Skocz do zawartości


Co Ukrywa NASA?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Dobra, zgoda, to jest dla mnie do przyjecia.
Popatrzcie jeszcze tutaj, bo tutaj tez jest taki sam efekt, tylko zdjecia robil ktos inny i w innym czasie.

http://www.youtube.com/watch?v=qgf1Yn5CvzM

Ps.Noxili dziekuje za pozdrowienia i wzajemnie z mojej kolekcji

Dołączona grafika

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 16.09.2013 - 23:06

  • -1

#32 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Mag masz u mnie 2 plusy za temat i ostatni post :D

czy obserwując na tej stronce wybuchy też można zauważyć ewentualnych kosmitów ?
  • 0

#33 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wypowiem sie o wybuchach, bo tu mozna tylko spekulowac, ale pokaze materialy NASA skatalogowane jako, niezidentyfikowane obiekty sfilmowane przez astronautow.

http://www.youtube.com/watch?v=WlLN_Jcg1pc#t=198


  • 4

#34

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up Widziałem to i akurat to jest intrygujące, wszystkie materiały zebrała osoba która przechwytywała tego typu sytuacje przez długi okres czasu.
  • 0

#35

Manajuma.
  • Postów: 192
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przeczytalam twoje teksty a jakze i powiem, ze nic nie wiem, ze niby co z nich wynika?
Na moj tepy rozum to jeden mentlik bez ladu i skladu. Ale moze sie myle, moze jednak przekazales cos bardzo waznego, co rozwiazuje wszelkie dylematy, tylko moja intuicja tym razem zawiodla. W koncu jestem czlowiekiem i jak kazdy potrzebuje czarno na bialym: to jest prawda, bo... A to nie jest prawda, bo...
W zwiazku z tym o przeprosinach mowy byc nie moze, ale jesli konkretnie cos uzasadnisz, to jest to mozliwe.
Mozna pisac krotko o czyms, albo wiele o niczym. To drugie robi wieksze wrazenie!



Zarzuciłaś mi, że moje rozumowanie jest zbyt sceptyczne i gdyby inni tak postępowali to nic byśmy nie odkryli. Następnie powiedziałaś, że moje rozważania w tekstach nie mają sensu i w sumie piszę o niczym, bo trudno Ci to logicznie pojąć. Nie widzisz tej własnej hipokryzji? Naprawdę?

Ja nie minusuję żadnych twoich artykułów, a ty jedyne co zrobiłaś w to walnęłaś łapkę w dół w tamtym temacie, który na dodatek ma już dobre parę miesięcy i jak sama przyznałaś nie rozumiesz o czym był.

Nie chodzi mi o to by Ci dopiec, po prostu radzę zmienić podejście. Kiedy ktoś kwestionuje twoje parafrazowane teksty, to nie po to by Ci dowalić, tylko szuka wyjaśnienia danego fenomenu. O to nam przecież chodzi.

Specjalnie dla ciebie(naprawdę, mam czasem ludzkie odruchy) już jakiś czas temu przygotowałem pewną animację. Zdjęcia zostały zaczerpnięte z programu Soho Sience Archive, przygotowanego przez NASA we współpracy z ESA. Program służy do przeglądania bazy zdjęć z której pochodzą te w twoim artykule. Zdjęcia przedstawiają pomiary na paśmie 304 czyli czerwone. Zrobiłem z nich gifa. Klatki nie były edytowane, zresztą każda ma datę.

Dołączona grafika

Dobrej nocy :)
  • 2

#36

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

NASA ukrywa to samo co pseudo słowo ( wyrażenie ) " DEMOKRACJA", krótko i na temat ;) a czas lecii x| aha teraz demokracja wkracza na siłe do Syrii, wczesniej Irak itd.... My wam weźmiemy surowce, a w zamian damy demokracje i pomozemy zniewolić ludność :) a NASA powie Wam co tam słychać w kosmosie hahaha i tak do grobowej dechy !

Użytkownik real edytował ten post 17.09.2013 - 22:06

  • -6

#37 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Fiuuu Manajuma
Odbrazilam sie na Ciebie, :mrgreen: dzieki za zdjecia.

Nie chodzi mi o to by Ci dopiec, po prostu radzę zmienić podejście. Kiedy ktoś kwestionuje twoje parafrazowane teksty, to nie po to by Ci dowalić, tylko szuka wyjaśnienia danego fenomenu. O to nam przecież chodzi.

To prawda, wlasnie takie mam czasem wrazenie, bo jeszcze nie zaczne a tu...bach 4 minusy! Nowy temat bach na wstepie za sam tytul 3- i tak mam odkad znow pokazalam sie na forum. Efekt -50 w ciagu tego miesiaca. Troche to zniecheca. A ja sie tak za Wami steskilam :/
E tam, adrenalinki brakuje :D
  • 1

#38

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To prawda, wlasnie takie mam czasem wrazenie, bo jeszcze nie zaczne a tu...bach 4 minusy! Nowy temat bach na wstepie za sam tytul 3- i tak mam odkad znow pokazalam sie na forum. Efekt -50 w ciagu tego miesiaca. Troche to zniecheca. A ja sie tak za Wami steskilam :/
E tam, adrenalinki brakuje :D


Po prostu wszędzie doszukujesz się czegoś paranormalnego lub teorii spiskowych , gdy podajemy ci wyjaśnienia logiczne ty ich nie czytasz i nie przyjmujesz do wiadomości a gdy już ktoś się poświęca tak jak kolega Manajuma i wykłada kawę na ławę obrażasz się. Teraz narzekasz na minusy które otrzymujesz.

Mysle, ze co niektorzy maja racje mowiac, ze kompletnie nie jestesmy gotowi na przyjecie prawdy


Nie wiem kto tu nie był gotowy na przyjęcie prawdy ale na pewno nie ja.

Mi zarzucałaś że nie jestem gotowy by przyjąć prawdę (czy coś takiego) podczas gdy prawdę to MY ci napisaliśmy. MY szukaliśmy logicznego wyjaśnienia w sumie to nie szukaliśmy ale już je znaliśmy podczas gdy ty przez kilkanaście postów twardo trzymałaś się swojej wersji, nie dziw się że ludzie wtedy Cię minusują.

Troche logiki, oprocz sceptycyzmu dobrze nam zrobi.


Bez komentarza.

PS: Śledzę temat od początku i chciałem zauważyć że na wstępie miałaś plusy.

Użytkownik Cascco edytował ten post 18.09.2013 - 13:37

  • 2

#39

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Nie rozumie tego, jak mozna zyc w 21wieku przy współczesnej technologi i byc omamionym, wpuszczonym w schemat i jeszcze sie cieszyć :o ale wiadomo, wiekszosc musi być głupim bo jakze inaczej mozna by trzymac ludnosc ponad 35mln na wodzy przez grupke kiepów i psychopatów Dołączona grafika czy moze ktos to wyjasnic ?

Użytkownik real edytował ten post 18.09.2013 - 23:19

  • -3

#40

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Nie rozumie tego, jak mozna zyc w 21wieku przy współczesnej technologi i byc omamionym, wpuszczonym w schemat i jeszcze sie cieszyć :o ale wiadomo, wiekszosc musi być głupim bo jakze inaczej mozna by trzymac ludnosc ponad 35mln na wodzy przez grupke kiepów i psychopatów Dołączona grafika czy moze ktos to wyjasnic ?

Jak możesz nazywać kogokolwiek głupim nie ogarniając tak prostej rzeczy jaką jest ortografia? :o
  • 5

#41

dzastin.
  • Postów: 207
  • Tematów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika


Nie wiem czemu umieściłaś zdjęcie z kampanii reklamowej filmy Iron Sky. No bądźmy poważni.
Mój odnośnik
  • 1

#42 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

A niby czemu mieliby nie wykorzystac gotowych zdjec, no badz powazny Dzastin. A propo's swastyka oznacza uklad soneczny, choc ja osobiscie uwazam, ze jest to symbol naszej galaktyki. a nie tylko nazistow.Ja tez moge sobie zrobic awatar.

A to dla Ciebie:

"Istota 20 lipca 1969 r. polega nie na tym, że człowiek po raz pierwszy dotknął powierzchni Księżyca, ale na tym, że zdaliśmy sobie sprawę z tego, że wszechświat jest zamieszkiwany także przez inne inteligentne istoty." - miał wg relacji boliijskiego dziennikarza powiedzieć Buzz Aldrin. Według relacji Noticias 24, Aldrin spotykał się również z andyjskimi mędrcami plemiennymi, z którymi dyskutował na temat tradycji starożytnych spotkań z obcymi cywilizacjami. Według wielu opinii, po incydencie z 1969 r. NASA uruchomiła procedury, które miały skutecznie ukryć przed opinią publiczną fakt spotkania z UFO załogi Apollo 11.

Jak myslisz o czym mimochodem powiedzial astronauta?
  • -1

#43

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

A niby czemu mieliby nie wykorzystac gotowych zdjec, no badz powazny Dzastin. A propo's swastyka oznacza uklad soneczny, choc ja osobiscie uwazam, ze jest to symbol naszej galaktyki. a nie tylko nazistow.Ja tez moge sobie zrobic awatar.


Matko Boska mag, ogarnij się! To co od paru dni tu wyprawiasz przekracza wszelkie granice i naprawdę jedynym wyjaśnieniem jest to, że zwyczajnie trollujesz.

Iron Sky to film częściowo wspierany przez internautów:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Iron_Sky

Zdjęcie to promo do filmu, a sam budynek w filmie wygląda tak:
Dołączona grafika
  • 6

#44 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Osoby uprawiające trollowanie nazywane są trollami.
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia

No pdjakow
Miescisz sie jak nic w tej definicji!
  • -4

#45

dzastin.
  • Postów: 207
  • Tematów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@mag1-21
Ale powiedz czemu wrzucasz do tego wątku zdjęcie z filmu ?

Jeśli wiesz, że to filmu, to czemu tego nie zaznaczysz ?

Przecież to jest wprowadzanie w błąd.

Ja mam wrażenie, że po prostu wrzucasz jak leci, nawet tego nie sprawdzając.

Nie dziwne, że potem wszyscy Ciebie punktują i wytykają co chwila oczywiste błędy.

Użytkownik dzastin edytował ten post 22.09.2013 - 11:18

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych