Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe, wciągające gry.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#16

Mr. Mime.
  • Postów: 54
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziękuję za wszystkie propozycje :)
A więc tak,
DarkMessiah - jakoś nigdy nie mogłem się zabrać za Amnesię, może w końcu to zrobię :)
BrainCollector - dziękuję że przypomniałeś mi o MoH Warfighter oraz o FarCry 3 Blood Dragon, miałem w nie zagrać ale jakoś mi umknęły,
Staniq - poraz kolejny zacznę grę w STALKER'a, zawsze mi coś przeszkadza i nie mogę dociągnąć do końca cieniu czarnobyla :(
czorna666 - dziękuję za dobre tytuły na chłodne, jesienne wieczory :D
Wilkołak - na pewno w wolnym czasie zobaczę Fahrenheit'a,
Atamzsiktrop - wciągnęła mnie gra, lecz nie podoba się zbytnio innym domownikom, ciekawe czemu :P
Mad Butcher - w TES'y miałem już przyjemność grać i może zrobię to ponownie, ale nie teraz :)
equilibrium - w szachy grałem na biwaku przez tydzień, ciągle, codziennie, puki co, znudziły mi się,
Manajuma - na pewno sprawdzę tą karciankę, w Thiefa już kiedyś grałem,
Wędrowiec - jak podasz link do gry to z chęcią pogram :lol
VanPilar - bardziej chodzi o gry na PC, ale w te na PS3 z chęcią bym zagrał, ale nie mam na czym :( a co do doty, znudziła mi się już,
Norbiss - jakoś nie mogłem się nigdy zabrać za Risena, mimo że to chyba ta sama firma, która stworzyła Gothica, w Wiedźmina już grałem.

Dziękuję za taki odzew :)

#17

Norbiss.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Wędrowiec

Nie wiem o co ci chodzi, to że lubie pograć nie znaczy że nie mam życia, chyba zabardzo wierzysz stereotypom.

#18

Jackob.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Seria Fallout :) szczególnie Fallout 2 + dodatek Restoration Project:)



#19

MarcinK.
  • Postów: 80
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Polecam "Shadowrun Returns" crpg w starym dobrym stylu,trochę jak połączenie fallouta z mechaniką walki z nowego xcom,dużo dialogów,ciekawa fabuła,cyberpunkowy świat.

#20

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mass Effect już podałeś, ale tylko dodam, że ta trylogia jest lepszą historią niż niektóre dobre filmy.

Użytkownik Halloween edytował ten post 31.08.2013 - 16:10


#21

Woolf.
  • Postów: 59
  • Tematów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Fruit Ninja :D - ale to na androida, natomiast na PC najwięcej życia zmarnowałem na serii Grand Theft Auto :)

#22

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Również polecam Shadowruna ;) Po za tym wszystkie BioShocki, Borderlands 2, Company of Heroes 1&2, Oba Dragon Age'e, Trylogie F.E.A.R, Gray Matter, Spec Ops: The line, The Walking Dead od Telltale games, oba Batmany Asylum&City.

Użytkownik Tsührer edytował ten post 31.08.2013 - 17:27




#23

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To ja podam se starszych:
Oba Fallouty 1 i 2 - niesamowity klimat i wyjątkowa fabuła, carmageddon (z takich bardzo starych)
serlia Silent Hill, Need for speed-y, Lineage 2, Civilization (każda część) :D
a na konsolę to Infamus, Limbo, seria Thief

#24

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chrono Trigger SNES/PSX/NINTENDO DS

Podpisuję się każdym palcem każdej kończyny (z naciskiem na wersję SNES/DS).

Wracając (kolejność losowa);

Vampire: The Masquerade - Bloodlines
Jeden z oryginalniejszych ©eRPeGów, w jakie grałem. Mroczny, miejski klimat wspomagany niezłą ścieżką dźwiękową.

EarthBound aka Mother2
Kolejna indywidualność. Co może być ciekawego w tej pozycji? A w jakim innym RPG naszymi przeciwnikami są znaki drogowe, obiekty z obrazów Salvadora Dali czy "New Age Retro Hippie"s?

Planescape: Torment
Zdecydowanie jedna z najciekawszych historii wszech czasów.

Yume Nikki + fangry
Ciężko cokolwiek napisać. To trzeba poczuć.

Ib
Samotna dziewczynka w opuszczonej galerii sztuki. Brzmi nieciekawie? Być może...

To the Moon
Całkiem oryginalna historia.

Chrono Trigger
Jedno z najlepszych, jeśli nie najlepsze jRPG. Poziomem dorównać może chyba tylko szósty Fajnal. Większość napisał już Manajuma.



#25

Smokerider.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Również polecam Gorky 17 i The Walking Dead od Telltale games :)

Użytkownik Smokerider edytował ten post 31.08.2013 - 19:26


#26

DarkMessiah.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Bardzo dobrze Connor, piwo dla Ciebie


Aaa i jeszcze co dodać xcom (ten nowy, Turowy), Wiedźmin 2 jak najbardziej, tak żeby nawet chwile pograć to awesomenauts (ja juz tą chwilę do 100 godzin przeciągnąłem), Far Cry 3 i obowiązkowo Far Cry Blood Dragon - takiej parodii juz dawno nie było jeśli wogóle co czyni grę unikalną. A tak swoją drogą warto zajrzeć na metacritic tam na pewno znajdziesz jakiś pomysł ;) to jak filmweb dla graczy



Dołączona grafika

Far Cry Blood Dragon dobra parodia?
Deadpool drogi kolego, Deadpool.

@Edit Chociaż największą parodią to byłby uśmiechnięty Wędrowiec nie piszący smętnych nudnych postów.

Użytkownik DarkMessiah edytował ten post 31.08.2013 - 20:44


#27

Manajuma.
  • Postów: 192
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Proszę się odstosunkować od FC:Blood Dragon.
Far Cry Blood Dragon to było zaskoczenie i objawienie tego roku. Pastisz wszystkich filmów z lat 80, gdzie USA zawsze wygrywa, a główny bohater to kawał prawdziwego skurczybyka. Ta stylistyka, muzyka wyjęta z MIDów.

Czas spędzony w tej grze był dla mnie powrotem do dzieciństwa, czułem się jak gdybym znowu miał 10 lat i grał z bratem w Contrę na Pegazusie.

Deadpool dobrą grą jest

#28

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Blood Dragon akurat się nie umywa do Saints Row 3/4 albo Deadpoola. Gralem jakieś 20 minut i no cóż, może dlatego że nigdy nie byłem wielkim fanem filmów akcji, a szczególnie z kiczowatych lat 80-90. Humor humorem, sam tutorial był zabawny, ale gejmplej i późniejsze "smaczki" już takie sobie.



#29

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Deus Ex: Human revolution i Tom Raider 2013. Ale genaralnie współczesne gry, zwłaszcza "akcji" to bardziej nadają się do biernego oglądania gameplaya, niż grania per se. Przy braku jakiegokolwiek wpływu gracza na bieg wydarzeń, rozwalanie tych setek zombie, terrorystów, marsjan, gangsterów itp staje sie zwyczajnie nudne po przejściu iluś tam tytułów. No ale oczywiście takie upraszczanie do bólu struktury rozrywki najwyraźniej idealnie odzwierciedla miernotę umysłową masowego odbiorcy satysfakcjonującego się najprymitywniejszymi formami rozrywki.

#30

Manajuma.
  • Postów: 192
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Lara spodobała mi się z tego względu, że dało się przejść niemal całą grę z łukiem w ręce. Podobnie było w Far Cry 3, gdzie upatrywałem sobie bazę, szykowałem plan ataku i czekałem aż się ściemni, by cicho wyczyścić teren.

Grając w TR w pamięci utkwił mi szczególnie moment, kiedy zmierzałem do tego do zamku położonego na wzniesieniu, a wokół szalała zamieć. Wszędzie było pełno różnych wojennych fortyfikacji, a ja przebijałem zbliżałem się do celu, przedzierając się przez przeważające siły wroga, które zdawały się nie mieć końca.

To jest fajne, co się komu podoba.

Ja nie mogę się przekonać do tych wszystkich MOBA. No po nie mogę w to grać, a próbowałem.
Lubię fajne PVP, ale gra w której walka polega na unikaniu walki, a chowaniu się za potworkami/wieżyczką czy siedzeniu w krzakach do momentu, kiedy jest się odpowiednio wykoxanym zupełnie mi mi nie leży.

Dużo wyżej cenię chociażby arenę 2vs2/3vs3/5vs5 w WoWie(nie gram od lat), gdzie wychodzimy na przeciwny zespół i nie ma chowania się po kątach i uciekania do wieżyczki czy bazy.

Kończąć offtopa:
Path of Exile.
To świetny tytuł dla wszystkich Hejterów D3, którzy mówią jakie to D2 było głębokie, rozbudowane i niecukierkowe, a D3 jest be.

Zapominają jednak, że rozgrywka sprowadzała się do farmy Mefa po kilkadziesiąt/kilkaset razy oraz o tym, że gra była prosta jak budowa cepa i dopiero dodatek LoD zrobił z niej klasyka gatunku.

Wróćmy jednak do Path of Exile. Gdyby w zeszłym roku Blizzard wypuścił Path of Exile jako Diablo 3 to nikt by się nie specjalnie nie obraził. Przeciwnie, wielu by było zadowolonych z takiego obrotu sprawy. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło i Path of Exile jest i można w to grać za darmo. Microtransakcje oferują nam dodatkowe efekty wizualne uzbrojenia, maskotki i inne bajery nie wpływające na rozgrywkę.

Każdy entuzjasta Diablo II powinien poczuć się w PoE jak w domu. Gra jest nastawiona na rozgrywkę sieciową, nie da się grać offline, ale jeśli wolicie samotne eksploracje, to wystarczy nie zapraszać innych graczy. Mocnym aspektem gry jest handel z innymi graczami. Tu nie ma złota, ani mikrotransakcji za które zdobędziemy nowy sprzęt. Podobnie jak w D2 walutą w grze są różnego rodzaju kamienie/klejnoty i inne przedmioty, którymi można ulepszać przedmioty.


Przewińcie do 3:00. Twórcy uznali, że stworzenie drzewka talentów to mało, dlatego w PoE jest las, a raczej puszcza talentów. Jest to o tyle fajne, że nie istnieje jedyna słuszna droga w tym jak powinno się budować daną klasę.

Oto skrawek
Dołączona grafika


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych