Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powstanie piktogramu z roku 2000


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat ty przeginasz swoimi postami, moderatorzy to chyba twoja rodzina a admin jest wujkiem :/


O co ci chodzi, przeciez prawde mowie. Mam wkleic fote ekipy pobierajacej oplaty ? i czemu przeginam ? bo nie przyklaskuje spiskom i nie wierze w to co wiekszosc ?
  • 0

#17

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tiamat, Ja Cię rozumie bo sam stosunkowo niedawno byłem poganiany z tematów ala "nie dla sceptyków" :P
  • 0

#18

Ireth.
  • Postów: 123
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Więc jaki w tym interes mają ludzie? że wiocha na krańcu polski będzie miała swoje 5 minut?   :lol :  że taki baran jeden z drugim będzie miał ubaw jak zleci się ekipa badaczy?


a żebyś wiedział,że dla tego właśnie o to chodzi. Sam sobie odpowiedziałeś. Swego czasu (z rok, dwa) w wakacje na moim osiedlu tęz był sensacja,że widziano UFO i piktogramy chyba też były....Zaintersowałą się tym gazeta...Wszyscy którzy sie tam wypowiadali, zaklinali sie,ze to prawda...Były z dwa artukuły, a za trzecim to oni sami sie przynali,że zrobili to dla "jaj" Ludzka głupota-nic wiecej
  • 0

#19

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ireth, Ja raczej podałem przykłady co uważam mniej więcej za debilne. Oprócz tego już nic raczej nie znajde nadające sens temu fejkowaniu piktogramów.
  • 0

#20

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wszelkie relacje i analizy ludzi, którzy to badają są niczym dla osób, które nie dopuszczają "początków powstawania kręgów" (czyt. nie z ręki ludzkiej). Jak wiemy ci ludzie zapewne kłamią i naciągają fakty, a "twórcy" kręgów latają z mikrofalówkami i wszelkim innym sprzętem, wydłużają każde kolanko w każdym kłosie - i o dziwo czasem trwa to 30 minut [lub mniej] (czas powstania kręgu zarejestrowany poprzez spadek działania aparatury pomiarowej) etc. ...

Szkoda, że pan Szpulecki jest kłamcą ... jakich wielu co nie ? :ble:

Chyba sam wymyślę taką bajkę i zapromuje swoje rejony :wall:
  • 0



#21

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Uwazacie ze to:

http://f.sfd.pl/sb.a...60613120506.jpg


i te 2 zrobili ci sami kosmici ? :mrgreen:


http://f.sfd.pl/sb.a...60613121245.jpg

http://f.sfd.pl/sb.a...60613122606.jpg

Wsi Wylatowo dajmy spokoj.
  • 0

#22

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wsi Wylatowo dajmy spokoj.


Chcesz to sobie daj spokój... ale ten temat dotyczy owego miejsca.

Idź obalaj każdy krąg gdzie istnieją odrębne tematy... albo skup się na temacie.

Napisz, że pan J.Szpulecki kłamie i już... a ogół kręgów komentuj w temacie zbiorczym...

P.S.
Tutaj wszyscy kłamią ... a jak ktoś zarzuci to i owo np. Rządowi USA lub NASA to już jest jazda co ? (od razu mówię aby nie komentować owej treści w P.S'sie w tym temacie. Chyba, że napiszesz coś na temat i dodasz kontr P.S. )
  • 0



#23

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

trzeba przestać sie dopatrywać we wszystkim co niezwykłe interwencji UFO.

Sprawdź to:
Dołączona grafika
  • 0

#24

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No ladne na pierwszy rzut oka robi wrazenie, ale przyjrzyj sie ile tam jest niedoskonalosci i nierownosci :)
  • 0

#25

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W większej rozdzielczości krawędzie by się rozprostowałby, to byś zobaczył że nie ma niedoskonałości.
Dołączona grafika
  • 0

#26

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie powiedzialbym :D ja juz na oko widze ewidentne bledy w proporcjach :D poznym wieczorem wskaze co mam na mysli.
  • 0

#27

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To jest temat o piktogramie z roku 2000 ... jeśli chcecie dyskutować o innych wzorach to zapraszam do tematu zbiorczego lub do konkretnego tematu omawiającego konkretny wzór...

Dziękuje...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych