Skocz do zawartości


Zdjęcie

Anioły istnieją naprawdę ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

#61

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dla niektórych ludzi to nie ściema, bo doświadczyli realności zjawiska. Ty zapewne nie doświadczyłeś i dlatego twierdzisz, że to bajka :) .
  • 0

#62

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Doświadczyłem kilku paranormalnych zjawisk, ale to żeby anioły ujawniały się ludziom (pomijam objawienia osobom świętym) w to nie uwierzę, bo niby po co anioły istnieją ? Po to żeby nam pomagać z ukrycia...?? Na pewno znasz przypadek kiedy czujesz, że wiesz że jak coś zrobisz to to się źle skończy... wątpię że to twoja intuicja, raczej aniołek stróż ingeruje:D

A ja uważam, że kiepsko z twoją ortografią
Wiesio

  • 0

#63

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiciu, dlaczego więc pomijasz objawienia osobom świętym ?? W czym oni są lepsi od nas ??

To tak, jak degradacja rasowa. Są lepsi i gorsi, albo jak to było za komuny... lepsi od reszty i lepsiejsi :D
  • 0



#64

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

(Mam papierek na dysortografie) No fakt uważam, że osoby święte są od nas lepsze, ale to tylko dla tego, że każdy może zostać na swój sposób święty, zależy to tylko od tego co będzie robił i jak :) Ale to jest stwierdzenie chrześcijańskie, więc jak by Cię jednak nie ruszyło to tylko chce wszystkich uświadomić, że nie jestem rasistą itp. :]

To cię od niczego nie zwalnia, to nie egzamin gimnazjalny ;]
Przynajmniej pisz w Wordzie, albo korzystaj z firefoxa 2.0.
Wiesio

  • 0

#65

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja jestem zwykłym człowiekiem, tak samo jak każdy święty. Jedno mnie jednak oddziela od innych ludzi. To, że wiem więcej o świecie i potrafię tę wiedzę w dobry sposób wykorzystać. Ta wiedza to ezoteryzm. Jak dla mnie każdy święty to swego rodzaju ezoteryk Chrześcijański. Przekłada te wiedzę po prostu na Chrześcijaństwo, ale żyje wedłgu zasad obu ideologii. Doznawali objawień, bo się na nie otworzyli. Ja i pewnie wielu innych na tym forum też się otworzyliśmy na te objawienia i rozwój duchowy. Dlatego twierdzę, że każdy może tego dokonać. Wystarczy mu tylko pokazać drzwi, od niego zależy czy przez nie przejdzie.
  • 0



#66

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się, więc dlatego mówię: każdy może być świętym... Osobiście uważam, że każdy może mieć objawienia, ale nie każdy dotyczące spraw chrześcijańskich i właśnie tych ludzi, którzy mają objawienia dotyczące chrześcijaństwa nazywam świętymi.
  • 0

#67

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To dobrze... ale wróćmy do tematu. Dlaczego nie wierzysz w opiekunów ??
  • 0



#68

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja wierze w opiekunów ale nie wierze w to że mieli by nam się ukazywać. Naprawdę uwierzył bym szybciej w to jak by mój głupi kolega ( z przyczyn oczywistych nie podam imienia i nazwiska) powiedział mi że widział ufo w swoim pokoju niż jak by jakiś największy łącznik, człowiek który łączeniu się z zaświatami poświęcił całe swoje życie, powiedział mi że widział swojego anioła stróża. Może podchodzę do tego za ostro ale no bądź co bądź to jest moje zdanie :)
  • 0

#69

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiciu - na tym forum wszystko co powiesz, może być użyte przeciwko Tobie!
Nie no żartowałem oczywiście ;) Nie krytykuję forum of course, tak mi się powiedziało ;)

Wracając do tematu... nie doświadczyłem spotkania z 'opiekunem', ale też nie twierdzę, że takowi nie istnieją, gdyż codziennie mnie nasz świat zaskakuje...
  • 0

#70

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe no wiem że trzeba się liczyć ze słowami i nie tylko na tym forum :D a o temacie to już się nie wypowiadam bo chyba swoje zdanie przedstawiłem :)
  • 0

#71

Dreamer.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam bardzo ale ja tu czegoś nie rozumiem. Większość z Was wierzy w duchy, UFO i inne paranormalne zjawiska, to dlaczego nie wierzycie w Anioły? Czym Wam zawiniły? :D
  • 0

#72

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm. Głupie pytanie.
Tak jakbyś mi powiedział, czemu jestem katolikiem, a nie buddystą.
Czym budda mi zawinił? :P
  • 0

#73

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to dlaczego nie wierzycie w Anioły? Czym Wam zawiniły? :D


Właściwie kolega prz już ci odpowiedział. Prawdopodobnie Anioły zawiniły związkami z religą :mrgreen: . No ale jest też różnica, czy mówimy o Aniołach chrześcijańskich czy o aniłach jako opiekunach :) .
  • 0

#74

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chce przypomnieć że Anioły chrześcijańskie a Anioły opiekunowie to teoretycznie jedno i to samo bo w religii chrześcijańskiej Anioły są właśnie opiekunami ludzi :]
  • 0

#75

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dreamer'owi zapewne chodziło o to ,że Anioły są dużo bardziej wiarygodne ,od choćby UFO.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych