Skocz do zawartości


Zdjęcie

Astralna infekcja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Sasanka.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Witam Serdecznie,
jest to mój pierwszy temat na forum, mam nadzieję, że zostanę nie tyle ciepło przyjęta, co nie obsypana minusami ;) Nie jestem również pewna, czy odpowiednio trafiłam z tematyką działu, choć wydała mi się najbardziej pasująca. Jeżeli jestem w błędzie, pokornie proszę o przeniesienie.

Kwestia manipulowania społeczeństwami niejednokrotnie była tutaj omawiana. Dziś jednak trafiłam na video, które naprawdę dało mi dużo do myślenia. Jestem przekonana o tym - czytając podobne tematy na forum - że dla niejednego użytkownika treści zawarte w tej publikacji są po prostu bredzeniem szaleńca. Jest to jednak - dla mnie - pierwsze takie nagranie, które dość komleksowo omawia kwestie manupulowania człowiekiem. Dodatkowo bardzo interesujące jest zagadnienie celów, dla których manipulatorzy działają tak, a nie inaczej. Myślę, że osiągnięcia współczesnej nauki już nawet największym sceptykom udowodniły fakt, że to właśnie emocje (nie myśli, tak jak w przypadku propagowania pozytywnego myślenia, które często sprawia, że ludzie rozczarowani brakiem wyników wracają do swoich "schematycznych" działań) mają największy wpływ na nasze życie.

Tematu energii nie podejmuję, ponieważ myślę, że jest on doskonale znany szanownym użytkownikom.

Dodatkowo zauważyłam, że jest tutaj na forum dość mocna grupa osób, które zdają sobie sprawę z tego, jak samoświadomość, rozwój, a przede wszystkim szerokie spojrzenie na rzeczy, które nas otaczają (nie mam tutaj na myśli codziennych afirmacji pieniędzy itp., ale prawdziwie głębokie pojmowanie świata i wszechświata jako kompleksowej całości w jakiej przyszło nam żyć, również z uwzględnieniem założeń dotyczących tego, co tak naprawdę może nami sterować).

Infekcje astralne to temat niezwykle ciekawy. Kwestie chorób, znanych nam jako cywilizacyjne (WHO, Światowa Organizacja Zdrowia wskazuje co jakiś czas na nowe schorzenie, które nazwane zostaje cywilizacyjnymi; cukrzyca, otyłość, stres, depresja), wynikające z faktu sterowania naszym życiem, przede wszystkim na zasadzie sugestii. W poniższym filmiku również podjęto temat pernamentnego stresu w jakim przyszło nam żyć oraz nie do końca uzasadnionego lęku, jaki towarzyszy wielu ludziom na codzień. Nie po raz pierwszy zresztą mowa jest o tym, że każdy, kto będzie próbował samodzielnie, nieschematycznie myśleć jest wrogiem "systemu'. Wiem, że przytoczenie tutaj postaci Nassima Harameina pewnie zdyskwalifikuje mnie jako partnera do dyskusji w oczach wielu czytających, ale faktem jest, że z jego wypowiedzi również wynika, że żyjemy w Matrixie.

Każdemu zresztą, kto widział ten film dawno temu i pamięta go jako specyficzny zwrot w światowej kinematografii, polecam obejrzenie go jeszcze raz. Ja to zrobiłam. I okazuje się, że film ma ten znacznie więcej ciekawych treści, niż mogłby się to wydawać na pierwszy rzut oka.

Mam nadzieję, że nie popełniłam zbyt wielu błędów w pierwszym swoim temacie na tym forum i zapraszam do dyskusji na temat poniższego filmiku.


Operatorzy umysłu
  • 5

#2

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Manipulacja społeczeństwem to podstawowe narzędzie sprawowania władzy i chyba nie ma już ludzi, którzy są w stanie w to wątpić. Zgodzę się co do tego, że główną rolę w tym wszystkim odgrywają emocje, ponieważ im mocniej one zadziałają tym słabiej zadziała rozsądek i racjonalne myślenie. Na przykład wprawiony sprzedawca już od samego początku będzie zadawał pytania w taki sposób, aby skłonić potencjalnego kupca do przywołania pozytywnych wspomnień i emocji z nimi związanych. Wakacje, święta, kupno pierwszego samochodu itp. To też jest sposób manipulacji, ponieważ świadomie stara się sterować czyimś nastrojem, często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że jesteśmy w ten sposób manipulowani. Tyle jeśli chodzi o manipulację jednostką.
Jeżeli mowa o manipulacji całym społeczeństwem, to ta odbywa głównie się przy pomocy uczucia strachu i jest stosowana głównie w grze o władzę, dużą kasę lub wpływy. To właśnie wokół kreowania i rozbudzania lęku kręcą się największe interesy - Globalne ocieplenie , koniec świata, wojna z terroryzmem. Praktycznie przez cały czas trzeba się czegoś bać: Kataklizm, wojna, morderstwo, wypadek, gwałt, kradzież, bezrobocie, choroba, śmierć. W efekcie mamy coraz więcej monitoringu na osiedlach, w windach i na klatkach schodowych, wszędzie kamery, fotoradary. Coraz większa kontrola i coraz mniej swobód. Nawet jeśli wyjdę z domu przez okno, to nie mam gdzie iść, żeby mnie nie widzieli. Prawie wszystko gotowe, brakuje tylko wielkiego brata. Chodzi o to, że mamy czuć się bezbronni, mamy obawiać się możliwie wszystkiego, ale nie martwić się, ponieważ rządy o nas zadbają i podejmą odpowiednie działania, żeby zapewnić nam bezpieczeństwo.
Inna sprawa - Strach przed śmiercią - jest najbardziej pierwotny i powszechny ze wszystkich. Żerują na nim w głównej mierze religie, oferując szeroki wachlarz alternatywnych rozwiązań po zakończeniu życia ziemskiego.
Mamy też strach przed chorobą - prawdziwe żerowisko dla koncernów farmaceutycznych, bezsensowne szczepionki i dziwne specyfiki sprzedawane za grube miliony, w oparciu o nieuzasadniony lęk przed pandemią, pneumokokami, czy czymś tam jeszcze.
I na zakończenie już bez komentarza:
W ostatnim czasie rzuciła mi się oczy pewna reklama telewizyjna, dotycząca polisy na życie. Przekaz mniej więcej taki: "Emerycie, już niedługo umrzesz. Zasiłek pogrzebowy to tylko 1/5 kosztów pogrzebu. Nie zostawiaj bliskich z tym problemem, zadzwoń i zamów naszą polisę"

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 06.09.2013 - 15:03

  • 3

#3

DaVinci.
  • Postów: 205
  • Tematów: 8
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z tymi ludzmi wątpiącymi w manipulację to bym uważał, według mnie taki osób jeszcze "trochę" zostało :)
Może nie tyle co nie wątpiących ale nie świadomych.
  • 0

#4

Sasanka.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi o to, że mamy czuć się bezbronni, mamy obawiać się możliwie wszystkiego, ale nie martwić się, ponieważ rządy o nas zadbają i podejmą odpowiednie działania, żeby zapewnić nam bezpieczeństwo.


Dokładnie tak jest. Zgadzam się w 100%. Przez takie właśnie systemy, nigdy nie będziemy czuć potrzeby zbuntowania się przed obawami, które ograniczają nas każdego dnia. Przecież zawsze państwo nas obroni, co by się nie działo. Więc tylko siedzimy, oglądamy tv i czekamy na kolejne wydarzenia zupełnie biernie. Jak widać takie schematy działają idealnie.

Z tymi ludzmi wątpiącymi w manipulację to bym uważał, według mnie taki osób jeszcze "trochę" zostało :)
Może nie tyle co nie wątpiących ale nie świadomych.


"Trochę" na pewno :) Najgorsze jest to, że najczęściej Ci nieuświadomieni nie są zupełnie zainteresowani uświadamienim ich. Czasem tak jest po prostu wygodniej. na pewno każdy z nas przynajmniej raz słyszał "Ja nic o tym nie chcę wiedzieć! Dobrze jest tak, jak jest".
  • 4

#5 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiesz Sasanka
To co pokazane w filmie bardzo mocno przypomina mi historie pewnego pana...
Profesor Pajak. Jego opowiesci o takich doswiadczeniach atakow psychicznych bardzo wszystkich rozsmieszaly i nikt mu nie wierzyl. Facet od lat zyje w strachu, a jak to czas pokazuje z kazda chwila staje sie wszystko mozliwe. Moje dwa tematy dotyczace projektu NBIC i interfejsu do komunikacji miedzymozgowej mowia, ze jest to wiecej niz mozliwe, to sie juz dzieje. Na czym polega nasza podatnosc na obce sugestie? Na kompletnej ignorancji takich zdarzen. Uswiadomienie, ze takie cos sie dzieje, daje szanse na koncentracji mysli w celu blokowania/zamykania dostepu do wlasnego umyslu.
Takie bzdurne cos jak ochrona mentalna, jest bardzo silna blokada przed tym. I nie ma w tym nic nadprzyrodzonego, ani magicznego! Zmuszasz swoja wlasna podswiadomosc do pracy. Potega podswiadomosci, a nie zaden cud. To rowniez energia w postaci fali, ktora jest blokada dla innej fali i odbija ja. Takie pole ochronne jak w statkach kosmicznych. Ale ludzie wola uznac wszystko za bzdury i nie robic nic. Jaki efekt? Widac po ogromnej ilosci ludzi cierpiacych wciaz na zaburzenia umyslowe. To juz jest jak epidemia, a rozwiazanie jest proste. Przeciez musza robic eksperymenty! Fale sie rozpraszaja, to co do nas dociera jest zaledwie czastka fali, "wyprodukowanej" pierwotnie. To co z nami bedzie kiedy dostaniemy sie w obszar o silniejszym odzialowywaniu?Skora cierpnie.

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 08.09.2013 - 09:06

  • 1

#6

blokowany.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano



- bardzo ciekawy wywiad, proponuję obejrzeć od 16 minuty, od 17.30 zaczyna mówić technikach manipulacji z użyciem mikrofali, oraz jakie symptomy na ciele jak i na umyśle potrafią mikrofalami powodować. M.in mówi o schizofreni, psychoza, paranoja. Takich faktów jest bardzo dużo w internecie, jednak po angielsku.
Nazywa sie nas ofiarami kontroli umysłu, taka znana nazwa, ale wśród społeczeństwa, tu w Polsce, na takich jak Ja mówi się że "mam pozakładane blokady" "posłuszny" "bezpieczny" czyli nie muszą już przede mną ukrywac swoich zamiarów, i tak nikt mi nie uwierzy, że sterują moim umysłem, podłączony do jakiegoś komputera, jakieś czarne mgiełki widze przed oczami podążające za wzrokiem, że ludzie podłączają sie do mnie mentalnie... Dla większości oraz dla wszystkich kontrolerów jestem chory, musze być chory, nie ma dla mnie ratunku jak mnie leczyć psychiatrycznie silnymi neuroleptykami, zrobić ze mnie warzywo.. a tak naprawde jestem zdrowy, choć poddany społecznym eksperymentom prowadzonym przez bierne i głuche na moje cierpienia stado sługusów. Oni wiedzą o czym mówię, będą atakowac bym się leczył, a kontrola umysłu tzn zakłądanie blokad jest powszechnym procederem wśród społeczeństwa w którym każdy może byc w tej grupie przestępczej, jest ich tak wiele że nie mają wyboru, nikt się nie wyłamuje, z oddali sterują a ja czje się jak robot, w pełni świadomy manipulacji i kompletnie bezradny.

Obejrzyj też to:


ofiara kontroli z Ukrainy, wsłuchaj sie co mówi o instytucjach państwowych, bo u Nas jest zupełnie to samo pod tym względem, w ten sam sposób traktują ofiarę biernego społeczeństwa sługusów, uprzywilejowanych można wszędzie spotkać, operatorów DIGITAL ANGEL, operatorów umysłu, najczęściej jednak nieświadomych osób, do póki nie rozkręcą się na dobre...

Użytkownik blokowany edytował ten post 01.12.2013 - 21:00

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych