Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe, wciągające gry.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#31

Wędrowiec.
  • Postów: 249
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ogólnie gra jest nastawiona po to, żeby was ogłupić. To wystarczy, żebyście nie widzieli, co się dzieje - i dzięki temu nie buntowali się. Może pora pomyśleć?

#32

Scypion.
  • Postów: 38
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkie Fallouty, Alan Wake, Dragon Age I i dodatek Przebudzenie, TES V: Skyrim, Mass Effecty I i II (III szmira podobno, ja sam nie grałem), Company of Heroes (może być też dwójka, nawet fajna ale za dużo to nie zmienili), Dead Space - prawdziwy horror, 2 to shooter z elementami horroru a 3 to już po prostu shooter. Polecam też Wiedźmina I oraz II, jeżeli masz konsole to Red Dead Redemption no i oczywiście L.A Noire (wyszło też na kompa) - mega historia, mnie całkowicie porobiło. Teraz wychodzi jeszcze nowy Splinter Cell to z góry go polecam :D

#33

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak chcesz wciągające gry to jedne z najlepszych i najpopularniejszych to gry mmorp takie jak World of Warcraft czy League of Legens albo strzelanki, w które też grałem Counter Strike czy Call of Duty.



#34

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mnie się bardzo spodobał Aion, teraz jest też po polsku, w najnowszej wersji 4.0 dołożyli nowe klasy postaci (jest f2p, ale to chyba jakoś od roku).
Z mmorpg grałam też w Allods i Dekaron (2 Moons). Jednak Aion jest jak dla mnie najlepszy.
Jeszcze Amnesia jest spoczi. Potrafi wystraszyć ;p

#35

Mr. Mime.
  • Postów: 54
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Większość MMO mnie nudzi :(

#36

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak zareklamować przemoc ...



#37

Manajuma.
  • Postów: 192
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@up
raczej jak trafnie uderzyć w tych, którzy mają grom najwięcej do zarzucenia, chociaż sami w nie nie grali.
Bardzo przyjemna piosenka, dzięki.

#38

xdies.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cała seria Uncharted i Assassin's Creed, The last of us, Wszystkie Tomb Raider'y a zwłaszcza ten najnowszy, Cała seria God of War, Heavy Rain, Battlefield-wszystkie części, Datura, Far Cry 3, Wiedźmin 1 i 2, Mirror's Edge, LIMBO, Mortal Kombat, Tekken, i za niedługo GTA V :mrgreen:


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych