Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niecodzienny refleks świetlny.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

piotr81w.
  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja żona, wracając z pracy, czasami lubi robić zdjęcia zachodów słońca, a okolica temu sprzyja, gdyż jest to droga na lekkim odludziu gdzie ładnie prezentuje się wschodzące i zachodzące słoneczko, wokoło pola, a daleko ściana lasu lub też blokowisko - zależy, w którą stronę się patrzeć. Tak czy siak droga ta służy ludziom jako taka odskocznia od gwarnego miasta, często tamtędy organizuje się wycieczki rowerowe itd.
Tym razem obserwując swoją fotkę, moja małżonka, ze zdziwieniem stwierdziła, że uchwyciła coś ciekawego. Osąd pozostawiam Wam, sam też nie jestem w euforii, ale trzeba przyznać, iż zdjęcie prezentuje się dość ciekawie. Poniżej zamieszczam oryginał i negatyw, aby bardziej wszystko nakreślić. Ładnie to wygląda. Dla smaczku dodam, iż niedaleko znajduje się mały, ale bardzo zadbany, cmentarz.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownik piotr81w edytował ten post 08.11.2013 - 20:12

  • 0

#2

netscape.
  • Postów: 122
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic nadzwyczajnego tutaj nie widzę :>
  • 2

#3

czorna666.
  • Postów: 72
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czasami zdarzają się takie dziwne odbłyski na zdjęciu, kto lubi czasem chodzić z aparatem i robić zdjęcia ten wie. Nic paranormalnego tutaj nie ma.
  • 0

#4

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko światło odbijające się w obiektywie lub nawet bród. Jeżeli robi zdjęcia często zachodu lub wschodu słońca bez filtrów można uszkodzić matryce.
  • 1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych