Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Opuszczona Garbarnia Temler i Szwede


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1

snajper414.
  • Postów: 50
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie!

Ostatnio przechodziłem obok opuszczonego budynku w Warszawie. Miałem ze sobą aparat (niestety nie statyw). Postanowiłem przeskoczyć przez płot i się rozejrzeć. Rzecz jasna z moim szczęściem ochroniarz akurat miał obchód. Nie wiem czy mnie nie zauważył czy bardziej zignorował, w każdym razie kontynuowałem moje zwiedzanie. Postanowiłem, że rozejrzę się w środku :) Miejsce jest dosyć ciekawe, w głównych pomieszczeniach umieszczono świetliki i jest jasno, natomiast w większości bocznych pomieszczeń okna zostały zamurowane. Statyw albo chociaż lampa są niezbędne aby zwiedzić cały budynek. Poszukałem na necie i dowiedziałem się, że budowlę wzniesiono w latach 1858-1939 i wtedy była to garbarnia. W środku jednak - co ciekawe - znalazłem mnóstwo błon odwracalnych, barwnych... Nie dowiedziałem się nic na ten temat od dziadka google, a ciekawe co w międzyczasie mogło się tam znajdować. Na opuszczone.com nie znalazłem zdjęć z tego miejsca, także jeżeli ktoś lubi takie klimaty to polecam. Większość drzwi i okien jest zamurowanych, jednak ścianka na tyłach została wyburzona. Sam planuję zabrać się z latarką i statywem żeby na spokojnie wszystko pozwiedzać :)
Pozdrawiam a tutaj zamieszczam link do zdjęć :)

Użytkownik snajper414 edytował ten post 19.08.2013 - 14:01




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych