Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego zawaliły się wieże WTC?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

#16

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak tak, wybudowali swiatowe centrum giełdowe tylko dla lądujących samolotow.... Racja... A kto Ci takie bajery naopowiadał??
  • 0

#17

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak tak, wybudowali swiatowe centrum giełdowe tylko dla lądujących samolotow....


Ze co ??? Że jak ??? :surprised: :surprised: I co to jest to światowe centrum gieldowe???
  • 0



#18

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

WTC :]
  • 0

#19

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to jak już to Światowe Centrum Handlu. :P

Ale mam coś ciekawszego (dokładne dane o modelowym samolocie):

The buildings [of WTC] had in fact been designed to withstand the impact of the largest airliner of the day, the Boeing 707-320, lost in fog while looking to land. The modeled aircraft weighed 263,000 lb (119 metric tons) with a flight speed of 180 mph (290 km/h), as in approach and landing.

Źródło: Hamburger, Ronald, et al. World Trade Center Building Performance Study. Federal Emergency Management Agency

Dane Boeingów 767-200, które uderzyły w WTC (założono zbiorniki paliwa pełne w połowie):

Masa: 130 ton
Prędkość uderzenia:
- dla Lotu 11 (wieża N): 790 km/h
- dla lotu 175 (wieża S) : 950 km/s

To daje nam energię uderzenia samolotów:
- 4 x większą dla wieży N
- 6 x większą dla wieży S
od zakładanej w projekcie granicy wytrzymałości budynków.

Jak widać jest jeszcze gorzej dla teorii spiskowej.
Cały spisek wali sie jak WTC. :-D
  • 0



#20

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Do tych co jako argument kontrolowanego wyburzania itd. daja argumenty ze rzad USA maczal w tym palce: powtarzam sie poraz kolejny. To ze USA moglo maczac w tym palce moim zdaniem wogole nie kloci sie z oficjalna wersja jesli chodzi o sprawy techniczne. Tak jak mariush powiedzial, rzad mogl sie tylko biernie przygladac, a wzszystkie teoryjki o rakietach w pentagon i ladunkach w WTC dla mnie sa smieszne.
  • 0

#21

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat, a mnie zeznania strazakow i zwykłych przechodniow, ktorzy słyszeli wybuchy podczas zawalenia się WTC, wysoko postawionego człowieka mowiącego o tzw. "pociągnięciu" WTC 7, uwiecznione na filmach i zdjęciach dziwne wytryski, swiadomosc ze WTC 1, 2 i 7 jako jedyne na swiecie runeły pod wpływem ognia a w szczegolnosci WTC 7, wcale nie śmieszą...
  • 0

#22

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat, a mnie zeznania strazakow i zwykłych przechodniow, ktorzy słyszeli wybuchy podczas zawalenia się WTC


Przy kazdym wydarzeniu ludzie mowia ze slysza dziwne rzeczy, np. podczas wypadku ksieznej Diany tez wszyscy co byli w poblizu tunelu mowili ze slyszeli eksplozje. Zreszta strazacy i przechodnie to nie saperzy i pirotechnicy zeby odrozniac odglos wybuchu od odglosu zawalania sie konstrukcji, przeciez jak taki kolos sie zawala to jest jeden wielki huk.
  • 0

#23

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dobra niech ci będzie że strazacy i przechodnie moga sie mylic, na zdjeciach nie widać wytryskow, a zawalenie nie wyglada na kontrolowane... ALe co powiesz na "pociągnięcie" WTC7??
  • 0

#24

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nic nie powiem bo jeszcze o tym nie czytalem :P ale nadrobie w najblizszym czasie.
  • 0

#25

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To poczytaj bo jest to jedyny wierzowiec na swiecie ktory się samoczynnie zawalił, podobno od uszkodzeń wywołanych w skutek zawalenia się WTC1. Niestety siedziba CIA miała pecha... ;)
  • 0

#26

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

...Niestety siedziba CIA miała pecha... ;)


Nie tylko CIA... ;)
Trzeba było zatuszować niektóre rzeczy ... a jak już to robić to z klasą made by 9/11 :P
  • 0



#27

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przepraszam, ze przerywam fantazjowanie, ale podałem sporo argumentów dyskwalifikujących niektóre mocne dowody TS i nie widzę żadnej reakcji. Nikt nie broni swojego stanowiska? :surprised: Rozumiem, że łatwo się wycofać na inną pozycję, ale chyba nie o to chodzi.

Mam jeszcze ciekawsze rzeczy do powiedzenia (także o WTC 7) i z chęcią się nimi podzielę. Jednak nie chcę tego robić na darmo.
  • 0



#28

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Rozumiem, że łatwo się wycofać na inną pozycję

A nie wziałes pod uwage ze ktos moze nie miec czasu albo ochoty na aktualne konponowanie riposty?? To nie są zadne wyscigi... Wszystko w swoim czasie ;)
  • 0

#29

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok. Więc spokojnie poczekam. :smile:
Tymczasem postaram się obejrzeć dwie pozostałe części zaproponowanych filmów. Może znowu odkryję jakies nowe prawa fizyki. :-D
  • 0



#30

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przepraszam, ze przerywam fantazjowanie, ale podałem sporo argumentów dyskwalifikujących niektóre mocne dowody TS i nie widzę żadnej reakcji


Zadna nowosc, tyle Ci powiem. Znikaja z jednego posta, a potem od nowa zaczynaja to samo w innych, powoli stajke sie to irytujace.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych