Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reklama dopalaczy na forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

Xca.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od jakis tam dni nawet nie wiem juz ilu. W boksie adtaily widnieje reklama dopalaczy, rozumiem pieniadze ponad wszystko? Gdzie sa Ci przeciwnicy marihuany? A przepraszam te dopalacze sa oparte na legalnych substancjach wiec nagle troska o dzieci w szkolach zanika. A jezeli powiem tak marihuanie to jestem zly i pewnie cpun.

Moja propozycja dotyczy: selekcja reklam. Chyba, ze adminka jest bierna na fakt przyczyniania sie do rozpowszechniania trucizny.

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od jakis tam dni nawet nie wiem juz ilu. W boksie adtaily widnieje reklama dopalaczy, rozumiem pieniadze ponad wszystko? Gdzie sa Ci przeciwnicy marihuany? A przepraszam te dopalacze sa oparte na legalnych substancjach wiec nagle troska o dzieci w szkolach zanika. A jezeli powiem tak marihuanie to jestem zly i pewnie cpun.

Moja propozycja dotyczy: selekcja reklam. Chyba, ze adminka jest bierna na fakt przyczyniania sie do rozpowszechniania trucizny.


Masz na myśli legalweed? Podejrzewam że reklamy są dobierane kontekstowo - jeśli użytkownicy często dyskutują o marihuanie, to automat podrzuca takie reklamy.



#3

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja już zwracałem na to uwagę, chyba w shoutbox. Mnie to nawet niezbyt emocjonuje, gdyby nie to, że wchodzi tu jednak sporo młodych osób.

#4 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Adtaily z tego co pamiętam nie jest reklamą kontekstową, wyświetlane są z góry określone reklamy. Jeżeli ktoś nie chce takich reklam, to polecam instalację adblocka. Dla mnie to obojętne.

#5

nerka123.
  • Postów: 47
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i co z tego, że jest reklama? Chyba każdy ma swój rozum i umie wyselekcjonować pewne rzeczy i sprawy? Przecież nie lecisz do sklepu zaraz po reklamie nabyć dany towar (:D). Z igły widły moim zdaniem...

#6

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie badzcie duniami. Reklama jak reklama, nie reklamuje rzeczy zabronionych przez prawo, wiec niech sobie bedzie. Jakby sie tak czepiac to mozna ciagle, bo wisi tez np. nawet teraz reklama opon Dunlop ktore osobiscie uwazam za kompletny szmelc i co też mam robić awanturę żeby zablokować reklamę opon Dunlop bo jeszcze ktoś się może przez nie zabić? Albo jakieś biuro podróży, które jak można w neciep oczytać pakuje ludzi do zasyfionych nor z widokiem na śmietnik? To też zablokować bo jeszcze się ktoś natnie? Nie robcie se jaj ludzie.
Tu i tak jest mało reklam wiec o co chodzi?



#7

netscape.
  • Postów: 122
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zainstalujcie sobie ADBLOCK i nie będzie reklam jak macie z nimi taki wielki problem. Administrator niema wpływu na to co jest tam wyświetlane.

#8 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Zainstalujcie sobie ADBLOCK i nie będzie reklam jak macie z nimi taki wielki problem. Administrator niema wpływu na to co jest tam wyświetlane.

Bzdury opowiadasz, jak najbardziej ma wpływ na to co jest wyświetlane w panelu Adtaily, wiem bo korzystałem z tego wynalazku swojego czasu. Ale zgadzam się co do pierwszego zdania, nie podoba się - adblock. Na pewno są tu tacy, którzy skorzystają z oferty.

#9

netscape.
  • Postów: 122
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Zainstalujcie sobie ADBLOCK i nie będzie reklam jak macie z nimi taki wielki problem. Administrator niema wpływu na to co jest tam wyświetlane.

Bzdury opowiadasz, jak najbardziej ma wpływ na to co jest wyświetlane w panelu Adtaily, wiem bo korzystałem z tego wynalazku swojego czasu. Ale zgadzam się co do pierwszego zdania, nie podoba się - adblock. Na pewno są tu tacy, którzy skorzystają z oferty.



Faktycznie, teraz dowiedziałem się ze tam jest selekcja ale pewnie dopalacze są wrzucone do jakiejś kategorii a nie że osobno.

#10

Xca.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam mam w sumie to gdzies. Ciekawila mnie strona admina w tej sprawie...bo jak ja dawalem reklamy w adtaiy to mialem zawsze komunikat, ze musze czekac na akceptacje wlasciciela strony. W adtaily kupuje sie reklamy na konkretnych stronach...to sobie samo nie wybiera nic.

Adblock to brak szacunku do wlascicieli dobrych serwisow. Nie bede pasozytem, ktory mysli ze to wszystko caritas wspiera.

I tutaj nie chodzi mi czy to sie komus podoba czy nie. Ja jestem ciekawy stanowiska w sprawie popierania takich sklepow przez powazny juz wortal ... to nie jest tam juz jakas strona o ufoludkach a powazne forum gdzie przestrzegany jest regulamin, estetyka i poprawnosc pisma, wierygodnosc wypowiedzi i pojawiaja sie ambitne dyskusje i artykuly.

A moze admin jest zmuszony do brania kazdego grosza bo narodzilo sie pelno wygodnickich z adblockiem i trzeba sie lapac przemyslu dopalaczy.

Jednak pewnie jestem wariatem i co ja sie tam czepiam, na pewno nie tej masy hipokrytow antymarihuana.

#11

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolego, jak już Ci podpowiedzieli z Adblockiem, to zastosuj się, bo to dobre rady. Administratorka serwisu wie co robi i skoro wyświetla się taka reklama, to tak ma być. Zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych