Skocz do zawartości


Zdjęcie

Debaty: Zgłoszenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1101 odpowiedzi w tym temacie

#61

kyrys.
  • Postów: 136
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aha, a czy będzie gdzies umieszczolny link do trwających debat? bo nie chciałbym jakiejs przeoczyc, a nie mam czasu na stale sledzenie co sie zieje na forum.
  • 0

#62

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kyrys, wystarczy, że jak wejdziesz na forum do odpowiedniego podforum (czyli Debaty) to zobaczysz nowe posty od twojej ostatniej wizyty.
  • 0

#63

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ponownie zgłaszam swoje uczestnictwo w debacie o ORB'ach - po stronie zabrudzenia
  • 0

#64 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

chętnie podebatuję ale chętnie wiedziałbym kiedy :smile: Może jakiś temacik związany z psychologią? ;-)
  • 0

#65

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro Euri kompletuje komisje oceniająca debatę to znaczy, że niedługo chyba jakieś sie rozpocznie...
  • 0

#66

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

bedzie wojna o orbsy wojsko kttore bedzie bronic tezy że orby to kule energi ludzkij duszy stoczy wojne z wojskiem które twierdzi że to tylko zabrudzenie obiektywu i kurz ;d podobno kazda armia bedzie mogla oddac po 5 strzałów a komisja oceni kto strelil trafnie
i bedzie wiadomo czyja armia polegnie
  • 0

#67

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to do boju :) ale chyba Mike ma pierwszy zaczac, a jego ani widu ani slychu.
  • 0

#68

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

czekam najpierw az jego armaty strzelą , jako pierwszy nie oddam strzału, jak sie w ciagu 7 dni nie odezwie to moje armaty wystrzelą a jego zwiędną. mam taka prosbe, jak by sie okazalo ze ja wygram to prosilbym na orby nie mowic ze to kurz czy brud na obiektywie :D
  • 0

#69

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Anunnaki, to nie będą ocenianie przekonania że to kurz czy energia tylko sposób zaprezentowania argumentów itd.
  • 0

#70

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypominam, że o debacie ORB rozmawiamy w KULUARACH a nie tutaj. KULUARY to miejsce komentarzy do debaty. Bioracy udzial w debacie nie moga atakowac sie, ani przedstawiac pogladow poza wyznaczonym do tego watkiem debaty. MIKE ma na wpis 7 dni, wiec nie rozumiem po co te nerwy.
  • 0



#71

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak sie nie wpisze to wtedy ja sie wpisze i wyłoze swoje argumenty .. a może poprostu sie mu nie chce?
  • 0

#72

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niech ktos wysle mu powiadomke na priv, moze poprostu zapomnial, no ale wczoraj byl zarejestrowany, to powinien pamietac.
  • 0

#73 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Eurycide, Witam, dziś wróciłem. Debata jest na temat ORBów , czy jest coś jeszcze?? CHodzi mi o to, czy została już(może na privie) podjęta decyzja odnośnie wyboru:smile:
  • 0

#74

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wyboru czego? :) Wybrano Ciebie jako jednego z sedziow. Malo tego, zostales wylosowany do debaty o ORBACH :) Gratulacje.
  • 0



#75 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Eurycide, pobuszowałem po forum i już wszystko wiem :smile: dzięki i pozdrawiam :smile:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych