Skocz do zawartości


Szczatki Ufo w Wiekim Kanionie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Katastrofa sprzed 4000 lat(?)!



Lisa Merakis

Flagstaff, AR - Ekipa ekspertów została zwołana w celu zbadania dziwnych szczątków na dnie Wielkiego Kanionu, gdzie znaleziono wrak UFO, który rozbił się tam około 4.000 lat temu! Uczeni - członkowie ściśle tajnej jednostki wojskowej powołanej w celu badań UFO - obejrzeli kulisty statek i stwierdzili, ze jest on w dobrym stanie pomimo tego, że lądował on tak dawno. Wrak jest wykonany z nieznanej metalicznej substancji i emituje niski poziom radioaktywności, zgodnie z relacjami z wysoko uplasowanych źródeł został on jak najszybciej usunięty z miejsca i znajduje się w jakimś tajnym miejscu.

Moje kontakty powiedziały mi, że statek ten jest całkowicie pozaziemskiego pochodzenia i bez wątpienia jego załoga składała się z 12-20 członków - jak oświadczył dr Henry Leaumont, kalifornijski astronom, który kontaktował się z tym reporterem po tym, jak przejrzał tajne dokumenty USAF dotyczące tego znaleziska. Radiowęglowe datowanie wskazuje na to, że lądowanie awaryjne tego UFO miało miejsce około roku 2000 p.n.e. Konstrukcja kabiny wskazuje na to, że załoganci byli bardziej człekokształtni, ale mniejsi. oni najwidoczniej oddychali tlenem, prowadząc swój atomowy kosmolot przy pomocy systemów magnetycznego sterowania oraz mając zapasy żywności i wody na pokładzie. Zgodnie z raportami sporządzonymi przez naukowców badających to UFO, statek ten znajdował się w wapiennym podłożu na dnie kanionu, w niewielkiej odległości od obszaru zwanego Comanche Point.


Badanie miejsca lądowania wykazało, że załoga opuściła swój statek i mieszkała w pobliżu miejsca twardego lądowania przez pewien czas. Znaleziska dowodzą tego, że na Ziemi istniała kolonia Obcych około roku 3500 p.n.e.! Stwierdzenie to jest potwierdzone przez indiańskie malarstwo naskalne z tego czasu, a znajdujące się w tajnych dokumentach USAF. Obrazy znalezione w pobliżu miejsca katastrofy, ukazują dziwne humanoidalne istoty z cebulowatymi głowami. Eksperci sądzą, że są to te same istoty, które przybyły do nas w starodawnym UFO. Tajny raport głosi, że wszystkie ślady Obcych znikły w przeciągu 50 lat od momentu katastrofy i nie ma jakiś wskazówek, co do tego, co się z nimi stało. Statek ten jest zbudowany z niezmiernie lekkiego stopu metali - twierdzi dr Leaumont. Mierzy on 16,6 m średnicy i ma 34 metry długości. Wszystkie artefakty pieczołowicie zebrano i wysłano do różnych rządowych centrów badań UFO w największej tajemnicy.

Oczywiście jest wiele powodów, dla których to odkrycie utrzymuje się w tajemnicy już od 50 lat i nie zamierza się tego zaprzestać. Oni badają to zagadnienie, a wyniki chcą zatrzymać tylko i wyłącznie dla siebie. Kto wie, co uczeni mogą dowiedzieć się, gdy oni zechcą podzielić się swą wiedzą z resztą ludzkości?


O innych katastrofach

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 01.10.2013 - 13:45

  • 3

#2

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eh, po tytule spodziewałem się czegoś bardziej efektywnego, coś z tych czasów. Myślałem, ze w końcu jakiś przełom. A tu oczywiście wszystko super ścisle tajne, ale wszyscy o tym wiedzą, tylko że nie wiadomo skąd to, kiedy, dlaczego, gdzie jest teraz, bo jest super tajne. Jeśli ktoś siedzi w temacie, to poprosiłbym o większą ilość rzetelnych informacji potwierdzonych jakimiś dowodami, ponieważ wygląda mi to an robote amerykańskich fanatyków UFO.
  • 2



#3 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Dexter
Jedni dziennikarze sa fanatykami sportu inni polityki,paparazi zycia osob publicznych, a inni moga byc fanatykami ufo.
Zglebianie wiedzy, szczegolnie tej ukrywanej przed ogolem nie jest fanatyzmem, tylkoz calym zapalem odkrywaniem prawdy. Cokolwiek wiemy, cokolwiek przecieklo,wycieklo,przedostalo sie, wiemy od takich fanatykow.
Nie uwazam ich za zle zrodlo, a wrecz przeciwnie.
  • -3

#4

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gdyby istniała ściśle tajna jednostka do badania UFO, nie wiedzielibyśmy o niej. Gdyby istniały ściśle tajne akta tej sprawy, byle jaki Kalifornijczyk nie miałby do nich dostępu. Cytowany dr Leaumont w Google znany jest tylko z artykułu o tym znalezisku. Wątpliwe, aby wrak niezauważony przeleżał w Kanionie 4 000 lat (w dżungli to i owszem, ale w Kanionie to chyba wątpliwe).
  • 0

#5

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mag1-21, zauważylem że bezgranicznie wierzysz w to co Ci podadzą w necie. To, że jest to ładnie napisane, ma w sobie trochę tajemniczości, kilka nieznanych nazwisk i ciekawą fabułę nie oznacza, że jest prawdą. Jeśli chcesz w coś wierzyć, daj temu trochę krytyki, przemyśl, zweryfikuj, poszukaj, dociekaj, nie przymuj jak na tacy. Dla osoby takiej jak ja, która już tysiace razy przebierałą w takich informacjach, samo słowo TAJNE już wzbudza wątpliwości i aż krzyczy do mnie żeby sprawdzić lub też zanalizować.
Bardzo źle się rozumieliśmy. Nie znasz wszystkich fanatyków ufo. Sam się fascynuję tym zjawiskiem, choć fanatykiem nie jestem. W USA wiele ludzi fałszuje ogromne ilosci infromacji żeby tylko na chwilę zabłysnąć, lub też chcą po prostu na tym zarobić. Ta informacja właśnie wydaje mi się jedną z takich. Michael dobrze powiedział, ze w wielkiem kanionie, przez który przetoczyło się miliony turystów, naukowców, tubylcow czy też innych ludzi wręcz niemożliwym jest by takie coś odnaleziono. Jak narazie jestem sceptykiem. Jeśli możesz, przedstaw więcej danych, wtey może więcej osób zacznie Ci ufać w tej kwestii, jeśli o to chodzi.
  • 2



#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale jaka tajemnica? Napisali wszystko co trzeba. Że spadł 4000 lat temu, że lecieli nim kosmici a potem mieszkali obok statku, statek jest zbudowany lekkiego materiału ma jakieś tam wymiary.
Mag nie wierz we wszystko co ci w necie napiszą. Pomyśl zanim zaczniesz to kopiować na forum. Zmarnowałaś swój czas, tłumacząc tą fikcję.
  • 0



#7

Mahmud.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nawet gdyby coś przypadkowo odkopano to zdjęcia byłyby już na całym świecie.Dżungla,bagno ,morze-OK. "Niski poziom radioaktywności" próbował uwiarygodnić ten artykuł ale po 4 tys lat wszystkie izotopy z pewnością uległyby rozpadowi-tym bardziej że tak mała (mimo wszystko) jednostka nie wiozłaby zbyt dużych ilości pierwiastków promieniotwórczych.
Archeologia też nie ratuje- każda kultura ma własne kanony.Za 4 tys lat nawet postacie z mangi mogą być uznane za kosmitów.
  • 1



#8

Manajuma.
  • Postów: 192
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Michael dobrze powiedział, ze w wielkiem kanionie, przez który przetoczyło się miliony turystów, naukowców, tubylcow czy też innych ludzi wręcz niemożliwym jest by takie coś odnaleziono. Jak narazie jestem sceptykiem. Jeśli możesz, przedstaw więcej danych, wtey może więcej osób zacznie Ci ufać w tej kwestii, jeśli o to chodzi.

Ej ej, bez takich


W Egipcie co roku są miliony turystów/naukowcy i wielu innych, więc niemożliwe, by w dało się znaleźć coś nowego, wycofajmy archeologów.
Analogia jest wbrew wbrew pozorom trafna, bo Wielki Kanion ma ponad 400km długości, a większość turystów przyjeżdża by zrobić sobie zdjęcie na tarasie widokowym Skywalk, przejść się po ścieżkach w okolicy bazy hotelowej i wrócić do domu.

A w kanionie jest sporo miejsca by coś schować :) Gdyby się postarać to można by tam Sejm schować, oczywiście razem z zawartością i nikt by go nie znalazł przez długi czas.

Przejdź się kawałek za pomocą Google Maps to może zmienisz zdanie
Dołączona grafika

Użytkownik Manajuma edytował ten post 01.10.2013 - 17:02

  • 0

#9

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dziesiątki tysięcy przelotów helikopterów, skany geograficzne, zbieracze skamieniałosci, geolodzy, fotografowie. Niby teren jak pól polski, ale to centrum Stanów Zjednoczonych, dokładnie przebadany. Samo wywiezienie stamtąd tak wielkiej kuli byloby udokumentowane przez kogoś. Patrz Roswell taki mały stateczek a ile hałasu na świecie narobił... a takie ufo długości 34m, czym to przewieźli i jak schowali? jak przewiezli taki obiekt do swoich super ekstra tajnych baz o których jak wiadomo nikt nic nie wie, bo są super tajne. To nie jest Amazonia, gdzie ufo mołoby spaść i nikt by o tym nie wiedział przez tysiące lat. To jest wielki kanion, chyba najbardziej znane miejsce dla Amerykanów.

Jeszcze jakże jedyny niezbity dowód, którym są Indiańskie malowidła... Rozumiem, nie poddaje wątpliwościom, że coś tam kiedyś widzieli a później sobie to narysowali, ale równie dobrze mogli opisywać swoje sny, czy wierzenia. A oni to odrazu z obcymi wiążą. Jakieś wpływy z ancient aliens chyba. Zapewne wywieźli to też z kanionu swoimi tajnymi niewidzialnymi samolotami, o których nic nie wiadomo, bo są zbyt tajne żeby wiedzieć cokolwiek o nich.
No i znaleźli jeszcze miejsce obozowiska i w ogóle calą kolonie! ale Ci wstrętni naukowcy są tacy źli i nie chcą nam tego powiedzieć, jakby coś mieli do stracenia.
Nie zmieniłem zdania, nadal nie wierzę w te bzdety wyssane z palca.

Użytkownik Dexter edytował ten post 01.10.2013 - 17:59

  • 0



#10 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Dexter
Sorry ale Manajuma ma racje, pewne rzeczy nie leza na wierzchu, a o zdjeciach, helikopterach itp. to juz mi sie pisac nie chce. Nie wiem jak mozesz sie fascynowac ta tematyka, a jednoczesnie wszystkiemu zaprzeczac, nie probujac nawet wziasc w "gdybanie". Wszystko jest mozliwe, a jesli Ty jeszcze nie jestes pewny tego, ze nie jestesmy sami, albo, ze "ich" jeszcze tu nie bylo, no to trudno. Czekaj, az oglosza w dzienniku.W taki sposob mozna zaprzeczyc wszystkiemu. Mnie nie trzeba przekonywac do ufo, ja wiem ze "inni" istnieja. Jednoczesnie mam nadzieje, ze niedlugo wszyscy sie o tym przekonaja prawie ze naocznie. Bo moim skromnym zdaniem niewielu ludzi na swiecie nie wierzy w obcych, co oznacza, ze zaczynamy byc przygotowani na ich prawdziwa, jawna wizyte.
  • -2

#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie chodzi o wiarę w ufo tylko o fakty. Jest różnica między stwierdzeniami:
- W archiwach FBi są dokumenty i raporty na temat ufo
a
- pan stefan ze wsi sworne gacie trzyma w domu 350 ciał kosmitów oraz statek ufo. Kosmici mają 2,5 metra wzrostu, a ich ciała były badane przez prof. Kubusia puchatka. Statek zbadał wybitny znawca ufo, prof. Władimir Putinowski.
Jednak jest to tajemnica, rząd nie chce żebyś się o tym dowiedziała.
Są 3 rodzaje prawdy: prawda, tyż prawda, i g.. prawda.

Arty w necie dzielą sie na te trzy grupy. Ten twój zalicza się do tej trzeciej.
  • 2



#12

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak mozesz sie fascynowac ta tematyka, a jednoczesnie wszystkiemu zaprzeczac, nie probujac nawet wziasc w "gdybanie".

Ponieważ, nie wsiąkam nic nie znaczących informacji jak gąbka. Ja swoje wiem. Wiesz Mag, masz takie dziwny pogląd na temat obcych, ze przylecą z miłością, że przyniosą coś na co ludzie czekają, że dadzą jakieś cenne odpowiedzi. A prawda może okazać się całkiem inna. Ja domyślam się, ze oni byli, są nademną w tym momencie i będą w przyszłości, ale bardziej interesują mnie ich intencję, które według przeróżnych raportów rządowych, wojskowych, czy jakichkolwiek innych nie są wcale takie dobre(tysiące porwań, okaleczeń, zestrzelenia ufo przez ufo(prowadzą wojny!), tajne bazy, zestrzelnia ludzkich maszyn lotniczych, morderstwa lotników podczas lotu, badania genetyczne, eksperymenty na świadomych ludziach. I tak bardzo jesteś gotowa ich przyjąc i zobaczyć? Bo ja mam więcej obaw niż oczekiwań. Wszechświat moze okazać się chłodnym miejscem, w którym chodzi tylko o przetrwanie swojego gatunku, więc nie zdziwiłbym się gdyby oni mieli nieciekawe zamiary co do nas. Być może gdzieś tam są też Ci dobrzi...Jednakże nie jest temat na te rozmowy. Jeśli byłabyś tak miła i poszukała więcej informacji na temat rzekomego spodku z wielkiego kanionu to z chęcią wpadnę z Tobą w dłuższą dyskusję.

Użytkownik Dexter edytował ten post 01.10.2013 - 20:53

  • 0



#13

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najlepsze jest pomiędzy wierszami:
- jednostka wojskowa, tak tajna, że sami nie wiedzą, że istnieją...
- ich działania są tak tajne, że my wiemy o tym, że oni o nas nie wiedzą...
- raport jest tak tajny, że my o nim wiemy...
Wybacz mag1-21, ale tajny raport, jest tajny... raczej.



#14

JPKJM.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szanowna Mag, na czym polega Twoja niezachwiana pewność że ONI istnieją? Miałaś jakieś kontakty, powiedzieli Ci osobiście, dotarłaś do supertajnych archiwów czy jest to tylko i wyłącznie wiara że muszą być, są, przylecą i przekonacie się sami? Pytam nie po to żeby Cię, broń Boże wyśmiać, sprowokować, obrazić, kieruje mną zwykła ciekawość.
Żeby uciąć ewentualne dywagacje- tak, wierzę w Obcych, wierzę że istnieją gdzieś tam ale nie wierzę w ich placówki na Ziemi, podziemne bazy, Reptillian w rządzie (oczywiście tylko i wyłącznie w rządzie USA, w końcu stamtąd dociera do nas większość takich "rewelacji"), channellingi, dzieci indygo (tak to się nazywa?).
  • 0

#15

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Szanowna Mag, na czym polega Twoja niezachwiana pewność że ONI istnieją?


Niech wierzy, ja też wierzę że istnieją jednak nie wierzę we wszystko co słychać w tematyce UFO.


ale nie wierzę w ich placówki na Ziemi, podziemne bazy,


Masz na myśli opowieść Phila Shneidera ? Brzmi niewiarygodnie ale akurat w tej kwestii do końca takim niedowiarkiem nie jestem dlatego że było zbyt dużo zamachów na tego gościa.

Na początku 1996 r. Philipa Schneidera znaleziono na podłodze w jego mieszkaniu. Była to spodziewana śmierć. Mówiono, że mężczyzna – podający się za byłego rządowego pracownika – wiedział i mówił za dużo. A były to rzeczy, które nawet największemu zwolennikowi teorii spisku mogły namieszać w głowie…


Ktoś go zabił, moim zdaniem wiedział za dużo i za dużo mówił a to rzuca cień prawdy na jego historie w tematyce UFO a przynajmniej tych baz o których mówił.

Co do tematu. Historia jest niesłychanie nielogiczna :)

Badanie miejsca lądowania wykazało, że załoga opuściła swój statek i mieszkała w pobliżu miejsca twardego lądowania przez pewien czas.


Żyli 4000 tysiące lat? Niemożliwe.

Użytkownik Cascco edytował ten post 01.10.2013 - 23:51

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych