Skocz do zawartości


Zdjęcie

Shinyusha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#1

JudytaDragon.
  • Postów: 4
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na Filmwebie natknęłam się na temat o japońskim horrorze "Shinyusha". Jest on zakazany w wielu krajach i ciężko go znaleźć. Podobno nie ma tam żadnych efektów specjalnych, zginęło w nim około 300 osób. Dowiedziałam się, że jest na jakieś japońskiej stronie, na której trzeba się zarejestrować i zapłacić 2$ za obejrzenie go. Wchodziłam na różne fora, na wielu z nich przewijał się ten sam post -
"w tym filmie nie efektów specjalnych tylko wszystko to jest na serio jak np. diabeł rozpruł człowiekowi brzuch, film jest o wiosce w której mieszka czarownica którą jak palą na stosie to wzywa najstraszniejsze siły mroku żeby zniszczyły wioske, przy nakręcaniu filmu zginęło 327 osób, dlatego to taka straszna tajemnica"
Nie wiadomo, czy to tylko wymysł, czy naprawdę istnieje film z zapisem prawdziwych śmierci. Kiedy wygooglowałam tytuł zobaczyłam 2 filmy:
1 wynik wyszukiwania
2 wynik wyszukiwania
Ktoś inny pisze, że miał kiedyś ten film podzielony na 14 części.
"Miałem kiedyś skróconą wersję tego. Film był podzielony na 14 partów. Każdy part to kilka minut filmu. Miałem 3 albo 4. Film istnieje, reklamowany nie był bo to japoński horror (Klątwa, czy japońska wersja Ring 0 też nie była reklamowana)."

"Najbardziej dziwi mnie jedno na rożnych forach o filmach czy tez nie, gdy zadawane jest pytanie odnośnie horrorów jakie są najlepsze, to wszyscy wymieniają ten film a nadal go nie ma w sieci o ile w ogóle jest. A przecież tyle osób go oglądało... Moze i prawda jest to co napisał Polska ze ma wiele tytułów by go ukryć no ale jeżeli czegoś nie ma w internecie to to nie istnieje. xD"

#2

Babydoll.

    Wiecznie Niezadowolona Królewna

  • Postów: 50
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zaciekawiona tematem sama zrobiłam mały research, ale w zasadzie im więcej forów odwiedzam, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że może to być tylko jedna z internetowych legend, zapewne wygrzebana gdzieś z 4chana. Co do filmów z zapisem prawdziwych śmierci - tego akurat w internecie jest pełno, nie można tego jednak nazwać filmami fabularnymi.

Swoją drogą ta historia brzmi nieco nieprawdopodobnie, gdyby w istocie tylu ludzi zginęło jestem przekonana, że usłyszelibyśmy o tym. W dodatku jeśli do ich śmierci przyczynił się diabeł, który, cytując użytkownika znalezionego przez mnie forum:

Mowa jest, że nie ma żadnych efektów specjalnych. Diabeł przybrał postać taką samą jak w Constantine. Elegancko ubrana postać i tyle. Nie musi przybierać postaci jak w bajkach

to tym bardziej wydaje mi się, że zostałoby to nagłośnione. Sama nie wiem, jestem nastawiona raczej sceptycznie, ale spróbuję poszukać więcej informacji na ten temat.

#3

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To raczej legenda będąca albo sposobem reklamowania albo miejskim mitem. Podobne rzeczy mówiono o filmie Kannibal Holocaust, ale okazało się że wszystkie sceny nagrywano przy pomocy umiejętnych efektów specjalnych.

To zresztą zabawne, że w kinach przechodzą filmy z masakrami a ogranicza się te w których giną zwierzęta. "Wiosna, Lato, Jesień, Zima i Wiosna" Kim Kiduka został w paru krajach skrócony o parę minut aby wyciąć scenę w której chłopiec znęca się nad drobnymi zwierzątkami (przywiązał kamień do węża, wepchnął kamyczek żabie w gębę i przywiązał kamień do rybki, do kręcenia użyto prawdziwych zwierząt) mimo że scena ta była kluczowa dla zrozumienia zakończenia (prawo karmy). W innym jego filmie "Wyspa" mieliśmy takie sceny jak próba samobójstwa przez wepchnięcie do pochwy pęku haczyków wędkarskich, zaczepionych na linie przywiązanej do odpływającej łodzi, a USA wycięto z filmu scenę patroszenia złowionej ryby bo uznano ją za zbyt drastyczną.



#4

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Postaram się go zdobyć, ale nic nie obiecuję... Czas pokaże

Użytkownik CarolineŸ edytował ten post 10.11.2013 - 18:49




#5

Manajuma.
  • Postów: 192
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Odchodząc odrobinę od para wątku...
Jeżeli czegoś nie da się znaleźć w internecie, to znaczy... że jest w Deep Web i lepiej tego nie szukaj :|

To co można znaleźć w Google to jedynie niewielka część tego co znajduje się w całej sieci. A to dlatego, że linków do tych pochowanych treści nie znajdziesz ot tak na stronach internetowych, a na dodatek Google w ogóle nie indeksuje tego typu stron.

Kiedyś wybrałem się w nieznane, przemierzając ciemne zakątki internetu.

W normalnych internetach można znaleźć przerażające nagrania(dwójka z Ukrainy...), ale jeśli głębiej szukasz to jeszcze mocniej zaczynasz utwierdzać się w przekonaniu, że człowiek to najgorsze ze zwierząt.

Nie polecam takich poszukiwań nikomu, tyczy to się zwłaszcza ludzi o słabej psychice, którzy obejrzeli kilka horrorów i myślą, że ich już nic w życiu nie przerazi i nie zniszczy emocjonalnie.

#6

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

w Którymś odcinku kiepskich było ze Marian podarował Ferdkowi japoński horror który miał być najstraszniejszym filmem na świecie, i na tego kto jest w posiadaniu tego filmu przechodzi klątwa....i nawet coś mi się wydaje ze tytuł był podobny

Shinyusha raczej jest zwykłą legendą.

czy naprawdę istnieje film z zapisem prawdziwych śmierci.



filmów z zapisem prawdziwej śmierci w internecie jest pełno...nawet nie dawno ja dodałem na te forum film z monitoringu ukazujący jak jakaś zapewne lewacka ***** z zimną krwią w centrum dużego miasta zabija dwóch działaczy greckiej partii Złoty świt.

odpowiedzialni za ten mord nie zostali złapani do tej pory

Poniżej cytat użytkownika X z portalu Nacjonalista.pl

Nie wiadomo jeszcze kto jest bezpośrednim sprawcą ale jedno jest pewne w Grecji lewactwo działa wspólnie z Systemem. Przykładowo przez kilkadziesiąt lat bezkarnie mordowała lewacka grupa 17N. Złapano ich „nagle” tuż przed Olimpiadą w 2004 – w społeczeństwie mówiono że policja od dawna wiedziała kto jest członkiem tej bandy i nie reagowała bo było jej to na rękę.
A rok temu pomimo udowodnienia winy i wyroku skazującego z więzienia wypuszczono groźnego anarchistę Nikosa Maziotisa i jego gang zbrodniarzy EA (WR). Trudno teraz spekulować ale to prawdopodobnie ta grupa stoi za zamachem. Za cenę wypuszczenia na wolność podjęli współpracę z państwem w zwalczaniu Złotego Świtu.



tak działają antyfaszyści którzy są zwykłymi mordercami, bandytami

Użytkownik Wilkołak edytował ten post 10.11.2013 - 20:55


#7

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oj, jak się bardzo chce, to się znajdzie wstrząsające filmiki, tylko po co? Przychodzi mi na myśl świetna piosenka Kaczmarskiego "Błogosławię Zło" o takich właśnie szukających filmików, ze zbliżeniami, wyraźnym głosem i nic ni zasłonięte:




#8

adrenalinaprank.
  • Postów: 51
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej jest dużo filmów które w niektórych krajach są zakazane itd pewnie to film pokroju królika doświadczalnego albo labolatorium diabła jedne wielkie tortury i porąbane sceny :P Swoją drogą ciekawe czy ktoś kiedyś gdzieś to znajdzie.Zgadzam się z Mnajuma ,pamiętam x lat temu jak ktoś mi wysłał jakiś link z portalu sadistic wtedy jeszcze hard był bez logowania i już tam znajdowały się tak nie normalne rzeczy że człowiek po zobaczeniu 3 stron ma uraz na psychice , nie rozumiem ludzi którzy mogą to normalnie oglądać,jarać się tym i na przykład jeść przy tym jakby nigdy nic :P

#9

Haures.
  • Postów: 75
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wątpię żeby coś takiego istniało, jest wiele filmików "Czarnej Strony internetu" przy których hard na sadolu to bajka. Problem w tym że przez google ich nie znajdziesz ale mimo tego podejmę się tego zadania i poszukam tego filmu.



@Edit
Wszystkie odnośniki które mają rzekomo przekierowywać do tego filmu są zablokowane tzn. treść usunięta itp.
No nic szukam dalej.

Użytkownik Haures edytował ten post 10.11.2013 - 22:48


#10

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Piszesz nie rozumiem, bo masz nie rozumieć, cuż w tym dziwnego być normalną, nawet w tak poye... czasach? Ja nie twierdzę, że dał bym radę, ale ciekawość opanowywania własnych emocji może być intrygująca.

#11

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak już tak mówicie o tych filmach, to jeszcze niedawno(może nadal jest - nie sprawdzam) był na necie film trwający może z 10-15 minut, który można było wyszukać normalnie w googlach pod odpowiednią frazą, na którym gościu mordował bodajże kobiete.

Wszystko idealnie pokazane, jak dźga nożem, rozcina ciało, jak odcina głowę, kończyny, a potem z samym korpusem uprawiał seks. Do tego jakaś dobrana muzyczka, itp.

Sprawa o tyle ciekawa, że wszyscy myśleli, że to fake. Jednak w pewnym momencie sprawą zainteresowała się poilcja i okazało się iż film jest prawdziwy, mimo to dalej śmigał na necie, a być może i nadal można go obejrzeć.



#12

Xca.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sa tez takie chore filmy, ktore sa tworzone pod psychodeliki (lsd, grzybki) zeby wywolac tzw. bad trip... oglada sie je jeszcze przed wzieciem albo zaraz po. Jak znajde to pokaze...mordowanie, rozcinanie, turtury, rotten.com itd. moge ogladac przy obiedzie, ale tego typu nagranie naprawce budza receptory strachu. Mi w bani potrafily sie przez 2-3 dni przypominac obrazy tworzac strach i niepokoj...nie wiem co by bylo po dragach jezeli na trzezwo to tak dziala.

#13

adrenalinaprank.
  • Postów: 51
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dodam jeszcze że mi zapadł na długo jeden film w pamięci , nie były to tortury itd tylko film po wypadkowy jakiś gość skakał gdzieś ze skarpy no i zawadził twarzą o skałe jeśli można to tak nazwać , pozniej był materiał ze szpitala.Dosłownie koleś nie miał twarzy a co najgorsze chyba jeszcze żył bo było widać jak oddycha , nie mam pojęcia czy próbowali go jakoś składać,raz widziałam i wystarczy :Pnaprawde okropny widok.

#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

^ Ten koleś co rozwalił sobie twarz o skały, to był fejk.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 11.11.2013 - 17:42




#15

p0lybius.
  • Postów: 111
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To zapodajcie link, niech i ja się przekonam :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych