Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przeniesienie tematu o MN do Hydeparku


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kelt.
  • Postów: 147
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam, nie chcę zaśmiecać tematu o Marszu Niepodległości dlatego piszę tutaj. Chciałbym wiedzieć dlaczego wspomniany temat znalazł się w Hydeparku, S. Moderator Yaw uzasadnił to tym cytatem

Najważniejsze wydarzenia ze świata, konflikty zbrojne i katastrofy

Ja jednak nie zgadzam się zupełnie z takim podejściem do sprawy, może MN nie jest "najważniejszym wydarzeniem ze świata" jednak to bardzo duża manifestacja, która odbija się szerokim echem w kraju i poza jego granicami. Sama liczba postów wskazuje jak duże budzi on zainteresowanie. Skoro w dziale "Bieżące Wydarzenia" znajdziemy tematy takie jak: "Alarmy bombowe w całej Polsce", "Polska Komisja Wyborcza (PKW) na szkoleniu w Moskwie ", "Wirtualny wyścig zbrojeń", "Dziesięć lat historii pogody w 3 minuty " To nie rozumiem dlaczego temat o Marszu Niepodległości się tam nie nadaję. Proszę o wyjaśnienia a najlepiej o przywrócenie tematu do poprzedniego działu.

#2 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Chodzi o to żeby osoby, które głupio piszą i prowokują nie dostawały dużej ilości minusow.

#3

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi o to żeby osoby, które głupio piszą i prowokują nie dostawały dużej ilości minusow.


Zapomniałeś dodać że osoby te, miały tutaj znakomitą reputację :o. Po co sobie niszczyć opinie, jak można przenieść temat tam gdzie nie będą oceniane wypowiedzi.

Użytkownik GuardAngel edytował ten post 22.09.2013 - 07:48


#4

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziwi to jeszcze kogoś na tym forum?

Nie od dziś wiadomo, że największymi radykałami w naszej społeczności są grupy prowokatorów, blisko związanych z administracją. Dyskusja w tym temacie bez przeszkód mogłaby mieć miejsce tylko i wyłącznie gdyby każdy użytkownik posiadał jedyny" słuszny" pogląd na sprawę.

Mógłbym się rozpisywać, ale chyba nie ma sensu- za słowa powyżej poleci i ten temat, tyle, że do kasacji. Szkoda klawiatury.

#5

RobertG.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja z kolei chciałbym zapytać co to ma być:

edit Yaw
A jednak znalazł się ktoś decyzyjny. Kim jesteś, żeby wypowiadać się za "większość członków marszu" ? (retoryczne)
Ostrzeżenie


Dostałem ostrzeżenie za fakt, iż na podstawie znanych mi dobrze programów i poglądów głoszonych przez organizatorów i uczestników Marszu Niepodległości (a przecież są to konkretne partie czy organizacje, których program można ogólnie łatwo w pewnych aspektach przedstawić) miałem czelność (zakładając jednak, iż ktoś ma tam zdanie odmienne) przedstawić pogląd na daną sprawę. Jest to zaiste bardzo "ciekawe". Dostaję ostrzeżenie za wyrażenie opinii, którą mogę podeprzeć w faktach, a zatem za samo to, iż się to moderatorowi nie spodobało? Moderator może przecież uznać "ten użytkownik nie podeprze swojej opinii faktami, to co wypisuje to są głupoty" ale w takim razie czy na tym forum daje się ostrzeżenie za pisanie "głupot" jak je rozumują pewne jednostki? Widziałem tutaj całą masę idiotycznych wręcz postów, za które ostrzeżeń ich autorzy nie dostają. W czymże więc rzecz? Nawet nie wiem który punkt regulaminu miałem niby złamać, a szukałem... i nie znalazłem. Nikogo nie obrażałem, pod nikogo się nie podszywałem, nie uprawiałem agitacji partyjnej, nie używałem wulgaryzmów. Za to inny użytkownik, który na tym forum jest ZASŁUŻONY za w oczywisty sposób łamanie regulaminu, a konkretnie za zamieszczanie wypowiedzi mającej na celu wyłącznie zaprezentowanie własnych i/lub ośmieszenie innych poglądów politycznych, otrzymuje nie ostrzeżenie, a upomnienie. Biorąc pod uwagę, że nie mam żadnych "wykroczeń" na koncie, a tenże użytkownik znany jest ze swych prowokacji i ośmieszania poglądów innych, jego ZASŁUŻENIE jest dla mnie jedynym powodem dla którego on dostał upomnienie, a ja otrzymałem ostrzeżenie, chociaż moja odpowiedź na zadane pytanie (nie wiadomo do czego prowadzące, a moderator nie czyta w myślach) w żadnym fragmencie nie łamała regulaminu forum.

Użytkownik RobertG edytował ten post 22.09.2013 - 10:00


#6

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Płaczecie za nabijanymi w kółeczku wzajemnej adoracji plusikami? :<


Ta paranoiczna mania wyszukiwania wszędzie prowokatorów związanych z mityczną "władzą", to chyba jakaś choroba Marszu Niepodległości. Dajcie sobie na luz. Siedzę na dwóch warnach, a z Yawem jestem raczej na bakier.

Po prostu nie potraficie zaakceptować że ktoś ma inne zdanie, musi być prowokatorem powiązanym z władzą która jest powiązana z agenturą. :roll:
Paranojaaaa.

RobertG@
Nie płacz. To nie ja wpadam na forum i oznajmiam wszem i wobec że jestem "endekiem". Właśnie, wcale się nie określam i nie agituje, nie zakładam ciągle tematów reklamujących moje poglądy (w przeciwieństwie do was, którzy mają jakąś manie wciskania innym swoich światłych sądów).



#7

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to dobra decyzja - marsz trzeba traktować jako obchody święta, więc temat o nim powinien być traktowany na równi z tematem o np. obchodach Bożego Narodzenia. Poza tym, w czym rzecz? Można pisać? Można.

Niestety wynika z tego to, o czym napisał mylo - szukanie wszędzie "prowokatorów", którzy by mogli mieć w tym jakiś cel, podczas gdy nie trudno zauważyć, że to"prawa" strona forum jest w zdecydowanej większości i każdy taki temat to darmowe punkty reputacji dla udzielających się w nim.

Jest możliwość pisania, ale zabrakło punktów - jest odzew.



#8

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Po co sobie niszczyć opinie, jak można przenieść temat tam gdzie nie będą oceniane wypowiedzi.


Zwłaszcza to widoczne jest przy tematach w których prym wiodą emocje, że dopiero wtedy udzielają się inne osoby kiedy ich pogląd na sprawę nie jest zagrożony ocenianiem. MN, nie jest jedynym tematem który trafił do Hydeparku. Gdyby dać tu temat poświęcony Chemtrails, udzielałoby się w nim więcej zwolenników tej teorii niż to jest obecnie.

#9

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Po co sobie niszczyć opinie, jak można przenieść temat tam gdzie nie będą oceniane wypowiedzi.


Gdyby dać tu temat poświęcony Chemtrails, udzielałoby się w nim więcej zwolenników tej teorii niż to jest obecnie.


Ja nie widzę żadnego problemu, przenoście.

#10

RobertG.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skoro niektórym tak bardzo reputacja przeszkadza, a innym na niej aż tak bardzo zależy to może od razu ją w ogóle skasować? I po problemie.

#11

Kelt.
  • Postów: 147
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam się, usunąć tę reputację i po problemie... Skoro temat o MN wyrzucono do Hydeparku to 90% tematów z "Bieżących wydarzeń" powinno się tam znaleźć. Aha jeszcze jedna sprawa, przed przeniesieniem tematu wisiał on w rubryce "Popularne tematy" teraz już go tam nie ma ( to chyba przez obecność w HP) trochę to na rękę niektórym co? No bo jakże coś takiego może być w popularnych... Cała sprawa wygląda mi na to, że modowie ułatwiają sobie pracę bo nie muszą już tak wnikliwie obserwować tego co się dzieje w tym temacie, w końcu to Hydepark.

mylo to chyba ty najbardziej płaczesz z powodu reputacji, nikt z nas tego tematu nie podnosi, natomiast ty cyklicznie skarżysz się na minusy ;)

To jest forum, i każdy nowy temat podnosi jego wartość, tak samo jak każdy post i każdy aktywny użytkownik. Przestańcie więc płakać, że ktoś dyskutuje bo o to tu chodzi, jedni wolą rozmawiać o Nibru i Pustej Ziemi, inni o tym co się dzieje wokół nas.

#12

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mylo to chyba ty najbardziej płaczesz z powodu reputacji, nikt z nas tego tematu nie podnosi, natomiast ty cyklicznie skarżysz się na minusy


Utyskuje tylko w jednym przypadku, kiedy dostaje powiedzmy 5-6 minusów, a nikt nie raczy odpowiadać na fakty które zamieszczam w postach. To oznacza takie prostackie "w ryj dać, mogę dać" bo argumenty nie pasują.

Powiedziałem choć słowo że w temacie o marszu dostałem chyba z 15 minusów? Nie, bo mi odpowiadaliście. Widzisz, mi one chyba nie przeszkadzają, skoro ciągle mam śmiałość się wypowiadać, mimo pewności że dostanę grubo na minusie za to że mam inne poglądy niż wasza Grupka Patriotyczna.

To jest forum, i każdy nowy temat podnosi jego wartość, tak samo jak każdy post i każdy aktywny użytkownik.


No, ostatnio Don Corleone i mnie ktoś z Grupki Patriotycznej proponował żeby się wynieść z tego forum na jakieś "tęczowe". Moralność Kalego.
Macie tutaj wybitną nadreprezentacje światopoglądową i większość sobie odpuszcza rozmowy z wami, bo jesteście uber betonem. :P



#13

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro niektórym tak bardzo reputacja przeszkadza, a innym na niej aż tak bardzo zależy to może od razu ją w ogóle skasować? I po problemie.


Mi to w sumie lata koło nosa, ale samo stwierdzenie jest dziwne. Skoro jednym zależy, a drugim przeszkadza, dlaczego akurat należy skrzywdzić konkretną stronę? ;) Przecież wcale nie będzie po problemie.

#14

RobertG.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pdjakow, ja to napisałem z własnego doświadczenia. Moderowałem i administrowałem na paru forach, w tym na dwóch na prawdę dużych i temat reputacji zawsze się tam przewijał. Powodowała ona zazwyczaj sporo problemów. W jednym miejscu znaleziono wyjście: jak ktoś chce to może zablokować możliwość dodawania innym i sobie punktów reputacji, a Ci, którzy je mają muszą je rozdawać z upatrzeniem tego krótkim komentarzem, zatem nie anonimowo. Zazwyczaj jednak po prostu reputację po jakimś czasie kasowaliśmy i Ci, którym na niej zależało nie byli poszkodowani bo z forum nie odchodzili. I są inne możliwości na "honorowanie" użytkowników np. coroczny konkurs na najlepszego debiutanta roku, na najbardziej aktywnego użytkownika, na osobę najbardziej w dyskusjach merytoryczną itd. itp. A nie tylko automatyczne "jestem na forum 5 lat, proszę o pieczątkę".

#15

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja jednak nie zgadzam się zupełnie z takim podejściem do sprawy, może MN nie jest "najważniejszym wydarzeniem ze świata" jednak(...)

Nie ma tutaj żadnego "jednak". Po prostu nie jest to jakieś światowe wydarzenie, więc nie pasuje do profilu tego działu.

Moim zdaniem to dobra decyzja - marsz trzeba traktować jako obchody święta, więc temat o nim powinien być traktowany na równi z tematem o np. obchodach Bożego Narodzenia. Poza tym, w czym rzecz? Można pisać? Można.

Ja będę się trzymał jednak porównania z Woodstockiem (który trafił do hydeparku i nikomu to nie przeszkadzało). Równie głośne wydarzenia w Polsce, odbywające się co roku, mające masy zwolenników i przeciwników.

W tym roku obyło się bez większych "zamieszek" na forum (odnośnie Woodstock), co pozwoliło zainteresowanym na normalną dyskusję, czy próby zgadania się (nie wiem czy doszły do skutku) - o to chodzi. Niech sobie w temacie o MN rozmawiają zainteresowani. Ale w hydeparku.

Skoro w dziale "Bieżące Wydarzenia" znajdziemy tematy takie jak: "Alarmy bombowe w całej Polsce", "Polska Komisja Wyborcza (PKW) na szkoleniu w Moskwie ", "Wirtualny wyścig zbrojeń", "Dziesięć lat historii pogody w 3 minuty "

Masz tutaj 100% racji. Do tej pory ten dział był zaniedbywany. Ta - nazwijmy to - kampania, żeby zacząć zwracać uwagę, jakie tam są zakładane tematy, jest stosunkowo świeża. Wczoraj przeniosłem ze 20 tematów, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej. Żeby zrobić całościowy porządek, potrzebne będzie kilka godzin pracy. Wcześniej Connor założył temat zbiorczy. Niestety w świadomości użytkowników nie utrwaliło się jeszcze, do czego naprawdę służy dział, a my jako moderatorzy, nie pilnowaliśmy tego na bieżąco.

W każdym razie decyzja o przeniesieniu nie ma żadnego związku z reputacją. Zaskoczył mnie ten kierunek dyskusji.

Wielu zapewne się to nie spodoba, ale temat zamykam. Wczoraj Dziki Kurak zdążyła poprzeć moją decyzję, więc nie ma potrzeby czekać, aż zrobi to jeszcze raz, publicznie. Nie będzie żadnych zmian w tej kwestii. Co najwyżej dalsze porządki w dziale "Bieżące Wydarzenia". Jeśli czas pozwoli.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych