Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejna przepowiednia.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Critias.
  • Postów: 127
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"WIZJA NADCHODZĄCYCH WYDARZEŃ W CIĄGU KILKU TYGODNI
NAJPÓŹNIEJ 2 MIESIĘCY
JAK UTRZYMUJE JASNOWIDZ MA SILNE POCZUCIE O NIEUCHRONNOŚCI TYCH WYDARZEŃ
OD PONAD ROKU MAM SILNE ODCZUCIA CO DO NADCHODZĄCYCH WYDARZEŃ W POLSCE POCZĄTKOWO BYŁY TO WIZJE NARZUCAJĄCE SIĘ SAMOISTNIE W CZASIE SEANSÓW DOTYCZĄCYCH INNYCH SPRAW
OBRAZY NACHALNIE EPATUJĄCE ZNISZCZENIAMI OBSZARÓW WIELKOMIEJSKICH POCZĄTKOWO KOJARZYŁEM Z JAKIEGO S RODZAJU KLĘSKĄ ŻYWIOŁOWĄ JEDNAK NA POCZĄTKU SIERPNIA -KONIEC LIPCA PRZEPROWADZIŁEM SEANS – WIZJE WŁAŚNIE W KIERUNKU OWYCH MOCNYCH PRZEKAZÓW ZRUJNOWANYCH MIAST
” JESIEŃ LUB PÓŹNE LATO ROKU 2013 – MANIFESTACJE WIECE W STOLICY POJAWIAJĄCE SIĘ CYKLICZNIE CO KILKA DNI W WYNIKU NAJPRAWDOPODOBNIEJ PROWOKACJI PODCZAS PROTESTU GINIE ZNANY W POLSCE I ŚWIECIE KSIĄDZ – OSOBA DUCHOWNA W WYNIKU PACYFIKACJI TŁUMU PADA STRZAŁ , NA OCZACH DEMONSTRANTÓW I DZIENNIKARZY SPRAWCA JEST W MUNDURZE
W CIĄGU NASTĘPNYCH GODZIN WYBUCHAJĄ ZAMIESZKI WŁADZE PO KILKUNASTU GODZINACH WYCOFUJĄ SIĘ Z WERSJI ZE BYŁ TO WYPADEK ..
JEDNAK JEST JUŻ ZA PÓŹNO – NOC I NASTĘPNY DZIEŃ PRZYNOSI WIADOMOŚCI O GWAŁTOWNYCH STARCIACH Z SIŁAMI POLICYJNYMI W MIASTACH – WROCŁAW , KRAKÓW POZNAŃ ORAZ W WARSZAWIE SYTUACJA STAJE SIĘ TRUDNA DO OPANOWANIA RZĄD ZWRACA SIĘ DO MON O WSPARCIE W DZIAŁANIACH PACYFIKACYJNYCH WYPROWADZONE WOJSKO ODMAWIA WYKONANIA ROZKAZU WYKONYWANIA TYPOWO POLICYJNYCH AKCJI PACYFIKACYJNYCH
POZOSTAJE NEUTREALNE ALE WYPROWADZONE NA ULICE
W WYNIKU GWAŁTOWNYCH STARĆ Z DEMONSTRANTAMI W MIASTACH POZA STOLICĄ DOCHODZI DO KOLEJNYCH OFIAR ŚMIERTELNYCH ZARÓWNO W ŚRÓD CYWILI JAK I POLICJI DOCHODZI DO KILKU PRZYPADKÓW LINCZU NA PROWOKATORACH SŁ. W CYWILU
W MIASTACH POZA STOLICĄ PODPALANE SĄ SIEDZIBY POSŁÓW SENATORÓW
URZĘDÓW SAMORZĄDOWYCH JAK I RZĄDOWYCH SIŁY POLICYJNE WYCOFAŁY SIĘ Z WIĘKSZOŚCI TERENÓW OPANOWANYCH PRZEZ DEMONSTRANTÓW
PREMIER WPROWADZA NA TERENIE OBJĘTYM W STOLICY STAN WYJĄTKOWY
W INNYCH MIASTACH TEŻ
TELEWIZJA POKAZUJE “POCHWYCONYCH” ZAGRANICZNYCH CHULIGANÓW “
BIAŁORUSINÓW WĘGRÓW CO NIE JEST PRAWDĄ PREMIER WYDAJE POLECENIE BEZWZGLĘDNEGO UŻYCIA WSZELKICH ŚRODKÓW DO STŁUMIENIA BUNTU WŁĄCZNIE Z UŻYCIEM BRONI PALNEJ
W WYNIKU SZTURMU NA BUDYNKI RZĄDOWE W RĘKACH TŁUMU JEST WIELU PARLAMENTARZYSTÓW ORAZ WYSOKICH URZĘDNIKÓW
PREMIER I PREZYDENT ZOSTAJĄ EWAKUOWANI Z WARSZAWY W WYNIKU TEJ WIADOMOŚCI NIEMAL NATYCHMIAST POWOŁANE ZOSTAJE ZGROMADZENIE NARODOWE
WYDAJĄCE OŚWIADCZENIE O PRZEJĘCIU WŁADZY NA CAŁYM TERYTORIUM POLSKI Z APELEM DO SŁ. MUNDUROWYCH O PODPORZĄDKOWANIE SIE NOWYM ORGANOM WŁADZY
ZNISZCZENIA PODCZAS TRWAJĄCEJ REWOLTY W TERENACH MIEJSKICH SĄ ZNACZNE WIELE OFIAR ŚMIERTELNYCH
WYDARZENIA NIE POTRWAJĄ DŁUŻEJ NIŻ TYDZIEŃ
PRZYWRÓCENIE PRZEZ NOWĄ WŁADZĘ PORZĄDKU NASTĄPI NIEMAL RÓWNOCZEŚNIE Z USTANIEM ZAMIESZEK “


to tyle na ile zgodził się pan x zaznaczam ze w oryginale padają imiona i nazwiska osób znanych z prasy i tv"

http://miziaforum.wo...ia-rzadu-tuska/

Warto sobie przeczytac cala reszte, zeby zrozumiec sytuacje. Niby ten jasnowidz zostal odwiedzony przez pewnych panow, ktorym sie to nie podobalo. Nie chcieli zeby ta wizja weszla do Internetu, prasy, itd
________________________________________________________________________________________

Prypomina mi to kilka tekstow Nostradamusa


Przepowiednia; 31, 96 (czterowiersz);

Dwóch z jednej krwi zawiążą w Warszawie,
nierozsądny układ i z tymi z lewa i z tymi z prawa,
W czasie ich rządów głupi z mądrym doprowadzą ich do upadku.
Po marnym losie pierwszych taki sam los spotka drugich!


Presage; 18, 103 (czterowiersz);

Nad Wisłą walka dwóch przywódców
zamieni się w walkę dwóch kleryków
Były lewy doprowadzi do zguby prawego,
Potem Powódż i Krew wyniosą Generała!

"Dwóch z jednej krwi" to bracia Kaczyńscy.
Walka Tuska, który jest w PO (prawica) z Jarosławem Kaczyńskim, który jest w PiS (lewica).
W przyszłości wielka powódź (w roku 2014) oraz prawdopodobnie morderstwo biskupa doprowadzą Generała Dyktatora do ujawnienia się w Polsce.
________________________________________________________________________________________

Tutaj razem z orginałem:


Prophetie; 35, 94 /du quatrain/;

La plus haute arcy"Berger le assassiné!
l'autel dans le Temple de la Providence Divine le dans sang d'un martyr.
Un dictateur cruel sur fond du Croissant-Rouge drapeaux;
Annonce la nouvelle victoire de la foi: Allah et Mahomet!

Przepowiednia; 35, 94 (czterowiersz);

Najwyższy z arcypasterzy zamordowany!
Ołtarz w Świątyni Opatrzności we krwi męczennika.
Okrutny Dyktator na tle flagi czerwonego półksiężyca;
Ogłasza zwycięstwo nowej wiary: Allaha i Mahometa!

Jakiś arcybiskup zostanie zamordowany przez Generała Dyktatora w czasie odprawiania mszy przed ołtarzem. Później ogłosi w mediach zwycięstwo islamskie na tle lechistańskiej flagi (polskiej flagi z dodatkiem w górnym lewym roku czerwonym półksieżycem).


Mam jeszcze kilka wierszy, ktore troche pasuje do tej sytuacji, ale sa mniej istotne.

@Edit
Prophetie; 34, 92 /du quatrain/;

Bastran, Séducteur, un Imbécile et Sly Fox,
est une voie polonaise au pouvoir un dictateur cruel.
d'une part, la force de l'armée et les grandes,
es réalisations et être persécuté par Shahid embauché!


Przepowiednia; 34, 92 (czterowiersz);

Bastran, Uwodziciel, Głupiec i Chytry Lis,
to polska droga do władzy okrutnego Dyktatora.
Z jednej strony siła wojska i wielkie zdobycze,
a z drugiej prześladowania z rąk najemnych szahidów!

Wedlug mnie to o wiele za szybko. Bastran, czyli Tusk dalej rzadzi a jeszcze daleko do Generala.
"Przesladowanie" ww. czterowierszu oznacza coś gorszego (w jezyku polskim nie ma odpowiednika)

Użytkownik Critias edytował ten post 15.08.2013 - 20:30

  • -1

#2

weirdo.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Tyle już było tych przepowiedni, a żadna z nich się nie sprawdziła. Szczególnie po 2012 myślałem, że ludzie dadzą sobie spokój z robieniem się w bambuko, ale jak widać, dalej sobie wszystko kwitnie. Autor tego tekstu mógłby chociaż przewidzieć, że pisany capslockiem i bez znaków przystankowych odrzuci ludzi - CZY KTOŚ O ZDROWYCH ZMYSŁACH UWAŻA ŻE DYSKUSJA PROWADZONA W TEN SPOSÓB SPRAWI IŻ BĘDZIE TRAKTOWANY POWAŻNIE CZY JAKO CZŁOWIEK KTÓRY NIE SKOŃCZYŁ PODSTAWÓWKI LUB JAKIŚ TRUDNY DO ZROZUMIENIA INTERNETOWY FURIAT ?

Użytkownik weirdo edytował ten post 15.08.2013 - 22:42

  • 9

#3

Al Bundy.

    Sprzedawca Butów

  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe, że w dalszej lub bliższej przyszłości naród się obudzi i obali rząd. Coraz więcej ludzi tego chce. "Naród ma tego dosyć i wkrótce rozpęta burzę! "
  • 0

#4

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"Walka Tuska, który jest w PO (prawica) z Jarosławem Kaczyńskim, który jest w PiS (lewica)."

Czy ty masz jakiekolwiek pojęcie o polityce? Nie wydaje mi się.. Rozbawiles mnie do łez. To Chyży Ruj jest lewakiem a Pis to prawica.

Poza tym islamizacja Polski jest nie możliwa w ciagu tego stulecia a może nawet i dłużej.

Noi i tak w ogóle to ten caly 'jasnowidz' za dużo zamieszek z Kairu się naoglądał.

Użytkownik Vaqowsky edytował ten post 16.08.2013 - 08:38

  • -1

#5 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Hm, bardzo ciekawe.
Wizja zrujnowanego miasta pojawia sie u mnie dosc czesto. Nie wiem co to za miasto, ani czy w Polsce, czy nie, bo go po prostu nie rozpoznaje.
Widze puste ulice, fruwajacw papiery, poprzewracane latarnie i samochody. Niesamowita jest cisza, jakby nie bylo zywego ducha, ptakow tez nie widze i nie slysze. Nie lubie tego ogladac, czuje sie przy tym zle. Ale nie jest to nic nowego, a pojawilo sie jakies 3 lata temu i powtorzylo kilkakrotnie.
Przez jakis czas doszukiwalam sie w tym czegos co pozwoliloby mi dowiedziec sie czegos wiecej, ale bez skutku. Nie byl to sen, pojawia sie kiedy jade autobusem i wygladam przez okno. "Odebralam" tez wstawke o zamachu w Polsce, ale byla to tylko krotka mysl i nic ponadto. Zadnych obrazow.
Co do roznych przepowiedni i tego czy sprawdzaja sie czy nie, mam takie zdanie, ze wizjonerzy nie potrzebnie na sile probuja okreslac czas spelnienia, bo w trakcie wizji kompletnie nie masz poczucia czasu, a wrecz czujesz wyraznie, ze jestes poza nim i Cie nie dotyczy.
Ale biore rowniez pod uwage, ze moje wizje moga dotyczyc wylacznie mojego zycia i sa wiadomosciami symbolicznie przedstawianymi przez podswiadomosc, a przynajmniej tak to odbywalo sie do tej pory. Czy w to wierzyc? Wlasciwie to nie ma znaczenia, bo i tak nie mamy wplywu na przebieg wydarzen, mozemy tylko dokonac wyboru, uczestniczyc w nich czy nie.
  • 2

#6

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakieś zamieszki prędzej czy później wybuchną. Co chwilę słychać jak ktoś mówi "Trzeba wreszcie zrobić z tym porządek", "Nie da się już w tym kraju normalnie żyć", "Kiedy ludzie wreszcie wyjdą na ulicę?", "Młodzież nie ma pracy, ludzie pracują za 1000zł miesięcznie", "W rządzie to sami agenci ruskich", "Wybory są fałszowane" itp. Ludzie mają już tego wszystkiego po dziurki w nosie. I to jest fakt. A jeżeli ktoś chce może sobie dopisać do tego przepowiednię - przy takich nastrojach społecznych o jej spełnienie nietrudno.
  • 3



#7

bluntbag.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ty masz jakiekolwiek pojęcie o polityce? Nie wydaje mi się.. Rozbawiles mnie do łez. To Chyży Ruj jest lewakiem a Pis to prawica.


A ty masz? PiS ma tyle wspólnego z prawicą co PO.

Jak dla mnie wypełnienie się przepowiedni byłoby spełnieniem marzeń wielu narodowców. Ja osobiście jestem sceptycznie nastawiony do takich wizji, ale jeśli coś takiego będzie miało miejsce to od razu wracam do Polski, zasilić szeregi demonstrantów.
  • 3

#8

Manajuma.
  • Postów: 192
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Największe zamieszki ostatnich lat? Przy podnoszeniu wieku emerytalnego, a może przy kolejnych podwyżkach podatków? Nie. Polacy wyszli na ulice kiedy chciano"zabrać" ludziom internet(ACTA). Pomijając protesty konkretnych grup zawodowych(nauczycieli/lekarzy/górników) to u nas nie ma protestów na większą skalę.

Na wybory nie chodzi nawet połowa Polaków.
Kto by tam się przejmował tym, co się dzieje w kraju skoro trzeba zarobić na rodzinę, zapłacić kredyt, nakarmić dzieci.
Nic nie jest w stanie wstrząsnąć Polakami tak, by nastąpił jakiś przewrót.


Użytkownik Manajuma edytował ten post 16.08.2013 - 13:23

  • 0

#9

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mamy kolejną "niezwykłą" przepowiednię.
Chyba ktoś się nudził i sklecił ją na szybko, na kolanie.
Swoją drogą to ciekawe, że większość z tych przepowiedni wypływa na powierzchnię dopiero na kilka (-naście) dni przed ich wypełnieniem.

Rasputin przewidział koniec świata na 23 sierpnia 2013

Rosyjski mistyk Grigorij Jefimowicz Rasputin jeszcze za życia wsławił się wieloma przepowiedniami. Jego osobowość była tak hipnotyzująca, że w pewnym momencie stał się on jednym z głównych doradców Romanowów, w tym cara Mikołaja I. Ujawnione ostatnio archiwa KGB wskazują na to, że nieżyjący już jasnowidz przewidział koniec świata na 23 sierpnia 2013 roku.

Dokument, o którym mowa liczy sobie 11 stron i zawiera informacje napisane i podpisane przez Rasputina. Używa on pseudonimu "Diabelski Mnich". Jak wynika z informacji w nim zawartych Rasputin przewidział nie tylko Rewolucję Październikową w 1917, oraz zabicie cara Mikołaja wraz z rodziną. Co więcej z dokumentu wynika, że Rasputin przewidział dojście do władzy Hitlera, pierwsze lądowanie na Księżycu a nawet upadek ZSRR. Jak można podejrzewać Sowieci trzymali to pismo w ukryciu, bo podobno wynika z niego również, że upadnie też komunizm, a tego dla władzy ludowej było za wiele.

Niektóre rewelacje Rasputina nie sprawdziły się, tak jak ta, że w 2007 islamscy fundamentaliści przejmą władzę w Arabii Saudyjskiej, Iraku i Kuwejcie, po czym kraje te stworzą wspólny front przeciwko Ameryce. Poza tym Rasputin sugerował, że chrześcijanie dojdą do władzy w USA i poprowadzą krucjatę przeciwko Wschodowi, która potrwa 7 lat. Według niego zginą miliony ludzi i to nawet w pojedynczych bitwach. Jedną z nich nazwał "wielką rzezią".

Kulminacyjna data w przepowiedni Rasputina to 23 sierpnia 2013 roku. Według słów tajemniczego mnicha, tego dnia "ogień pochłonie wszystkie żywe istoty na Ziemi, a planeta spowije się żałobną ciszą". Biorąc pod uwagę, że wiele z jego przepowiedni się sprawdziło można powiedzieć, że i ta się ziści, ale równie dobrze Rasputin mógł się pomylić, co do dat, albo zmyślać historie, które w dużej części sprawdziły się. Za kilka dni przekonamy się, czy można to zapisać, jako kolejne fałszywe proroctwo.

  • 1



#10

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znowu nastała era straszenia na forum. W eterze cisza tak że powyższe przepowiednie są bez sensu.
  • 0



#11

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie trzeba być jasnowidzem, żeby stwierdzić ze krwawe starcia są wysoce prawdopodobne przy takim zestawieniu dat i wydarzeń w stolicy.
Dlaczego pod każdy możliwy tekst podkłada się Nostradamusa. Czy ten facet na prawdę nie miał co robić tylko opisywać zamieszki w Warszawie ?
Bez przesady :D
  • 0



#12

piotr81w.
  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Największe zamieszki ostatnich lat? Przy podnoszeniu wieku emerytalnego, a może przy kolejnych podwyżkach podatków? Nie. Polacy wyszli na ulice kiedy chciano"zabrać" ludziom internet(ACTA). Pomijając protesty konkretnych grup zawodowych(nauczycieli/lekarzy/górników) to u nas nie ma protestów na większą skalę.

Na wybory nie chodzi nawet połowa Polaków.
Kto by tam się przejmował tym, co się dzieje w kraju skoro trzeba zarobić na rodzinę, zapłacić kredyt, nakarmić dzieci.
Nic nie jest w stanie wstrząsnąć Polakami tak, by nastąpił jakiś przewrót.



Sam nie wiem co o tym myśleć. Mam wrażenie, że prasa i tv są narzędziem rządu. Szukanie w mediach wzmianek o buntach i strajkach po prostu nie ma szans na powodzenie, bo żadna władza nie strzeli sobie w kolano pokazując takie materiały. Donald jest bezwzględny, a jego działania mają na celu wspieranie ludzi ze sporym majątkiem dlatego wydaje mi się, że jest niemal nie do ruszenia. Rozwarstwienie społeczeństwa pod względem majątkowym nigdy, w ostatnich czasach, nie było tak doskonale widoczne.

Co do przepowiedni to mam wrażenie, że została napisana przez kogoś na szybko i trochę bez ładu i składu. I jakoś nie przychodzi mi na myśl żaden dostojnik kościelny, którego śmierć wzbudziłaby takie wielkie emocje. Bardziej mi się kojarzy tutaj Popiełuszko, Solidarność i stan wojenny w Polsce.
  • 0

#13

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"ogień pochłonie wszystkie żywe istoty na Ziemi, a planeta spowije się żałobną ciszą"

Słońce? Kometa? Wojna atomowa? - nawet to nie jest w stanie pochłonąć WSZYSTKICH żywych istot. Zatem czy czeka nas coś gorszego? Oby nie. Wole już tą wizję z 1 posta ;)

Użytkownik voice edytował ten post 16.08.2013 - 15:47

  • 1

#14

Critias.
  • Postów: 127
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tyle już było tych przepowiedni, a żadna z nich się nie sprawdziła.

Jak to nie?!

Persage III 1, 60

Na Korsyce w pobliżu Italii urodzi się Cesarz
Za którego królestwo drogo zapłaci
Narody, z którymi zawrze przymierze powiedzą-
Jest bardziej rzeżnikiem niż księciem

Ze zwyczajnego żołnierz stanie się cesarzem
Od krótkiego munduru przejdzie do krótkiej szaty;
Dzielny pod bronią;w kościele gdzie silniej płonie ogień,
Wysysać będzie królów i księży, tak jak gąbka czyni to z wodą.

Przedsięwzięcie do kraju Słowianina
zakończy się wielkim zamętem;
Sroga zima przetrzebi jego żołnierzy
Nad Łabą dozna drugiej klęski

Internowany na Elbie i pokonany cesarz
Przeprawi się koło Genui przez morze i dotrze aż do Marsylii,
Dzięki wielkim wysiłkom obcych narodów w wielkiej bitwie zostanie pokonany
Nie trafi go kula, beczka z miodem, lecz za morza na małą wyspę będzie zesłany.

Historia Napoleon'a
.................................................................................................................................................

Przepowiednia; 99, 13 (czterowiersz);

W czasie ciężkiej zimy dwóch z sześciu poniesie klęskę,
Choć w różnym czasie obaj pod Moskwą odmienią swój los,
Ich pasma zwycięstw zamienią się w ciąg porażek!
Tak Stwórca potraktuje wrogów Swojego Słowa!

I i II antychryst z VI, czyli Napoleon Bonaparte i Adolf Hitler, po wielu zwycienstwach ponieśli porażke w czasie cieżkich zim pod Moskwą. Po tych klęskach dla obu rozpoczął się ciąg porażek. Napoleon Bonaparte przegrał póżniej pod Jeną i Waterloo, a Adolf Hitler również w czasie ciężkiej zimy pod Stalingradem i w lecie pod Kurskiem! Wreszcie Napoleon i Hitler toczyli wojnę z kościołem rzymskokatolickim przez, co obaj zginęli marnie w wielkim osamotnieniu i opuszczeniu przez Kościół!
..................................................................................................................................................

Persage IV 10, 8

Na Bałkanach szaleniec przez Ferdynanda wywoła Wielką Wojnę
Po wybuchu Drugiej Pierwszą ją będą nazywać
Głupi Serb zabije księcia co wywoła w Austrii wielkie wzburzenie
Pochopna Germania wypowie wszystkim wojnę!

Wybuch I wojny Światowej.
..................................................................................................................................................

Persage X 1, 22

Kobieta ze wschodu Europy
Odkryje to co zawsze żyje
Choć rad jest bez duszy to powoduje zranienia
Aż zostanie sztucznie wytrzebiony.

Czterowiersz ukazuje odkrycie radu przez Maria Skłodowska-Curie
..................................................................................................................................................

Persage II 13, 4

Z nad rzeki Leny, gdzie był więziony pojawi się władca z krasomówczym językiem
W czasie Wielkiej wojny wywoła na Rusi wielką Rewoltę
W jego imieniu zesłańcy awansują do partii panujących
A ich słowa będą rozumiane jak boskie objawienie.

Od strony gdzie naród słowiański słychać śpiewy, pieśni i prośby,
Tak długo jak książęta i wielcy panowie wtrącali do więzień ludzi;
W przyszłości robić to będą głupcy bez rozumu,
Którym nienawiść ich przywódców zgotuje śmierć i więzienie

Rewolucji Pażdziernikowej w Rosji .

..................................................................................................................................................

Persage IV 15, 1

FRANCO wyprowadzi swoich zwolenników z twierdzy
Jest posłańcem, który nie żartuje i przynosi schizmę:
Ci wokół RIVERY wdali się w bijatykę,
Wstępując do wielkiej topieli to jest rozstrzygającej walki.

Wojna domowa w Hiszpanii w 1936roku.
..................................................................................................................................................

Wściekły Germański Wódz Hister
Wywoła wojnę, którą pózniej nazwą drugą
Jego plugawy i ostry język będzie tylko początkiem
Synagoga najbardziej ucierpi od jego prześladowań

..................................................................................................................................................

Persage XI 28, 3

W erze podboju Saturn wystartuje
Jak kula armatnia wyleci poza ziemię
Trzech z Ameryki odłączy się na niebie
I ich Orzeł wyląduje na Księżycu

Persage XI 29

Jeden z nich postawił stopę
Póżniej będzie to powtarzane
Nie znajdą tam niczego co by było pomocne
Po wielu latach powrócą i pozostaną na zawsze.

Czterowiersz przedstawia zdobycie księżyca w 1969 roku.
Rakieta wystrzelona na księżyc nazywała się Saturn.
pierwszy pojazd Armstronga był to Orzeł.
..................................................................................................................................................

Alamach III 612, 8

Ameryka i Rus będą się straszyć wielką wojną,
Aż do czasu kiedy w kraju Niedźwiedzia obejmie rządy ten z piętnem,
Po siedemdziesięciu trzech prawo Morusa na wschodzie upadnie,
Pękną mury i bezwzględna władza czerwonych partii,
Najpierw dzięki Wielkiej Arce wyzwoli się kraj mniejszego Słowianina,
A później pójdą inni na chwałę Sternika świata i dumnych republik.

Czasy Zimnej Wojny.
..................................................................................................................................................

A to blizsze nam znane czasy:

Prophete; 88, 11 /du quatrain/;

Atlante's stupide dans le pouvoir de la démocratie athénienne,
avec envie et stupides dirigeants ineptes
et en Europe et en Amérique comment préparer le cordon de suicide,
par le biais de la fourniture d'armes à leurs ennemis futurs !


Przepowiednia; 88, 11 (czterowiersz);

Dufni Atlanci w moc ateńskiej demokracji,
z zawiści i głupoty nieudolnych przywódców
i Ameryce i Europie jak samobójcy przygotują powróz,
poprzez dostawy broni dla swoich przyszłych zaprzysięgłych wrogów!


Dnia 17.06.2013r. oficjalnie administracja USA podjęła decyzję o dostawach nowoczesnej broni dla sunnickich rebeliantów syryjskich powiązanych z Talibami i Al'Kaidą.
Zaraz po tej decyzji Prezydent Syrii, czyli Baszszar Hafiz al-Asad skrytykował postępowanie USA twierdząc, że zachód w tym USA wbijają sami sobie "nóż w plecy" i przyjdzie czas, kiedy tej podjętej przez siebie decyzji bardzo pożałują!

W Jordani USA zaczeli szkolić rebeliantów syryjskich.
.............................................................................

Prophetie; 22, 99 /sixeme ligme/;

Mangez vos coeurs hors du Royaume et les villes d'Europe;
Espagne, France, Grande-Bretagne, Italie et en Scandinavie...
Madrid, Paris, Londres, Rome, Vienne et Munich...
Sabres, poignards, couteaux et haches dans les troupeaux de mains;
des loups et des chacals sanglants dans le monde musulman.
S"Dans in mione, Allah aura préparé un nouveau siège !

Przepowiednia; 22, 99 (sześciowiersz);

Drżyjcie królestwa i miasta Europy;
Hiszpania, Francja, Brytania, Italia i Skandynawia...
Madryt, Paryż, Rzym, Wiedeń i Monachium...
Szable, sztylety, noże i topory w krwawych rękach;
muzułmańskich stad wilków i szakali,
W imię Allaha szykują nowe siedziby!

Dzisiejsza islamizacja Europy.
..................................................................................................................................................

Prophetie; 18, 34 (czterowiersz);

Uciekinier rozsierdzi władcę swojego kraju.
Wielki Rus nie zgodzi się go wydać,
Rozgniewana Ameryka nałoży liczne ograniczenia,
które powtórnie pogorszą los niedżwiedzia!

Edward Snowden był byłym pracownikiem CIA i i National Security Agency (Agencji Bezpieczeństwa Narodowego ). W czerwcu 2013 roku zdradził tajemnice NSA na temat śledzenia internautów przez USA za pomocą programu PRISM. Ucieł na lotnisko do Moskwy.
..................................................................................................................................................


Prophetie; 36, 89 /du quatrain/;

Dragon d'Asie au cours des siècles les malades,
des autres avec humilité reçoivent le mépris et l'esclavage,
Awake et récupéré par stupidité; Gryfon's et Atlantis;
Comme un homme puissant, il est à nouveau avec le monde!

Przepowiednia; 36, 89 (czterowiersz);

Azjatycki Smok przez wieki chory i słaby,
od innych z pokorą przyjmował pogardę i zniewolenie,
Obudzony i ozdrowiały przez głupotę; Gryfona i Atlantów;
Jako największy mocarz, znów został Środkiem Świata!

W średniowieczu Chiny był potężniejsze niż sama Europa.
Poprzez propagowanie i wdrażanie w życie tzw. wolnego handlu, które wprowadziły w końcu ubiegłego wieku USA i świat zachodni, Chiny odzyskują swoją wielkość. Szacuje się, że za 4-6 lat Chiny będą na pierwszym miejscu w gospodarce światowej.
..................................................................................................................................................

I oczywiscie ostatnie wydarzenia w Korei Polnocnej o ktorej zrobilo sie tak cicho, ale w Internecie mozna (przynajmniej mozna bylo) sprawdzic informacje, ze Chiny podpisaly jakis traktat z USA.
Jeszcze dzisiaj pamietam jak w szkole i w domu, wszyscy mowili, ze wojna sie zaczyna! A ja na to. Nic sie nie stanie. Ale kto to pamieta... Wazne, ze jest cicho i spokoj.

Persage XI 45, 3 (czterowiersz);

Na podzielonym półwyspie Azji,
Czerwona Północ zagrozi Neptunowi,
Będzie ją chciał zniszczyć Wielkim Ogniem,
Ale Smok swoim traktatem ją uratuje.

Presage 17, 84;

Po drugiej azjatycki Kraj Wiśni podzielony na pół,
Przed trzecią północ zagrozi Neptunowi i południowi,
Inwazji Atlantydów przeciwstawi się Czerwony Smok!
Tylko tajny układ uchroni świat przed Zupełną Zagładą!


Persage V 11, 1 (czterowiersz);

Bogate Wyspy przywrócą dawne prawo,
I znowu jak kiedyś zagrożą Azji,
Ze Smokiem podpiszą tajny pakt,
Dzieląc daleką północ pomiędzy nienasyconymi.


Persage; 45 ,8 (czterowiersz);

Wielki Neptun odda Smokowi Formozę,
Półwysep zostanie zjednoczony ale bez armii
Będzie pod kontrolą mocarstw sprzymierzonych,
Póżniej Oko Smoka zwróci się na puste ziemie północy.


Presage; 18, 36 (czterowiersz);

Państwo Środka po pokoju Terminusa,
wkrótce odzyska Formozę i bezludne wyspy południa,
Uśpieni Atlantydzi będą z radością spoglądać,
jak Smok i Niedżwiedż znów chwytają się za gardła!


Presage 19, 107 (czterowiersz);

Półwysep Kraju Wiśni przed trzecią zjednoczony,
Traktat Wielkich: Smoka i Neptuna następną niewolą,
Z dwóch Panów po siedmiu obrotach pozostanie jeden.
Za przyczyną Ogromnego Smoka i Ogromnej Świni!

05.04.2013 roku W Koreji Północnej nastąpiło trzęsienie ziemi na skutek przeprowadzonego wybuchu bomby nuklearnej. W następnych tygodniach Koreja Północna zaczeła grozic USA bombą nuklearną. Wiosną (w maju) nagle wszystko ucichło, a po Internecie krążą różne informacje na temat porozumienia pomiedzy USA a ChRL. Najprawdopodobniej USA oddadza Tajwan za ocalenie i zjednoczenie Koreji. To bedzie pierwszy krok udowadniający narastającą słabość USA a rosnącą potęgą walecznych Chin, które marzą o podboju azjatyckiej części upadającej Rosji.



Wiec nie mow, ze nic sie nie stalo i ze nic sie nie stanie.
O Polsce:


Persage I 28, 6

Biedna i Bogobojna ziemia upadłych Jagiellonów,
Powstanie po pierwszej za przyczyną jej Komendanta i Maryi,
Z początku słaba po drugiej będzie podnużkiem Niedżwiedzia,
Ich Wielka Arka, Wielki Związek i Wielki Król to początek sukcesów!

Komendant, czyli Józef Piłsudski. Wielka Arka to Jan Paweł II. Wielki Związek to Unia Europejska.
..................................................................................................................................................

Presage; 18, 113 (czterowiersz);

Liczne rządy przełomu nie odniosą skutku.
Po nich nad Wisłą zrodzeni z jednej matki
wezmą w posiadanie dwa pałace.
Ich krótkie rządy zakończą się przed czasem.

Czterowiersz opisuje przeszłość Polski. Wcześniejsze rządy przed narodzinami Kaczyńskich nie miały istotnego znaczenia dla kraju lub świata. "Dwa pałace" to pałac prezydenta i kancelaria premiera. Obaj Kaczyńscy przedwcześnie zakończyli rządy. Jeden umar a drugi sam podjął decyzję o wcześniejszych wyborach nie kończąc swojej kadencji!
..................................................................................................................................................

I moja perelka!

Prophetie; 69, 92 /du quatrain/;

Demi-sommeil et arrêts,
efeni's donnée par les envoyés de son frère,
enterré rapidement par ses lieutenants,
et entre son église sur la Vistule et de la nation !


Przepowiednia; 69, 92 (czterowiersz);

Na wpół uśpieni i obezwładnieni,
trutką podaną przez wysłanników Brata,
pochowani szybko przez jego namiestników,
zatrują nad Wisłą kościół swój i naród!

Ta przepowiednia dotyczy Smoleńska. Zaraz po starcie załodze i pasażerom został podany poczęstunek przez wysłanników rosyjskich, w którym znajdowały się substancje spowalniające reakcje.
..................................................................................................................................................

Persage III 81,5 ;

Stary niemiecki papież będzie żył tradycją,
Spowoduje to niezadowolenie młodych gniewnych,
Od tych skrytych kłótni Arka rzymska się wywróci,
Skończy się poźniej pozornymi rządami STARCA!

Benedykt XVI jest Niemcem, żył tradycją , bo był konserwatywnym papieżem i nie podobało się to wielu "młodym gniewnym" (w dużej mierze homoseksualistom i im zaprzyjaźnionym), biskupom i kardynałom takim koło 50 latkom, o czym pisała i to nie tylko prasa włoska.
Jego Arka (Benedykta XVI) się wywróciła, bo zrezygnował z pontyfikatu. "Pozorne rządy STARCA" oznaczają, ze dalej żyje z tytułem papieżą (emerytowanym).

Presage XV 162 (czterowiersz);

W dwudziestym pierwszym Wielka Niespodzianka,
Wybrali tego, którego nikt się nie spodziewał,
Ciągłe intrygi czerwonych doprowadzą Arkę do rozchwiania,
Stary zniewolony pasterz będzie jego zniewolonym zakładnikiem!
..................................................................................................................................................

Prophetie; 83, 19 /sixieme ligue/;

En Mars chez le Ram septième maison vous
combinez avec Sagittaire dans la sixième,
sur un moyen courant d'automne !
Dans un premier temps, qu'il ne pouvait pas, le second testament.
Nettoyage nouveau causer des troubles et révoltes,
et soulèvent de Neptune et puits l'arche de Mars dans la troisième maison!


Przepowiednia; 83, 19 (sześciowiersz);

W Baranie Mars w siódmym domu,
w złączeniu ze Strzelcem w szóstym,
na wspólnej drodze upadku!
Co pierwszy nie mógł, to drugi dokona.
Nowe porządki spowodują niepokoje i bunty,
a Mars w trzecim domu wzburzy Neptuna i zatopi Arkę!

Mars to rzymski bóg wojny.
W zodiakalnym znaku Barana urodził się Benedykt XVI, a "siódmy dom mówi" o osobowości i charakterze tego papieża. W zodiakalnym znaku Strzelca urodził się Frańciszek i "dom szósty" też odpowiada jego osobowości.
Obaj papieże będą przez całe swoje pontyfikaty toczyć wojne z patologią m.in. homoseksualizmem, pedofilią, korupcją, nadmiernym bogaceniem się kosztem wiernych a to spowoduje niepokoje i bunty.
  • 0

#15

Boxxer7.
  • Postów: 116
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jakieś zamieszki prędzej czy później wybuchną...

W Polsce codziennie wybuchają...

Dołączona grafika

... w sieci.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych