Skocz do zawartości


Zdjęcie

Humble Bundle, czyli 10 gier za $5


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hej, żeby założyć konto na PayPall wystarczy ci email i możesz go doładować sobie kwotą z konta normalnie. Nie musisz mieć karty kredytowej itp. Więc sprawa jest dosyć prosta.

Bardzo fajna sprawa no i działa już od jakiegoś czasu. Moim zdaniem super inicjatywa dla nałogowych graczy, która na pewno ograniczy piractwo :)

#17

Scypion.
  • Postów: 38
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A to powiem Ci, że dziwne, bo sam kupiłem tą paczkę, bodajże za 5,99zł na Allegro, właśnie też z powodu braku PayPal'a.
Fakt, do Dead Space 1 to trzeba mieć nerwy, bo nieraz tam się bałem :D Aczkolwiek 3 to już raczej shooter :D

#18

Nigtellios.

    Pożeracz Dusz

  • Postów: 102
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Małe odświeżenie tematu dla "łowców okazji".

https://www.humblebundle.com

Bundlacz z bardzo ciekawymi grami. W weekly - pieścidełka Egosoftu, czyli "kosmiczne strzelanki" statkami kosmicznymi w.... uwaga.... Kosmosie. :)) Osobiście nie kupuję, nie imponuje mi mechanika gry jak sama ona.
A za to w standardowym - bardzo ciekawa, chyba jedna z najbardziej harcorowych gier ostatnich lat - FTL: Faster Than Light, dlaczego hardcorowa? Nigdy nie wiesz, co, gdzie i kiedy Cię zniszczy, nie polecam dla ludzi o słabych nerwach. :D
FEZ - to jest dopiero "odjazd", po pierwszych paru minutach gry czułem się bardziej Spizgany niż grając miesiąc na mapach z DLC w Dungeon Defenders.
Bastiona i Limbo również polecam, a gry za 1$ również nie są wcale złe, wręcz przeciwnie, a tym bardziej Mark of the Ninja & Trine 2.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych