Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO nad Gdynia?:|


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

rippertje.
  • Postów: 38
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Chcialem opisac wam cos co zauwazylem wczoraj.

Wieczor godzina okolo 19.15 siedze z kumplem na lawce pod blokiem i gadamy sobie. Nagle katem oka zauwazam cos na niebie. Z poczatku olewam cale zdarzenie - mysle sobie helikopter czy jakies inne latajace cos. Ale po 30 sekundach troche mnie zdziwilo to, ze obiekt ten pozostaje w bezruchu. No nic mowie do kumpla zeby spojrzal, on jest krotkowidzem wiec nie mial jak dostrzec tego pomaranczowego punktu. No nic, gadamy gadamy a ja ciagle patrze w ten punkt. Nagle gasnie - tak jakby ktos zgasil lampke czy cos w tym stylu :|

Dziwne troche, Samolot to nie byl na 100%, helikopter tymbardziej. W przeciwienstwie do mojego kumpla mam dobry wzrok i nawet gdyby byl to jakis znany mi obiekt, zobaczylbym go gdyby juz wylaczyl te swiatla.

W czasie tego zdarzenia znajdowalem sie na dzielni u siebie (pog. dolne) a obiekt znajdowal sie nad chylonia (jakies 4km ode mnie). jesli chodzi o wysokosc to bylo to moze z 200 metrow nad ziemia.

Niebo bylo czyste, zero wiatru - poprostu zajebisty letni wieczor.

Moze jest na tym forum ktos z gdyni i widzial to tez przypadkiem?


pozdrawiam, czesc
  • 0

#2

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Wszystko możliwe. Szkoda że nie miałeś przy sobie aparatu.

Może ja też napisze coś od siebie.

Jestem z Poznania. Kiedyś wieczorem siedząc na ławce przed blokiem, zobaczyłem na niebie jasny obiekt. Nie ruszał się w ogóle. I potem znikł.

Bardzo podobne do twojej opowieści :)
  • 0

#3

rippertje.
  • Postów: 38
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wlasnie rozmawialem na gg z chlopakiem z gdyni ktory widzial to samo ostatnio

dziwne...

no nic, teraz za kazdym razem jak wybede z chaty to biore ze soba cyfrowke, a noz sie uda cos zlapac:)
  • 0

#4

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

rippertje, wiesz to, że raz się zobaczyło coś nie znaczy, że będziesz to widywał codziennie. Ja widziałem tylko raz i od tego czasu nie widziałem już nic.
  • 0



#5

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W sumie miałeś swoją szanse, a nie wykorzystane się mszczą... hehe :P
Owocnego polowania.
  • 0

#6

rippertje.
  • Postów: 38
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze macie racje, no ale nic - czas pokaze jak bedzie :smile:
  • 0

#7

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mieszkam w lublinie i jak w nocy na balkonie siedzialem z kolegami widzialem jasny punkt poruszajacy sie po niebie ktory potem znikl :)
  • 0

#8

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja zawsze jak wracam w nocy od laski to widze mnostwo poruszajacych sie jasnych obiektow, ktore znikaja.
  • 0

#9

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi sie, ze sa to satelity :P
  • 0

#10

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja też widziałem punkcik latający sobie (bardzo szybko o dziwo) po niebie który wkońcu znika ale w tamtym roku :P
  • 0

#11

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi sie, ze sa to satelity :P


A ja jestem pewien ze to satelity.
  • 0

#12

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tez juz kilka razy takie cos widzialem, ale ponieaz poruszalo sie to po linii prostej (bez zadnych zygzakow czy naglych skretow), to tez sadze ze to tylko satelita.
  • 0

#13

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przeciez tego krazy pelno w nocy przy dobrej widocznosci, stancie sobie na pare minut w miejscu nieoswietlonym i popatrzcie, jedna satelita za druga.
  • 0

#14

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat, satelite, helikopter, samolot czy cokolwiek innego jest bardzo łatwo odróżnić od tzw. obserwacji UFO... Chyba, że ktoś jest ograniczono umysłowo...
  • 0

#15

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat, satelite, helikopter, samolot czy cokolwiek innego jest bardzo łatwo odróżnić od tzw. obserwacji UFO... Chyba, że ktoś jest ograniczono umysłowo...


Niestety duza czesc osob bierze za ufo wszystko co widzi w nocy na niebie, nawet samoloty. Poprostu nie maja ani pojecia ani o obserwacjach ufo ani o nauce i technice. Samolot czy helikopter latwo odroznic, bo najczesciej miga. Ale duzo osob nie ma pojecia o tym ze widac tez satelity na niebie. Sam kiedys smialem sie nad jeziorem z ludzi co sie podniecali lecaca satelita. Albo tez kiedys slyszalem jak koles byl w szoku ze zobaczyl "spadajaca gwiazde". I jego tekst byl najlepszy "spadajace gwiazdy naprawde istnieja, jestem w szoku!" :rotfl:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych