Skocz do zawartości


Zdjęcie

tzw. helikopter


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

nerka123.
  • Postów: 47
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam! Mam do was taką luźną sprawę. Mianowicie chodzi mi o tzw. helikopter po spożyciu alkoholu. Od pewnego czasu borykam się z problemem, że gdy wypije alkohol, nie ważne czy to mała ilość czy duża, gdy się położę wszystko mi wiruję i lata. Oczywiście kończy się to wizytą w toalecie... . Już mnie to zaczyna denerwować. Nie wiem czy są jakieś sprawdzone sposoby na tego typu sutuacje, czy może to brak witamin lub czegoś takiego? No nie mam pojęcia...

#2

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najwyraźniej musisz po prostu przestać pić :)

#3

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pij wodę.
Szklankę wody na szklankę alkoholu.

Użytkownik Wrty edytował ten post 01.09.2013 - 12:01


#4 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

W ogóle uważam, że alkohol jest dla ludzi a nie dla dzieci. Dla dzieci to zsiadłe mleko albo woda. Jeśli już koniecznie musisz się nawalić, by być fajniejszym u kolegów, to najpierw zjedz porządny obiad, jakieś mięso. Po małej ilości alkoholu jak ktoś wymiotuje to zazwyczaj na pusty żołądek. Jeśli nie anoreksja jest Twoim problemem, to odstaw alkohol i pójdź na badania. Czasem istnienie guza w ciele powoduje szybszą reakcję organizmu na alkohol. Generalnie rzyganie jest nieprzyjemne dla rzygającego, więc uważam że dalsze picie w takiej sytuacji byłoby czystym przejawem głupoty.

#5

sickman.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Polecam systematyczne treningi, organizm się przyzwyczai i przestaniesz wymiotować :-)

#6

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Generalnie rzyganie jest nieprzyjemne dla rzygającego, więc uważam że dalsze picie w takiej sytuacji byłoby czystym przejawem głupoty.

Po jedzeniu trzeba się wypróżniać, co też przyjemne nie jest. Jedzenie jest więc przejawem głupoty. Tak samo jak granie w piłkę (zakwasy), granie na gitarze (odciski), zabawy na śniegu (przeziębienie), poker (możliwość przegrania), kąpiel (trzeba się wycierać), oglądanie filmów (można uszkodzić wzrok), przeglądanie forum (można się załamać), chodzenie (można się potknąć)...

#7 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

Te Twoje porównania są śmiechu warte gimnazjalisto.

#8

Tromasz.
  • Postów: 114
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Husar, docinki odnośnie wieku są bardzo na poziomie. Musisz się dowartościowywać w internecie, biedne to jest :-)

Nerka, mi osobiście to samo przeszło, teraz już tak tylko miewam jak wypije większą ilość. Albo przestań pić :)

#9 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

O, kolejny widzę. Ale spokojnie...z tego też się wyrasta, jak i z alkoholizmu młodzieńczego. Dałem dobre rady, które doceniają tylko dorośli, więc albo się zastosujecie albo rzygajcie u kolegi w kiblu dalej. Wasz wybór.

#10

DrJohnZoidberg.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O, kolejny widzę. Ale spokojnie...z tego też się wyrasta, jak i z alkoholizmu młodzieńczego. Dałem dobre rady, które doceniają tylko dorośli, więc albo się zastosujecie albo rzygajcie u kolegi w kiblu dalej. Wasz wybór.

Ja jestem dorosły, a uważam twoje docinki na temat wieku za wyjątkowo żałosne.

#11

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

http://www.techeye.n...load/Trolls.jpg

Dołączona grafika
/Connor

#12

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za każdą kolejną wycieczkę personalną, albo offtop będzie ostrzeżenie.



#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na początek, co uważasz za małą ilość a co za dużą? alkohol występuje pod wieloma formami, wino, piwo, wóda itp. nie każdemu to służy. Może mieszasz jedno z drugim i stąd te objawy.



#14 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

dobrze jest usnąć na siedząco :roll:
zamiast się położyć, oprzyj się o ścianę łóżka, z czasem głowa sama opadnie i przybierzesz pozycję leżącą
jednak nawet tego nie poczujesz bo zapadniesz w głęboki pijacki sen :P (za dużo to nie pomaga, ale może nie zwymiotujesz)

#15

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ćwicz codziennie, w końcu wyrobisz sobie formę. :szczerb:

Oczywiście żartuje.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych