Skocz do zawartości


Zdjęcie

KASJOPEJANIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#31

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś na co nie ma żadnych dowodów i co łamie wszelkie prawa nauki,zdrowego rozsądku i opiera sie na samej fantazji ludzi którzy robią na tym pieniądze,nie jest ŻADNYM paranaukowym faktem.Jest jedynie zwykłą fikcją.Nie twierdzę że nie ma szans żadnych na daną legende,ale staram sie myśleć logiczne.Żeby myśleć logicznie natomiast trzeba opierać się na faktach i konkretach.Oddzielać gdybania,spekulacje i przypuszczenia jak ziarna od plew.Można czytać takie teksty i snuć teorie,ale traktowanie tego na poważnie jest zwykłą naiwnością.

BTW dla mnie te czanelingi,federacje i spotkania zakrawają o sekte IMO.

Użytkownik scpt edytował ten post 25.01.2008 - 18:53

  • 0

#32

pudzion.
  • Postów: 163
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szanuje Twoje zdanie ale wg mnie te chanelingi Laury Knight-Jadczyk są prawdą. Wątpie by robiła na nich jakiekolwiek pieniądze (nie tak jak L.Łobos z PCH), wszystkie sesje są dostępne na necie. Z tego co pamiętam na jednej sesji zadawał pytania jeden fizyk z publiczności i dostawał sensowne wskazówki na dane tematy.

Ja Ci nie dam zadnego dowodu na istnienie chanelingów, wierze, ze istnieje takie coś. ;]

Ja mam otwarty umysł w stosunku do takich spraw ale umiem odróżnić totalne głupoty, gdy ktoś ma negatywne cele, próbuje manipulować itd.

Przy chanelingach wręcz nie wolno wszystkich informacji brać za pe pewne, wiele informacji jest zniekształconych...

PS.
niewiem czy komuś chciałoby sie zmyślać te wszystkie chanelingi np taka "Księga Urantii" ma ponad 2000 stron
jest dostępna za darmo w kilkunastu jezykach.

Poprostu istnieją takie przekazy choć nie wszystkie są prawdą no i tyle moim skromnym zdaniem:)
  • 0

#33

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

2012 - na pewno zdarzy się coś wielkiego, ale żeby tak od razu koniec świata.... :lol3:


Być może będzie koniec świata, ale takiego jaki znamy!
Jeśli już to nie będzie BUM BUM BUM i po naszej planetce lub życiu na niej.
To jest najbardziej irytujący błąd popełniany przez ludzi przy tej dacie.
  • 0



#34

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fizykę zna napewno ponieważ jej mąż Arkadiusz Jadczyk,to doktor nauk fizycznych, fizyk teoretyczny :) Tylko ona jako pisarka pisze dobrze sprzedające sie książki(2 chyba napisała już) ,a takie chanelingi to najlepsza reklama.

2000 stron to naprawdę dużo ale jeśli coś ma być przekonujące to musi być rozbudowane.Również szanuje Twoje podejście i wiarę.Oboje nie mamy dowodów,więc tylko czas pokaże ile w tym prawdy :)
  • 0

#35

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Piotor juz nie wchodzmy w majow itp, ale

dowody naprawde sa calkiem ciekawe na istnienie innych cywilizacj pozaziemskich, szczegolnie zeznania wysoko postawionych ludzi (administracja, głownie militaria)

zaraz pewnie ktoś napisze podaj przyklady, szukajcie a znajdziecie : )
  • 0

#36

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie chciałem żebyś poparł to konkretnymi przykładami,bo z tego co mi wiadomo to zazwyczaj są to tanie sensacje :) Szukam i szukam kilka lat i znależć nie mogę nic ciekawego...
  • 0

#37

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dokładnie, nie muszę czytać ich przekazów ponieważ oni sami są dla mnie fikcją. "channelingi" bo czytając wasze posty nie wiem już jak to nazywać to zwykła bujda i reklama dla medium, która twierdzi, że otrzymuje sygnały od innych cywilizacji, pochodzącej z innej gęstości czy inne bajki. Skoro tak bardzo chcą nam pomóc i czegoś nas nauczyć (bo taki jest chyba ich cel, skoro mają tyle przekazów dla ludzkości) to dlaczego nie ujawnią się każdemu w najczystszej postaci i tego nie przekażą... Prowadzą rozmowy z jakimiś osobami, które zajmują się od dawna tego typu sprawami i z nikim innym. Nie twierdzę, że takich cywilizacji nie ma bo w całym wszechświecie raczej na pewno jakieś się znajdą ;] ale nie w "innej gęstości"- to żenujące ale szanuję poglądy tych, którzy w to wierzą. Takie eksperymenty (jak choćby te które przytoczył Aquila) może wykonać każdy z 'wyobraźnią'.

Użytkownik Cashpoint edytował ten post 25.01.2008 - 19:59

  • 0



#38

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Właśnie chciałem żebyś poparł to konkretnymi przykładami,bo z tego co mi wiadomo to zazwyczaj są to tanie sensacje :) Szukam i szukam kilka lat i znależć nie mogę nic ciekawego...


eh wiec ok, jest tego naprawde duzo, materiałów video z konferencji poswieconych tym zagadnieniom jest pelno, odbywaja sie one dosyc czesto, przytocze tutaj chyba najb. znana kazdemu i jedna ze starszych (rok 2001)

polecam obejrzeć całość, całość poświecić te 100 minut (napisy PL dolaczone)

-> disclosure project 2001






  • 0

#39

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

nie wierze w te wszystkie chellingi i nie uważam się za jakiegoś ignoranta, po prostu tak na zdrowy rozum-nie mam dowodu że ktoś sobie tego nie wymyślił. i znowu przez temat przewinął się 2012... może ktoś w końcu wymyśli coś bardziej oryginalnego :roll:
  • 0

#40

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja myslę że to prawda , nie ważne jest czy ktoś zmyśla czy nie ... ważne że wie , co tak naprawdę jest jego podświadomym obowiązkiem wobec reszty wszechświata ku poprawieniu naszego bytu ...
  • 0

#41

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja myslę że to prawda , nie ważne jest czy ktoś zmyśla czy nie ...


Każdy ma prawo do własnego zdania,ale obrazy to zdanie jest bez sensu :)
  • 0

#42

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja myslę że to prawda , nie ważne jest czy ktoś zmyśla czy nie ...


Każdy ma prawo do własnego zdania,ale obrazy to zdanie jest bez sensu :)

Paradoks. Zawsze kiedys cos mowie to kłamie.

Tak przynajmniej to brzmi -;-.
  • 0

#43

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chodzi mi tu o złożenie swojej podświadomości w jeden cel :) ...
  • 0

#44

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja proponuje zebranie calej w swojej podswiadmosci w celu zmaterializowania dla mnie 1mld dolarów. Przyda sie na rozkrecenie biznesu, prawdopobienstwo ze sie uda wieksze i cel szczytny.
  • 0

#45 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Życie to nie bajka, a fakt że Kasjopejanie rzetelnie odpowiadają na postawione pytania dotyczące rzeczywistości jest potwierdzany codziennie. Jeśli komuś prawda się nie podoba, niech ich nie czyta i przerzuci się na lżejsze lektury.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych