Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wizje przyszlosci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

pavlo77.
  • Postów: 17
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich!
Chcialbym podzielic sie swoimi przezyciami z zakresu prekognicji, ale nie bede opisywal szczegulow swoich wizji, gdyz opisanie ich zajeloby mi wiele czasu, a wy zapewne nie przeczytalibyscie ich do konca :). Otoz mialem w swoim zyciu trzy wizje, wszystkie dotyczyly mojego zycia( moge opisac je jako film 3D odtworzony i zobaczony wewnatrz mojego umyslu), 1 z nich spelnila sie po kilkunastu minutach, 2 na nastepny dzien, a 3 jeszcze nie spelnila sie i mam nadzieje ze nigy( nigdy nie mow nigdy :D) sie nie spelni- to co w niej widzialem do dzisiaj przyprawia mnie o gesia skorke. Opisze ogolnie jak to wygladalo:
otoz wszystkie te wizje mialem w roznym wieku i w roznych normalnych codziennych czynnosciach, a wygladalo to tak: nagle przez chwile tracilem wzrok (widzialem tylko mgle albo ciemnosc), nastepnie pojawial sie "film"-wszystko bylo bardzo naturalne, glosy, obrazy i kolory. Wizje te trwaly od ok 5 do 15 sekund, byly 1 albo skladaly sie z kilku czesci. Po zakonczeniu wizji normalnie odzyskiwalem wzrok.
Zapewniam ze nie bylo to zadne "de javu" czy tez sen na jawie.
Mam prosbe, czy ktos doswiadczyl czegos podobnego? Prosze o komentarze ( nie boje sie krytyki :D).
Pozdrawiam
  • 0

#2

SethBling.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jednak prosiłbym byś opisał tę trzecią wizję, albo chociaż ją streścił. ^.^
  • 1

#3

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kojarzy mi się z "Oszukać przeznaczenie".
  • 0



#4

pavlo77.
  • Postów: 17
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Bardzy trafny komentarz :). Chodzi o to ze 3 wizja sie nie spelnila... bo ucieklem, wierze ze "ktos" lub "cos" lub nawet Najwyzsza Istota (przepraszam nie nazyawam jej Bogiem, bo nie chce obrazic niczyich wierzen lub niewierzen) pokazalo mi moja przyszlosc abym mogl uniknac niebezpieczenstwa
...moge napisac tylko, ze zagrozone bylo moje zdrowie, a nawet zycie:(
  • -1

#5

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A powiedz, czy podczas tej "wizji" widziałeś też siebie samego?
  • 0



#6

pavlo77.
  • Postów: 17
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Tak widzialem siebie jak kazdy siebie widzi w lustrze... ok. Opisze 3 wizje bo musze to wyrzucic z siebie... otoz pracowalem za granica w kuchni. Na poczatku wszystko bylo w porzadku, ale po pewnym czasie czesc zalogi kuchennej zauwazyla, ze malo interesuje sie kobietami, wiec stwierdzili ze albo jestem homo albo jestem niedoswiadczony w tych sprawach. Postanowili mnie umowic na randke z dziewczyna. Niestety bezskutecznie, gdyz mialem zlamane serce, ale wstydzilem sie do tego przyznac. Po paru ich bezskutecznych probach znowu mialem wizje. Mialem przerwe w pracy, lezalem u siebie w pokoju na lozku, oczy mialem zamkniete, ale nie spalem. Wtedy znowu mialem wizje: zobaczylem siebie w obcym pokoju, pamietam posciel byla fioletowa, za lozkiem byla szafa, a dalej na prawo bylo okno. Widzialem siebie jakbym spal, a zapomnialem dodac ze ta wizja skladala sie z 3 czesci. Opisalem 1 , wiec w drugiej czesci to co zobaczylem to byl najgorszy horror w moim zyciu. Zobaczylem 2 mezczyzn Jak mnie gwalca, a w 3 czesci zobaczylem ich twarze. Do dzisiaj je pamietam. Boje sie tylko ze moze sie Top spelnic, bo wrocilem I zaczalem prace w kraju w ktorym tego doswiadczylem...:(
  • 0

#7

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mówisz, że wdziałeś swoją twarz jak w lustrze. Powiedz mi, czy w tym śnie byłeś starszy (sądząc po wyglądzie) niż np. dziś?
  • 0



#8

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A interesujesz się kobietami... czy może masz kobietę, narzeczoną lub żonę? Skoro dzielisz się tak prywantnymi wizjami to pozwoliłem sobie na takie pytania, mam nadzieję że nie są zbyt osobiste.

Użytkownik Zbeeanger edytował ten post 20.11.2013 - 00:19

  • 0

#9

pavlo77.
  • Postów: 17
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ja wiem Caroline ze ciezko w to uwierzyc ale to nie byl zaden glupi sen. WidZialem siebie Jak dzis: te same oczy, ta sama fryzura, nawet ten Sam krzywy nos. Ale niestety ludzie ktorym o tym opowiedzialem stwierdzili ze cos mna jest nie tak, poniewaz normalny facet "zalicza" wszystkie panienki po kolei...

Szczerze to nigdy nie mialem dziewczyny bo pochodze z bardzo biednej rodziny. Interesowalo sie mna wiele kobiet, ale wszystkie odrzucalem, poniewaz nigdy nie zaznalem milosci-wiec boje sie tego uczucia. Po prostu boje sie, ze zakocham sie w dziewczynie, a ona mnie zostawi predzej czy pozniej...
  • 0

#10

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że ten sen odzwierciedla stan Twojego umysłu. Ponieważ nie miałeś nigdy dziewczyny zaczynasz obawiać się, że tak już pozostanie. Boisz się, że ludzie z Twojego otoczenia zaczną doszukiwać się przyczyny takiego stanu rzeczy, a pierwsze co im do głowy przyjdzie to homoseksualizm. I im bardziej się boisz tym ten strach sieje większy zamęt w Twojej psychice i podświadomości.

Osobiście też dotyka mnie prekognicja, ale nigdy nie wiem czy coś się wydarzy w życiu codziennym, dopóki właśnie się nie wydarzy. Myślę, że Twój sen na pewno się nie spełni. To nie była akurat prekognicja, a jak już wspomniałam paniczny strach, bo przecież już ktoś wcześniej zasugerował Ci (jak sam wspomniałeś), że pewnie jesteś homo. Może Ciebie to "z zewnątrz" nie dotknęło, ale Twoja podświadomość już zdążyła to zarejestrować i temu "pokazuje" Ci skrzywiony obraz tego, co wydarzyło się w ciągu jakiegoś dnia. Nie mam tu na myśli gwałtu, ale tego, że po prostu samo wypowiedziane słowo "homoseksualista" wywołało tę reakcję.
  • 0



#11

pavlo77.
  • Postów: 17
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Szczerze Caroline nie obraZ sie na mnie, ale ty nic nie rozumiesz. Pracuje w kuchni I jest to moja 5 praca w kuchni I w kazdej nazywano mnie "fucking gay". Oprocz cudzoziemcow nazywali mnie tak nawet moi kochani rodacy. Jestem skromny, ale wiem ze jestem dosc atrakcyjny dla plci przeciwnej. A ze niestety nie jestem playboyem tzn. Ze musze byc homo. A jesli chodzi o moje wizje to na pewno nie byly one spowodowane moim stanem emocjonalnym, po prostu ja mam to w genach, bo moja mama np. Widzi duchy...:) e
  • 0

#12

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hm... to w takim razie miałabym się na baczności, bo skoro jest tak jak mówisz, a ponadto wszyscy tak na Ciebie mówią, to może ktoś to weźmie na poważnie i może "spełnić się" Twój sen - czego Ci nie życzę. Może to po prostu tylko sen i nic się nie wydarzy. Tego nie wiesz, tak jak ja nigdy nie wiem, czy to, co mi się śniło się "spełni".
Wracając do pytania, które postawiłeś w temacie; mi też zdarzają się sny prorocze. Przeważnie śnią mi się rzeczy złe, nawet bardzo złe i takie, które bolą. Choć ostatnio śniły mi się też rzeczy błahe, które się spełniały. Jeśli Cię to interesuje, mogę temat rozwinąć.
  • 0



#13

pavlo77.
  • Postów: 17
  • Tematów: 4
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Caroline prosZe cie czytaj uwazniej co ja pisZe. Ja mialem wizje nie sny, moge porownac sen do wizji jak furmanke do promu kosmicznego...
  • 0

#14

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No dobrze, ale tak czy siak nie masz 100% pewności czy ona się spełni. Jedynie możesz przypuszczać, że tak się stanie, bo wcześniejsze wizje się ziściły. A jeśli chcesz "oszukać przeznaczenie", to oboje wiemy co musisz zrobić...
  • 0



#15

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Caroline prosZe cie czytaj uwazniej co ja pisZe. Ja mialem wizje nie sny, moge porownac sen do wizji jak furmanke do promu kosmicznego...


Ktoś kto ma wizje nie powinien (wg mnie)... aż tak mocno porównywać wizji do snów... bo jeśli sny to podróż do innych wymiarów lub światów równoległych.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych