Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie jesteśmy gotowi do walki z UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#31

Critias.
  • Postów: 127
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ten kto ma naprawde otwarty umysł, pojmie, że ONI zawsze z nami byli. Obecnie się nie ujawniają na masową skalę.


Dziwie sie, ze jeszcze nikt nie wpadl na to, iz UFO, ktore widzimy to my z przyslosci, badajacy nasza terazniejszosc, czyli dla nich jest to historia. Nawet jest jeden tekst Nostradamus, ktory potwierdza ta teorie.
  • 3

#32

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dziwie sie, ze jeszcze nikt nie wpadl na to, iz UFO, ktore widzimy to my z przyslosci, badajacy nasza terazniejszosc, czyli dla nich jest to historia. Nawet jest jeden tekst Nostradamus, ktory potwierdza ta teorie.


Strasznie jesteśmy zdeformowani w tej przyszłości biorąc pod uwagę to jak obcy wyglądają (według świadków).
  • 0

#33

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziwie sie, ze jeszcze nikt nie wpadl na to, iz UFO, ktore widzimy to my z przyslosci, badajacy nasza terazniejszosc, czyli dla nich jest to historia. Nawet jest jeden tekst Nostradamus, ktory potwierdza ta teorie.

Jak to nikt? Nigdy nie słyszałeś o WingMakers? :roll:
Tam wszystko kręci się wokół koncepcji nas z przyszłości, inwazji specyficznego gatunku obcych i jeszcze bardziej specyficznej taktyki obronnej. Polecam materiał choćby z samego faktu, że jest inny, niż wszystkie :P

Użytkownik Ill edytował ten post 13.10.2013 - 14:44

  • 0

#34

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Znaczy gdzie dokładnie jest tam napisane cokolwiek o obcych.


Np. szczegółowy opis w Starym Testamencie w Księdze Eziechiela. Ezechiel jest świadkiem zestępującego z nieba rydwanu bogów.

Wszystkie mity o bogach innych religii pokazują obcych w świetle na tamte czasy, ponieważ ludzie nie rozumieli tej technologii i opisywali wg. własnego otoczenia, własnego życia.

Zasugerowałeś to.


Tak. Ponieważ każda Era ma własnego Boga.


Uważasz że obcy przylecieli na ziemię i zapłodnili in-vitro Marię. Ale żeby tego dokonać musieli genetyczne zmodyfikować DNA plemnika na swoje własne potrzeby po czym odlecieli śmiejąc się że zrobili ludzkości psikusa ? Ty tak na poważnie czy teraz żartujesz :lol


Rozumiem Cię, że wydaje Ci się, że jest to śmieszne. Natomiast nie zrobili tutaj żadnego PSIKUSA. Stworzyli Chrystusa, który NAS odhamił i ukształtował.

No tak i co w związku z tym? JEŻELI nawet taka teoria byłaby prawdziwa to podobne przypadki zdarzałyby się w średniowieczu lub nawet w renesansie. Jakoś wzmianek o tym nie ma.


Bo sie nie zdarzały. Tzn. nie zdarzały się symboliczne.
Każda Era ma swojego zbawce świata, np. Ozyrys - Era Lwa(Sfinks), Kryszna - Era Wagi (w opisach i obrazach przedstawia równowagę), Attis i Adonis - Era Strzelca (centaur z łukiem w ręku), Chrystus - Era Ryb (cud z rybami).
  • 0

#35

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Np. szczegółowy opis w Starym Testamencie w Księdze Eziechiela. Ezechiel jest świadkiem zestępującego z nieba rydwanu bogów.


To mogła być równie dobrze kometa.

Tak. Ponieważ każda Era ma własnego Boga.


Bóg jest jeden w każdej księdze jest nazwa Bóg, w każdej religii jest Bóg także sądzę że Bóg jest jeden i ten sam.Religia już nie. Ponadto Jezus był prorokiem a nie Bogiem.

Rozumiem Cię, że wydaje Ci się, że jest to śmieszne. Natomiast nie zrobili tutaj żadnego PSIKUSA. Stworzyli Chrystusa, który NAS odhamił i ukształtował.


Jak mam rozumieć odhamił ? :)


Bo sie nie zdarzały. Tzn. nie zdarzały się symboliczne.


Aha ;p

Każda Era ma swojego zbawce świata, np. Ozyrys - Era Lwa(Sfinks), Kryszna - Era Wagi (w opisach i obrazach przedstawia równowagę), Attis i Adonis - Era Strzelca (centaur z łukiem w ręku), Chrystus - Era Ryb (cud z rybami).


No a dalej? ;p Bitwa o Warszawę 1920 (cud nad Wisłą) tutaj się pewnie kończy co.

Ale to byli starożytni Bogowie którzy nie istnieli. Chrystus był prorokiem który istniał. Gdzie tu jest jakaś logika bo jej nie widzę.

Użytkownik Cascco edytował ten post 14.10.2013 - 12:47

  • 0

#36

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Cascco - dawno nie byłem w kościele, a Biblii też nie czytałem jakoś ostatnio, ale z tego, co wiem, to istnieje w chrześcijaństwie taki myk, że Jeszua też jest Bogiem, jednocześnie będąc jego (swoim) synem. Czy się mylę?

Poza tym - dlaczego uważasz że Jezus istniał, a taki, na przykład, Świętowit nie? Ja wiem, że dowody itd., ale pewności nigdy nie ma = żaden argument.


..i.... co to ma wspólnego z Rosją i z UFO?

Użytkownik Monolith edytował ten post 14.10.2013 - 22:49

  • 0

#37 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Cascco

Np. szczegółowy opis w Starym Testamencie w Księdze Eziechiela. Ezechiel jest świadkiem zestępującego z nieba rydwanu bogów.

To mogła być równie dobrze kometa.

No chyba nie byla to jednak kometa, bo byly to istoty opisane jako "anielskie", wystepuja rowniez w islamie.

"Wszyscy Aniolowie przybywaja z nieba w dziwny sposob w niezwyklych pojazdach
Ksiega Kronik: "Złota dał Dawid (...) na wszystkie naczynia złote, na ołtarz kadzenia ze złota oczyszczonego, według wagi, i wzór wozu z cherubami złotymi, rozciągającymi skrzydła i pokrywającymi Arkę Przymierza Pańskiego. O tym wszystkim – rzekł Dawid – o pracach według planu budowy pouczony zostałem na piśmie przez Pana"(...)

Księga Mądrości Syracha mówi o wizji Ezechiela: Ezechiel oglądał widzenie chwały, jakie okazał mu [Pan] na rydwanie cherubów. O merkabie, rydwanie Bożym księga ta mówi wcześniej w odniesieniu do proroka Eliasza: Ty, który zostałeś wzięty w skłębionym płomieniu, na wozie, o koniach ognistych (Syr 48,9).
Mistyka Merkawy.
Treść doznań mistycznych(chanelling?) opiera się na pierwszym rozdziale Księgi Ezechiela, to jest na widzeniu bożego Tronu, które prorok miał nad rzeką Kebar. Często towarzyszy mistykowi jako przewodnik anioł Metatron, będący przeobrażonym patriarchą Henochem. W świecie niebios poza kontemplacją Tronu mistyk poznaje hierarchie anielskie oraz urządzenie sklepienia niebieskiego (mistyka Merkawy zawiera wiele treści astronomiczno-astrologicznych) oraz zasady działania przyrody.
Wiec moze to jednak jest mozliwe?
  • 1

#38

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Poza tym - dlaczego uważasz że Jezus istniał, a taki, na przykład, Świętowit nie? Ja wiem, że dowody itd., ale pewności nigdy nie ma = żaden argument.


No to wiesz że dowody itd ale pewności nigdy nie masz...dlatego zakładam że istniał Jezus jako człowiek. Gotujesz sobie obiad dzięki temu że istnieje prąd, są dowody itd ale go nie widzisz dlatego nie masz pewności że istnieje?

dawno nie byłem w kościele, a Biblii też nie czytałem jakoś ostatnio, ale z tego, co wiem, to istnieje w chrześcijaństwie taki myk, że Jeszua też jest Bogiem, jednocześnie będąc jego (swoim) synem. Czy się mylę?


W religii chrześcijańskiej jest to Syn Boży nie Bóg.

..i.... co to ma wspólnego z Rosją i z UFO?


Ale co ma wspólnego z czym bo nie dałeś cytatu i ciężko mi szukać teraz o co ci chodzi.

Wiec moze to jednak jest mozliwe?


Znaczy że ty też uważasz że teoria in-vitro Jezusa jest prawdziwa?

Jeżeli faktycznie byłoby to UFO to chyba nie miałoby skrzydeł biorąc pod uwagę wszystkie doniesienia o obserwacji tych obiektów.Nie twierdzę ze w tych czasach nie było takich obserwacji, z pewnością były i traktowano je jak znaki boskie lub zwyczajnie ignorowano. Niemniej jestem skłonny nie zgodzić się ze mogły być to statki z obcymi akurat w tym tekście.

złotymi, rozciągającymi skrzydła


Choćby te słowa nie zgadzają się z wyglądem doniesień o UFO. W krztałcie misy, talerza glinianego (chyba jedzono wtedy z talerzy glinianych) te słowa byłyby najodpowiedniejsze. Zauważ ze Rydwan jako tamtejszy środek transportu był chyba jedynym więc tak samo sądzono że Bóg jak i jego sługi podróżują na rydwanach. Gdyby to byli obcy uważani z Bogów to obserwator oddałby słowami to co widział jak najprecyzyjniej , czyli określenie "talerz" "misa" byłoby najodpowiedniejsze. Dlatego uważam że to nie były żadne UFO ani obcy. Tym bardziej jaki cel mieliby Obcy w zapładnianiu Maryi, totalnie tego nie pojmuję.

Prędzej byłbym skłonny uwierzyć że byli to po prostu ludzie z przyszłości.

Użytkownik Cascco edytował ten post 15.10.2013 - 12:35

  • 0

#39 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Cascco
A co by sie stalo, jakbys wzial pod uwage, ze i jedno i drugie nie tylko jest prawdziwe, ale jest tym samym. To my wszystko co poza Ziemia nazywamy "obcym", podczas gdy moglo miec poczatek na Ziemi na dluuugo przed nami.
  • 0

#40

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gdyby tak było to wszyscy Bogowie mieliby ten sam opis, byliby tak samo namalowani, były podobne zapiski przynajmniej. Tak nie jest. Bogowie starożytni różnią się od tych co byli w Egipcie, zapiski są inne i różnią zbytnio by wziąć taką teorie pod uwagę.
  • 0

#41 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

No wiesz my ludzie tez sie roznimy, np.kolorem skory, a dodajmy do tego mozliwosc ingerecji genetycznych, lub hm...mutacji popromiennych, to w przyszlosci mozemy roznic sie jeszcze bardziej od tego co jest dzisiaj. Zalozmy teraz, ze jestem mutantem i wracam w przeszlosc zeby dolozyc sobie gen, ktory zapobiegnie w przyszlosci mutacji. Np gen zwiekszajacy tolerancje promieniowania wysokiego stopnia, nie prowadzac do wynaturzen ciala, jednoczesnie zwiekszy moje mozliwosci umyslowe. Taki eksperyment genetyczny, wcale nie "obcych", tylko nasz.
Oczywiscie gdybam, ale...
  • 0

#42

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A, tobie chodzi o cofnięcie się w czasie i namieszanie w historii np. Dla mnie taka teoria nawet miałaby sens :) Oczywiście to teoria i taką pozostanie bardziej wierzyłbym w takie cuś niż in-vitro dokonane przez obcych, obcych mam tu na myśli obcą cywilizację.
  • 0

#43 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Cascco
Nie zrozumielismy sie
Ja gdybam, ze wszystko wzielo swoj poczatek z jednej cywilizacji, roznice nastapily pozniej w wyniku migracji z Ziemi w roznych kierunkach i w zwiazku z tym roznych warunkach dalszego rozwoju tejze jednej pracywilizacji. Powrot na Ziemie jest ich/naszym powrotem w przeszlosc.
  • 0

#44

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Technologia albo przynajmniej szczątki takiej technologi byłyby zauważalne na ziemi. Nie mogłyby zniknąć od tak sobie. Jeżeli doszłoby do migracji to technologia wymagana do tego byłaby znacznie przekraczająca tą która mamy. Biorąc pod uwagę ostatni artykuł o Blackbird gdzie trzeba było użyć Tytanu do budowy samolotu (leciał z prędkością 3200 km/h co powodowało nagrzanie się kadłuba do 1000 stopni) to wnioskuję że migracja na inne planety wymagałaby podobnego albo lepszego metalu. Także szczątki tej technologi pozostałyby do dziś na Ziemi.

Użytkownik Cascco edytował ten post 15.10.2013 - 14:13

  • 1

#45 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Technologia o ktorej gybamy, mogla sie rozwinac juz poza Ziemia. w przypadku ogromniastego kataklizmu na Ziemi i potem epoki lodowcowej, moze sie okazac, ze ci co przezyli katastrofe, to Ci ktorzy skorzystali z transportu ludzi z przyszlosci i zadna technologia na Ziemi nie musiala sie rozwijac.
"Ich" w przeszlosci tez zabrano, a teraz "oni" moga zabrac nas. Takie grupowe "wniebowziecia", powtarzajace sie cyklicznie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych