Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy dzięki medytacji można poznać swoje poprzednie wcielenia?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Panna M.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli coś wiecie piszcie! Od dawna szukam skutecznej metody. Może znacie jakieś inne skuteczne sposoby, które możnaby zrealizować w " warunkach domowych"? :) Na wizyty u hipnotyzera narazie nie mam funduszy, ale jestem uparta i wierzę, że mi się uda ;] Proszę pochwalcie się też jeśli odnieśliście jakieś sukcesy w tym temacie. Ja owszem mam tam jakieś odczucia, przeczucia, podejrzenia co do mojej poprzedniej egzystencji, ale prawdę mówiąc nie wiem czy są one zgodne z prawdą i dlatego też chciałabym to sprawdzić.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc,
M.
  • -1

#2

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli coś wiecie piszcie! Od dawna szukam skutecznej metody. Może znacie jakieś inne skuteczne sposoby, które możnaby zrealizować w " warunkach domowych"? :) Na wizyty u hipnotyzera narazie nie mam funduszy, ale jestem uparta i wierzę, że mi się uda ;] Proszę pochwalcie się też jeśli odnieśliście jakieś sukcesy w tym temacie. Ja owszem mam tam jakieś odczucia, przeczucia, podejrzenia co do mojej poprzedniej egzystencji, ale prawdę mówiąc nie wiem czy są one zgodne z prawdą i dlatego też chciałabym to sprawdzić.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc,
M.


Zobacz tu.

P.S. w opcji forum jest funkcja szukaj polecam.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych