Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe, wciągające gry.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mr. Mime.
  • Postów: 54
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam, jak w temacie, szukam ciekawych i wciągających gier. Bez różnicy czy FPS, RPG, TPP, chociaż wolał bym gry akcji :)
Ze swojej strony podam Metro 2033 i Last Light, Gothic, Mass Effect oraz Splinter Cell - Conviction.

#2

DarkMessiah.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Amnesia : The Dark Drescent + Custom Stories
HoMM III

#3

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie wciągnęło multi MoH Warfighter. Ta walka narodów jest bezcenna a widok Polski jako najlepszego kraju... ;)
Teraz czekam na bf4 i pewnie znowu przez najbliższe miesiące będę w niego tłuc



#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Far Cry 3, wszystkie S.T.A.L.K.E.R.-y, Call of Duty, Medal of Honor, Call of Juarez, Sniper ghost 1 i 2. Jest jeszcze wiele, wiele tytułów godnych uwagi.



#5

czorna666.
  • Postów: 72
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dead Space, Alan Wake, Call of Cthulhu - Mroczne zakątki świata, Cry of Fear.. :P

#6

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Broken sword- Anioł śmierci i Fahrenheit

#7

Atamzsiktrop.
  • Postów: 52
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://orteil.dashne.../cookieclicker/
Najlepsza gra pod słońcem.

#8 Gość_Mad Butcher

Gość_Mad Butcher.
  • Tematów: 0

Napisano

Zapomniane przez wszystkich: Gorky 17, Niesamowite Planescape: Torment, seria Elder Scrolls, na szybko przychodzą mi do głowy jeszcze ogólnie twory Black Isle Studios.

#9

equilibrium.
  • Postów: 144
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szachy. Pieruńsko trudne, ale potrafią wciągnąć.

#10

Manajuma.
  • Postów: 192
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Duel of Champions od Ubisoftu


Karcianka w stylu MGT. Darmowa bez Pay2Win. Z zasady jestem wrogiem "darmowych gier", bo zbyt często są one darmowe tylko w nazwie. Podobnie jak w prawdziwych karciankach tak i w DoCu kupujemy pakiety z losowymi kartami i z tego co uzbieramy tworzymy talię. Gra opiera się na Uniwersum Might of Magic, mamy tu 5 frakcji - Inferno, Necro, Przystań, Sanktuarium, Twierdza. Głową każdej talii jest Bohater, który włada konkretnymi szkołami magii i w zależności od predyspozycji bohatera zależy to jakimi kartami możemy grać.

Tak jak powiedziałem na wstępie, nie trzeba płacić. Codziennie bez większego wysiłku można zarobić na jedną/dwie paczki kart, które wzbogacą talię.

Trylogia Thief
Dołączona grafika
Jedna z moich ulubionych serii. Ortodoksyjni fani(a jest ich cała masa) twierdzą, że pierwsze dwie części są najlepsze i trudno im odmówić wielu argumentów, które przytaczają. Jest jednak wielu graczy, którzy boją się, że wielkie pixele gry sprzed 15 wybiją im oczy mogą śmiało sięgnąć po od razu po trzecią część.
A warto to zrobić, bo seria Thief jest jedną z niewielu gier gdzie głównym celem gracza jest pozostanie w ukryciu.
Cień jest naszym przyjacielem i pod osłoną nocy przemierzamy kolejne miejsca w poszukiwaniu skarbów.
Garret, bohater serii nie przypomina popularnych bohaterów gier akcji. Trzyma się na uboczu, stara się pozostać w niewidoczny.

Trudno mówić o uzbrojonych gwardzistach z gry czy skrytobójcach których spotkamy w grze jako o przeciwnikach naszego bohatera, bo Garret nie jest wojownikiem. Thief to nie gra w stylu Assasyn Creeda, gdzie w konfrontacji 10 zbrojnymi kładziemy ich bez większych problemów. Garret to złodziej, nie zabójca i w pojedynku z uzbrojonym gwardzistą nie ma szans. Świat przedstawiony w tej serii jest jednym z najbardziej klimatycznych uniwersum w jakich dane nam jest grać, dlatego przygodę z Thiefem polecam każdemu, zwłaszcza na nocnym markom ;)


Chrono Trigger SNES/PSX/NINTENDO DS
Trudno tu zacząć cokolwiek napisać, by się nie rozpisać, więc w formie skondensowanej podam
co oferuje nam ta gra sprzed niemal 20 LAT

Dołączona grafika
Wielki świat
Podróże w czasie
Nasze decyzje wpływają na to jak zmienia się świat w przyszłości
Kilkanaście różnych zakończeń
Wspaniała przygoda
Świetny system walki
Dla każdego, zwłaszcza tych co nigdy nie mogli przekonać się do jRPG
Dołączona grafika

To taki Baldur Gate jRpgów

#11

Wędrowiec.
  • Postów: 249
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Witam, jak w temacie, szukam ciekawych i wciągających gier. Bez różnicy czy FPS, RPG, TPP, chociaż wolał bym gry akcji :)
Ze swojej strony podam Metro 2033 i Last Light, Gothic, Mass Effect oraz Splinter Cell - Conviction.

Ja polecam "Grę o Syrię".
Świetna, bo nikt nie wie, o co chodzi.
Można popuścić wodzom fantazji. Fantastyczna gra....
Można tam zabić sporo cywilów atakami fosforem - albo napalmem. Można też zrobić atak chemiczny.
Zabawimy się?

#12

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Heavy Rain. The Last Of Us

na pc DOTA 2 :mrgreen:

#13

Norbiss.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Saint row 3 i 4, oczywiście battlefield,wiedzmin, risen, r.u.s.e, deus ex.
Teraz wybór jest ogromny, sam kupiłem tyle gier w wyprzedaży na steamie i innych bundlach że starczy mi tego do końca roku, a tu się kończy sezon ogórkowy, absolutnym priorytetem na liście zakupów jest bf4, taką sobie ochotę narobiłem że kupię sobie nawet premium.

#14

Wędrowiec.
  • Postów: 249
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Saint row 3 i 4, oczywiście battlefield,wiedzmin, risen, r.u.s.e, deus ex.
Teraz wybór jest ogromny, sam kupiłem tyle gier w wyprzedaży na steamie i innych bundlach że starczy mi tego do końca roku, a tu się kończy sezon ogórkowy, absolutnym priorytetem na liście zakupów jest bf4, taką sobie ochotę narobiłem że kupię sobie nawet premium.

Tak z ciekawości: można być aż takim idiotą, że gry są najważniejsze w życiu?
Dołączona grafika
Dołączona grafika

/Connor


#15

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo dobrze Connor, piwo dla Ciebie


Aaa i jeszcze co dodać xcom (ten nowy, Turowy), Wiedźmin 2 jak najbardziej, tak żeby nawet chwile pograć to awesomenauts (ja juz tą chwilę do 100 godzin przeciągnąłem), Far Cry 3 i obowiązkowo Far Cry Blood Dragon - takiej parodii juz dawno nie było jeśli wogóle co czyni grę unikalną. A tak swoją drogą warto zajrzeć na metacritic tam na pewno znajdziesz jakiś pomysł ;) to jak filmweb dla graczy




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych