Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pokemony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#31

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Można w to grać na smartfonie?



#32

Rzeźnik z Blaviken.

    Biały Wilk

  • Postów: 83
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Można w to grać na smartfonie?

Raczej nie

#33

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Serce rośnie, kiedy widzę jak społeczność się rozrasta.
Jestem na etapie rozkminiania jak działają gildie w tej grze ( nie grałem od wczoraj od ostatnie posta, grill zmienił się w tradycyjny męskie picie...) więc najpóźniej do poniedziałku będzie wszystko cacy :)



#34

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Standardowe pytanie. Jak stare(najlepsze!!!) poki mają się tu do nowych?
Co wersję zmieniały się statystyki i dla przykładu świetny w Goldzie Scizor w kolejnych wersjach był tylko cieniem siebie samego. Pierwsze dwie generacje dalej mocno odstają?(kiedyś już próbowałem pokeMMO)




Sugeruję skorzystać z Bulpapedii i wszystkiego dowiedzieć się samemu. :)

#35

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jestem na etapie rozkminiania jak działają gildie w tej grze


Widziałem zakładkę Team, gdzie można założyć drużynę za $15000 - oby tych pokemonowych :D

Ogólnie miło się gra, lecz ja do tego spokojnie doszedłem dopiero do drugiego miasta :roll:



#36

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up
Ja jestem bardziej zwolennikiem trenowania Pokemonów, bo jakaś krótka mi się wydaje ta gra na single. Tak więc do Tower City wybieram się dopiero jak mam pokemona startowego i Alakazama na 55 ( wtedy Venosaur ma już Solar Beam a Alakazam Psychic)

@Haures

Czy punkty Ev trzeba równoważyć, czy można maksować. Bo Venosaur sam się jakoś podczas levelowania zEvował. Aczkolwiek, Alakazamem mam teraz Atack 140 ( na parasach dwie godziny), Sp. Atack 17(do 140) chce rozwinąć, HP 1, defense 10, sp. def 0, speed 20



#37

Haures.
  • Postów: 75
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@up
Najlepiej maxować potrzebne umiejętności ja np. na machampie mam 255 w atack i 255 w obrone. Alakazam jest pokiem w sumie na strzała to najlepiej by było rozwinąć speed i spec. atack (tak mi się wydaje).


Nie jestem pewny ale chyba dało się zerować Ev, tylko nie pamiętam gdzie.

Użytkownik Haures edytował ten post 17.08.2013 - 11:13


#38

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tower City? :) Chodzi Ci o to miasteczko z creepypast z cmentarzem? :)

Ja ogólnie nigdy nie miałem cierpliwości do "expienia" i nigdy jakichś szczególnych leveli nie osiągałem, ale dało się pokonać tą ligę na końcu ^^ Obecnie mój skład to - Charmeleon 21lev, Ekans 20, Monkey 20 i uwaga Magikarp 5, którego mam zamiar za chwilę oddać do treningu temu typkowi ^^



#39 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

A jak to wygląda przy wymianach? Trzeba mieć pokemony na tym samym poziomie czy mogą być na różnych? Można wymienić z kimś pokemona żeby ewoluował i odzyskać go od razu?

#40

Haures.
  • Postów: 75
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@up
Wymiany masz dowolne niezależnie od lvl. A pokemony które w orginale trzeba było ewoluować przez wymiane tutaj ewoluje się przez normalną wymiane z innym graczem, niestety musi ci go oddać więc najlepiej wymieniąc z kimś kogo znasz i kto cię nie oszuka. Już komuś z forum wymieniałem kadabre na alakazama.

#41

Rzeźnik z Blaviken.

    Biały Wilk

  • Postów: 83
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja z przykrością odstawiam narazie grę z powodu wirusów na kompie ;/

#42 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

@up
Ja jestem bardziej zwolennikiem trenowania Pokemonów, bo jakaś krótka mi się wydaje ta gra na single. Tak więc do Tower City wybieram się dopiero jak mam pokemona startowego i Alakazama na 55 ( wtedy Venosaur ma już Solar Beam a Alakazam Psychic)


Gdyby to był świat silver/gold/crystal to mielibyśmy i johto i kanto do przejścia.

#43

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tutaj oprócz kanto mamy jeszcze sevii islands. To nie to samo co johto, ale zawsze coś.



#44

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Po wstawieniu Pokemon Heart Gold.nds (USA) do tego folderu room poprawia się grafika w przypadku samych pokemonów i walk oraz pokemon może za nami chodzić o ile nie jedziemy na rowerze :) Ma ktoś sposób na złapanie Dratini? Bo nie dość, że ciężko na niego trafić to jeszcze nie chce się dać złapać...

Użytkownik RuudJolie edytował ten post 18.08.2013 - 17:30




#45 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Przyjmę EEVEE w dziewiczym stanie do 8 sztuk.




Ewentualnie po jednym z obu płci.





Edit.





Potrzebuję już tylko samicy :)


Użytkownik Aton edytował ten post 18.08.2013 - 20:19



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych