Skocz do zawartości


Zdjęcie

Anioły istnieją naprawdę ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

#151

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale to, że żyjemy w świecie pozorów nie oznacza, że powinniśmy zamykać serce. Ja mam anielicę ciekawą bardzo. Jest to trochę pulchna i twarda kobitka. Ma pomarańczowe źrenice i jest trochę złośliwa. Ale tak radośnie złośliwa, jak ja. Kiedy uczyłem się OOBE to lubiła mnie spychać z wysokości, żebym nauczył się latać. Zresztą niemal zawsze czuję przeświadczenie, że coś za mną stoi. Chyba, że w momentach, gdy naprawdę wolał bym być sam ;)
  • 0

#152

Hutter.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się. Wiem, że może nie sprawiam tutaj takiego wrażenia, ale także mam otwarte serce. Ale oddzielam to co realne i naturalne od tego co cudowne. Jeśli na jakimś filmie widzę coś co mi przypomina foliówkę, to nie będę skłonny uwierzyć w to, że to był chyba anioł :)
  • 0

#153 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Tez mam swojego, ten ma znowu ciagoty do zartow na temat jaszczurow. Pare razy zdarzylo mi sie w autobusie tak sie smiac, przez niego, ze musialam wysiadac, bo ludzie mi sie przygladali jak chorej. A pomyslalam tylko o kobiecie obok, ze ma bardzo sucha skore, a tu nagle slysze: o luszczy sie skora jak u jaszczura. Myslalam, ze pekne.

Hutter
Z tego co teraz pisalam, to tylko wzmianka, ale jesli pytasz o Straznikow, to zamiescilam zdjecie i jest tutaj

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 13.06.2011 - 23:32

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych