Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zjawisko, światła na niebie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#1

RobSpooky.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, otóż dzisiaj tj. 29/10/2013 brat powiedział mi że ufo lata koło naszego domu - pierwsze co pomyślałem to to że robi sobie ze mnie jaja po prostu. Jednak postanowiłem sobie akurat wyjść na dwór zapalić i spoglądam sobie na niebo, z jednej strony gwiazdy a z drugiej strony przykryte czarnymi chmurami cóż no nic ciekawego, nagle mi coś błysnęło przed oczami myśle sobię - wydawało mi się, ale zacząłęm się przyglądać, patrze a tu białe światło zatacza krąg i WTF, znów patrze i tak co minute latało to zataczając jakby krąg ale w różnych miejscach, raz dziwnie latało jakby robiąc zygzaki i zmieniając swój kształt. To po prostu było dziwne, teraz wytłumaczcie mi - nie chce wyjść na wariata, co to mogło być? to tak mi się wydawało jakby ktoś świecił latarką na niebo i sobie po prostu robił jaja ale jak to możliwe - to nie możliwe przecież. Nagrałem pare filmików ale wątpie czy coś z nich będzie bo kręciłem telefonem Samsung Avila (słaby aparat) i wątpie czy cokolwiek z tego będzie, spróbuje może jeszcze wykonać zdjęcie bo nadal to lata wokół terenu na którym mieszkam. Dajcie mi jakieś racjonalne wytłumaczenie bo ja się zbytnio nie znam.
  • 1

#2

netscape.
  • Postów: 122
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wrzuć na sendspace.com nagrania oraz powiedz w jakim mieście mieszkasz?
  • 0

#3

RobSpooky.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Radom - okolice, już sporo ludzi to widziało, może porobili zdjęcia.

Użytkownik RobSpooky edytował ten post 29.10.2013 - 22:28

  • 0

#4

netscape.
  • Postów: 122
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy te światła leciały w konkretnym kierunku ?
  • 0

#5

RobSpooky.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciągle zataczają krąg, dosłownie co kilkanaście sekund, mam juz wielu świadków którzy to potwierdzają bo to nadal trwa. Od godziny 20 kuliste światło zatacza krąg nadal to trwa

Użytkownik RobSpooky edytował ten post 29.10.2013 - 22:38

  • 0

#6

netscape.
  • Postów: 122
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nagrywaj to.


@up: jeśli to nie fake to dzwoń na policję jak to się robi w USA aby było więcej świadków :)

Użytkownik netscape edytował ten post 29.10.2013 - 22:43

  • 0

#7

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Możliwe, że gdzieś w Twojej okolicy jest jakieś wydarzenie i świeci się po prostu reflektorami w niebo.

Widziałem coś podobnego w Krakowie- co minutę było widać przez kilka sekund światło" zataczające" koło na niebie.
  • 3

#8

RobSpooky.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolega właśnie próbuje to nagrać, ja mam za słaby sprzęt, robiłem serie zdjęc lecz nic z tego ciągle czarny obraz a gołym okiem wszystko widać, jest już duużo świadków. Ale to już od godziny 20 do teraz nadal zatacza krąg.

Użytkownik RobSpooky edytował ten post 29.10.2013 - 22:56

  • 0

#9

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pamiętam swego czasu otwarcie millenium hall w Rzeszowie, refklektory były tak mocne, że doniesienia o ufo pojawiały się od mieszkańców mieszkających nawet do 100km od Rzeszowa.
  • 0



#10

netscape.
  • Postów: 122
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opisz dokładniej to światło. Jaki kolor, czy coś miga, czy jest wiązka światła itd.

Użytkownik netscape edytował ten post 29.10.2013 - 23:05

  • 0

#11

RobSpooky.
  • Postów: 23
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W wawie też to podobno widać, no takie białe światło jakby w kształcie dysku zatacza cały czas krąg, ja nie wiem czy to reflektory bo to od 20 aż do teraz nadal trwa. Nie wiem co to jest, próbuje zdobyć jakieś materiały i je tu nadesłać, jak mi się uda zrobie to natychmiastowo
  • 0

#12

Schwarz.
  • Postów: 60
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam pod ręką: 5 telefonów, 3 kamery internetowe, 1 kamerę 1080p HD, aparat 8MP z długim czasem naświetlania, do tego kamery w telefonach. Widzę że garniesz się do tego pełną parą. Nikt z tych licznych świadków nie ma KAMERY?! Co to za bieda tam u Was xD.
  • 0

#13

netscape.
  • Postów: 122
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W wawie też to podobno widać, no takie białe światło jakby w kształcie dysku zatacza cały czas krąg, ja nie wiem czy to reflektory bo to od 20 aż do teraz nadal trwa. Nie wiem co to jest, próbuje zdobyć jakieś materiały i je tu nadesłać, jak mi się uda zrobie to natychmiastowo



Słuchaj, jak masz zamiar wprowadzać wszystkich tutaj w błąd to lepiej wyjdź z tego forum bo one nie służy do zabawy. Wyślij te nagrania a przekonamy się co to jest.
  • 0

#14

ufoki.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie bieda tylko nie każdy ma kamerę ;)

i biorąc pod uwagę że jest ciemno to musiał by być dobry sprzęt żeby to nagrać, potwierdzam info, również widziałem te światła, wydaje mi się że to obcy na przeszpiegach ;)
  • 0

#15

Schwarz.
  • Postów: 60
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jaja sobie robisz, tym że nie każdy ma kamerę? Byle jaka kamera z trybem nocnym. Miałem to... 6 lat temu w Sony Ericsonnie którymś ze starszych modeli. To tak jakby powiedzieć, że ktoś nie ma w tych czasach telefonu... Każdy ma kamerę, albo przynajmniej 80% tych świadków. Z reguły większość kamer ma opcję trybu nocnego i takie światła, jeżeli są widoczne gołym okiem, to ŁATWO nagrać. Wystarczy wcisnąć przycisk nagrywania.
  • -3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych