Skocz do zawartości


Zdjęcie

Humble Bundle, czyli 10 gier za $5


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dziś odkryłem (tylko się nie śmiać, nie jestem zbytnio na czasie z tymi stronkami) Humble Bundle - płacimy ile chcemy, w zamian dostajemy pokaźną paczkę np. gier PC. Aktualna paczka zawiera (zostało 13 dni): Dead Space 1 i 3, Burnout Paradise, Crysis 2, Mirror's Edge, Medal of Honor, a po zapłaceniu więcej niż średnia (obecnie $4,74) dostajemy dodatkowo Battlefield 3 i Simsy 3 + Nowoczesny Apartament Akcesoria i Po zmroku, oraz soundtrack BF3 i Simsów. Całość zapłaty możemy przeznaczyć na wybrane fundacje/OPP. IMHO niezły deal.



#2

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Kupił bym dla samego BFa w multi, ale musze jakoś skombinowac przelew na Paypal bo SMS'em sie chyba nie da tam wpłacać hajsu

#3

Haures.
  • Postów: 75
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wie ktoś może czy wystarczy podstawka Bfa do gry w multi czy potrzeba wszystkich dodatków?

#4

Kwasek.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możesz grać w multiplayer bez dodatków.

Ja mam inne pytanie, czy dostajemy 2 klucze, jeden do Origin'a i jeden do Steam'a? Czy może jest to rozwiązane w inny sposób?
Wcześniejsze bundle nie miały takich rozwiązań :/

#5

radiz4.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możesz grać w multiplayer bez dodatków.

Ja mam inne pytanie, czy dostajemy 2 klucze, jeden do Origin'a i jeden do Steam'a? Czy może jest to rozwiązane w inny sposób?
Wcześniejsze bundle nie miały takich rozwiązań :/


Dostaje sie klucze do Steama i Origina, tylko ze po dodaniu na steama Medala i wejsciu na multi musialem aktywowac gre kluczem z Origina, z innymi grami nie wiem jak jest bo nie sprawdzalem, ale prawdopodobnie jesli jest multi w grze to tez bedzie trzeba aktywowac w grze drugi klucz.

#6

Kwasek.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli takim Mirror's Edge'em czy Dead Space'em 1 można się z kimś podzielić... teoretycznie...

#7

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jest minus - trzeba sporo cierpliwości, przynajmniej z moim transferem. BF3 to bagatela 21 GB.



#8

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wie ktoś może czy wystarczy podstawka Bfa do gry w multi czy potrzeba wszystkich dodatków?


styknie. tam pare map jest , jesli sie w orgin zalogujesz to sa ciagle promocje i mapy czesto kosztują grosze tylko trzeba trafic na promocje.

#9

Scypion.
  • Postów: 38
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam kupiłem wersję podstawową za 1$. BF3 mam na konsolę, tak więc było bez ciśnienia, a na Simsy mnie jakoś nie ciągnie :D Pamiętajcie, że w drugim tygodniu jeszcze coś dojdzie i tylko trzymajmy kciuki, żeby to było coś ciekawego :)

#10

Norbiss.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chyba.najlepszy bundle jak dotąd, za tak nie wiele dostajemy jedne z lepszych.gier.ostatnich lat, a podstawka BFa w zupełności wystarczy.na wiele godzin zabawy:)

#11

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pamiętajcie, że w drugim tygodniu jeszcze coś dojdzie i tylko trzymajmy kciuki, żeby to było coś ciekawego :)

http://lowcygier.pl/bundle/plotka-znamy-juz-bonusy-do-humble-origin-bundle/

Już nie raz te przecieki z rejestru Steama się sprawdzały :)



#12

Scypion.
  • Postów: 38
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Pamiętajcie, że w drugim tygodniu jeszcze coś dojdzie i tylko trzymajmy kciuki, żeby to było coś ciekawego :)

http://lowcygier.pl/bundle/plotka-znamy-juz-bonusy-do-humble-origin-bundle/

Już nie raz te przecieki z rejestru Steama się sprawdzały :)



Akurat nie ma tutaj nic co mnie interesuje, a szkoda :( No ale i tak to dostaniemy, więc nie ma co płakać :D

#13

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kurcze a ja nie posiadam konta Paypal i nie założę bo nie mam karty kredytowej :P
Choć z drugiej strony nie ma nic w co bym bardzo chciała zagrać.

Użytkownik PIKuS edytował ten post 18.08.2013 - 17:05




#14

Scypion.
  • Postów: 38
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawsze możesz kupić na Allegro :P

#15

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ma Allegro tej paczki, są jakieś inne. Jednak i tak nie kupię, bo ja mam zbyt słabe nerwy do gry w horrory :D a Simsy to sobie rzeczywiście na Allegro za dychę kupię :D




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych