawiać.
  • 1



#3

ROLLstand.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę że poradą wstępną będzie jak ktoś będzie w stanie mi wytłumaczyć czy to byt, dość naturalny czy raczej coś silniejszego - kiedyś za młodu wiele rzeczy mnie nawiedzało, m.in głosy ;)
Cieżko mi to trochę wytłumaczyć, tą cała sytuację bo jest ciężka do opisania.


znalazłem dziś ciekawy materiał cd. dzieciństwa; )
jednego z użytkowników fora - miewałem to kiedyś ale bardzo w rzeczywisty sposób.

http://www.paranorma...am-odezwij-sie/

także z moich doświadczeń miewałem widywania np cienie budząc sie w środku nocy
jak byłem nieco młodszy tzw. "paraliż senny" na 10-15s otwierałem oczy przed sobą bez ruchu i widziałem
jakiś cień..

Użytkownik ROLLstand edytował ten post 21.11.2013 - 23:24

  • 0

#4

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Opisz w miarę możliwości e szczegółami, co widzisz, co słyszysz itd. Na chwilę obecną nikt Ci nie powie, co to było, bo ciężko jest z Twojego tekstu cokolwiek wywnioskować, gdyż potrzeba więcej szczegółów.
  • 0



#5

Yav.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skąd śmierć kliniczna?



i co do cholery kolor oczu ma to widzenia ??
  • 0

#6

ROLLstand.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z Głosów słyszałem " Zabije cię " "Ty będziesz kolejny" "jesteśmy już blisko" z panoramy mojego bloku na przeciwko mam cmentarz tak na oko 1 -km do przejścia (10-15min) takim szybszym tempem :)
co do środy, to zaintrygowało mnie to szczekanie mojego psa, na drzwi, skomlał na te drzwi
a to było już bardzo ciekawe.
jeżeli chodzi o przeszłość wiele nie pamiętam, ale ze szczegółów
pamiętam że obudziłem się nieświadomie w środku nocy
gdzie mam wyłączony komputer etc.
nagle przesunęło się krzesełko i słychać było krótki dialog osób / energii której nie widziałem
która mówiła " Oj,już wstał, wstał " , "uważaj , i patrz patrzy się na nas"
  • -2

#7

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A nie jest to czasem odgłos zza ściany?
  • 0



#8

ROLLstand.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[quote name='Yav' timestamp='1385073837' post='583264']
skąd śmierć kliniczna?



i co do cholery kolor oczu ma to widzenia ??
[/quote]

Na co dzień miałem i mam "szaro-zielono-niebieskie" po prostu tak widoczne w świetle dziennym że daj spokój.
Śmierć kliniczna? - Próba samobójcza w lipcu tego roku :)

CarolineŸ , Owszem zdarzało się ale to i tak według mnie nie świadomie miewam twardy sen ;)
sprawa mnie trochę przerasta, głównie elementy - poznawania człowieka poprzez czucie co mysli, czuje.

i co do cholery kolor oczu ma to widzenia ??
[/quote]


nie dziwi cię że nagle mam szaro-zielono-niebieskie potem przez jakiś czas błękit? taki kolor oceanu przezroczysty?
  • 0

#9

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bawi Cię to, że chciałeś popełnić samobójstwo?
  • 0



#10

ROLLstand.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie bawi ;) wręcz przeciwnie - zawsze byłem silny psychicznie ;)
wiązałem zbyt dużo planów z jedną osobą , starałem sie i robiłem to bezbłędnie ale pękłem emocjonalnie.
  • 0

#11

Yav.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok jakiś papierek ze szpitala zapodaj, byle nie psychiatryka
  • -1

#12

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Skąd ta Twoja pewność siebie? Może nie byłeś taki do końca bezbłędny, skoro nie wyszło?
  • 0



#13

Yav.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Daj spokój nie karm trola.
  • 0

#14

DoKaNi.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ROLLstand pisze: "W Lipcu dożyłem śmierci klinicznej miałem 52h bez pracy serca, organów"

Coś mi się tu nie zgadza. 52 godziny śmierci klinicznej? A może to nie była śmierć kliniczna. Według znanych mi definicji śmierci klinicznej jest to stan kiedy nie pracują narządy (serce, płuca ect.) natomiast mózg jest w pełni aktywny. Taki stan może trwać co najwyżej kilka minut bo potem z powodu niedotlenienia obumiera kora mózgowa. To znaczy że po tych 52 godzinach o ile byś w ogóle żył w co wątpię to byłbyś co najwyżej -przepraszam za sformułowanie- warzywkiem podtrzymywanym przez aparaturę.
Przywrócenie do życia po stanie śmierci klinicznej jest możliwe jedynie przez ok 4-5 minut!!!

A co do koloru oczu, a właściwie jego odcienia to zmienia się on z wiekiem, w zależności od światła albo stanu zdrowia.

:))
  • 0

#15

Bloond..
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Mam ciekawą teorie . Czy to że słyszysz "głosy" nie ma zwiazku z Twoim stanem psychicznym?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych