Skocz do zawartości


Zdjęcie

OBBE- jak wejść wyżej?


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1

marcin szeregowy.
  • Postów: 64
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć, na razie zbieram wiedzę na temat obbe na różnych portalach, żeby być dobrze przygotowanym. OBBE zacznę ćwiczyć za jakieś 2 miesiące, do tego czasu będę zdobywać wiedzę na ten temat. I jak już się znajdę w tym astralu to jak wejść wyżej w wymiar buddyczny? Czytałem tutaj(głównie tutaj) tematy o obbe i w jednym był artykuł w którym było opisane sześć wymiarów: fizyczny, astralny, mentalny, buddyczny, i jakieś tam dwa z dziwną nazwą. I ja chciałbym wejść konkretnie w wymiar buddyczny, podobno jest tam cisza i spokój, i można odpocząć. Podobno nie chce się stamtąd wracać, więc wraca się dopiero jak nas wstrzeli w ciało. Chciałbym się tam dostać bo przedemną trudny rok szkolny, gdzie będę mieć od groma nauki i chciałbym się jakoś wyluzować. I tak wiem że NIE uda mi się tam wejść za pierwszym a nawet za 50 razem, bo do tego trzeba duuużo ćwiczeń.

I jak ktoś wie to mógłby podzielić się wiedzą co trzeba ćwiczyć(jakieś czakry,psi, medytacje) żeby wibracje(czy coś tam) ustawić tak żeby się tam dostać?

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych