Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#16

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywistym jest, że myślenie o czymś z nadmierną intensywnością skutkuje wielkim prawdopodobieństwem wystąpienia sennych fantazji w tym temacie.

Słucham Marleya lat niemało i uważam, że jeśli z jego muzyki ktoś wyciąga coś niedobrego to znaczy, że niedobrze jest z nim.

Swoją drogą nie doceniamy swego organizmu i mózgu i przypuszczam, że nie jest dla niego problemem zaplanować pobudkę co do minuty, szczególnie po "zaprogramowaniu" tematycznie i czasowo.
  • 2



#17

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Swoją drogą nie doceniamy swego organizmu i mózgu i przypuszczam, że nie jest dla niego problemem zaplanować pobudkę co do minuty, szczególnie po "zaprogramowaniu" tematycznie i czasowo.


Ja mam znowu tak ze jeśli nastawiam sobie budzik na pobudkę do prawie zawsze budzę się przed budzikiem, czy to 1 min czy 1 godz przed nim.
  • 0

#18

Rzeźnik z Blaviken.

    Biały Wilk

  • Postów: 83
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z Twojego postu wynika, że jesteś fanem słonia. Osobiście sam go słucham i podobają mi się jego kawałki. Ale do jego tekstów trzeba mieć ogromny dystans. Tego rodzaju muzyka nie jest dla wszystkich, a przede wszystkim dla tych, którzy mają słabą psychikę. Więc proponuję ogranicz się z takimi utworami na pewno Ci to pomoże ;)

Użytkownik Rzeźnik z Blaviken edytował ten post 27.07.2013 - 21:58

  • 0

#19 Gość_Mira

Gość_Mira.
  • Tematów: 0

Napisano

Przez pewien czas mialam podobnie jak Ty, zwiazane to bylo jednak ze stresem. Sluchanie takich tekstow zostawia slady na Twojej psychice i to sa tego efekty, dlatego jak wszyscy Ci wczesniej radzili - wyluzuj sie. Mniej stresu, mniej myslenia o tak nieprzyjemnych sprawach. Muzyka ma byc przyjemnoscia i wlasnie nia bedzie, jesli odpowiednio do tego podejdziesz. Ujawnilo sie to dopiero teraz, poniewaz sluchasz ich jak to okresliles "ze zdwojona sila" i mocniej oddzialuje to na Twoj mozg.

Jesli chodzi o pytanie zadane w temacie - to Twoj mozg za to odpowiada, ale mozesz to zmienic. Jesli nasze rady nie pomoga to jak radzil kolega wyzej po prostu odstaw to.

I nie wierz we wszystkie artykuly, szczegolnie na onecie ...
  • 0

#20

DEM6N6L6GIA..
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mam słabej psychiki właśnie o to chodzi, podziele się z wami co mnie dziś spotkało. Zawsze śpi ze mną mój pies, nie w łóżku tylko obok mojego ma swoje kojo. O godzinie 03:15 (spojrzałem na godzine w telefonie o której śmiał mnie obudzić) zaczął strasznie wyć, szczekać, warczeć wszystko na raz myślałem że dostane zawału... spoglądał w jeden punkt i taka była reakcja, nie pomogło straszenie poduszką chodziaż jest on z natury bardzo lękliwy i powinno to go ruszyć, uspokoil sie na chwile ale cały czas warczał, za to ja dokładnie trzy razy dostałem przeszywających całe ciało zimnych ciarek, mało tego słyszałem tak jakby szum fal rozbijaących się o skały, szelest drzew i dziwny świst. Starałem się usnąć i nagle wszystko ucichło najlepsze jest to, że na mojej ulicy nie ma ani jednego drzewa i nie mogłem sobie wkręcić na psyche... nie powiem pierwszy raz złapałem taką schize...

Użytkownik DEM6N6L6GIA. edytował ten post 28.07.2013 - 00:37

  • 0

#21

Rzeźnik z Blaviken.

    Biały Wilk

  • Postów: 83
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że przez czytanie różnych artykułów, a przede wszystkim słuchanie tej muzyki uroiłeś sobie, że śledzi Cię jakiś duch i przychodzi na Ciebie popatrzeć o 3 w nocy :D A pies? Psy to dziwne stworzenia mógł szczekać na wszystko :P
  • 0

#22

melon1233.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
Moim zdaniem coś z tobą jest nie tak, i to nie pod względem psychicznym, ale duchowym. Na twoim miejscu pomodlił bym się, a jeżeli wciąż będziesz się budził o tej 3:00 to radził bym ci zamawiać mszę o uwolnienie od złych mocy. To jest tylko moje zdanie nie musisz się z nim zgadzać :)
Pozdrawiam Melon
  • -2

#23

Rzeźnik z Blaviken.

    Biały Wilk

  • Postów: 83
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Melon z tą mszą to lekka przesada. Gość poprostu słucha za dużo słonia i bierze jego teksty na poważnie :)
  • 0

#24

DEM6N6L6GIA..
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no ludzie zlitujcie sie, czy ja powiedzialem ze to był duch, demon lub cos ? napisałem po prostu co mnie spotkało, i nie biore tekstow słonia do siebie bo wiem, że to jest fikcja zawarta muzyce :) btw. od zawsze znajomi mowią że jestem "popi******y", mam zrytą głowe i żebym udał się do psychiatry :D
  • 0

#25

Rzeźnik z Blaviken.

    Biały Wilk

  • Postów: 83
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Do mnie mówią tak samo, ale nie budzę się o 3:00 w nocy i nikt mnie nie nawiedza :P
  • 0

#26

matimistico.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O godzinie 3:00 słyszałem w programie TAPS jak również na discovery, że UFO latem najczęściej widać o 3:00.
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych