Skocz do zawartości


Zdjęcie

The Suffering i The Suffering: Ties that Bind


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

The Suffering

The Suffering to trójwymiarowa gra akcji, łącząca cechy brutalnego produktu pt. Manhunt i wirtualnych horrorów pokroju pozycji z serii Resident Evil i Silent Hill. Główny bohater imieniem Torque oczekuje w zakładzie penitencjarnym Abbott (wyspa Carnate) na wykonanie wyroku śmierci. Jednak w niewyjaśnionych okolicznościach następuje inwazja mnóstwa potworów rodem z koszmarnych snów.

Mój odnośnik

Mi ta gra bardzo się podoba taka strzelana i horror polecam wszystkim....

A może jeszcze oprócz mnie ktoś grał w ową grę? Jeśli tak do może pomoce mi przejść 18 poziom? :)



The Suffering: Ties that Bind

The Suffering: Ties That Bind. The Suffering: Ties That Bind to kontynuacja wydanego w 2004 roku wyjątkowo krwawego survival-horroru, który pod wieloma względami przypominał takie produkcje jak From Dusk Till Dawn czy Manhunt.

Mój odnośnik

Dwójka również jest fajna aczkolwiek za dużo w nią nie grałam ponieważ chcę najpierw przejść jedynkę.

Użytkownik Wilkołak edytował ten post 25.10.2013 - 19:39


#2

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To była gra!! Siedzieliśmy z kumplami i robiliśmy w portki jak mój starszy brat grał, bo my nawet baliśmy się myszki dotknać... :mrgreen: W wieku 10 lat była niezwykle straszna. Kilka lat później przeszedłem ją już sam i też momentami serce stawało. Moja ulubiona gra horror. Za dwójkę jakoś się nie mogę zabrać, ale na pewno nie ominę.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych