Skocz do zawartości


Zdjęcie

Autohipnoza wg Raymonda Moody, czyli jak poznać swe poprzednie wcielenie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#31

Ilamtris1.
  • Postów: 72
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja spróbowałem. To była pierwsza mój stan w hipnozie i kurde, musze przyznać, że to jest piękny stan. Tak się wczułem, że odleciałem na 10-15 minut.
Na początku, zobaczyłem jakies bloki z małymi oknami pomiędzy którymi stałem, było to jakieś miasteczko na wzgórzu. Z tego miejsca rozpościerał się widok na pola, łąki, wyżyny.To wszystko znajdowało się w Chinach, takie miałem odczucie.Byłem młodą skośnooką japonką, która od urodzenia nie miała lekko- takie miałem uczucie.Stałem przy ojcu i matce i byłem taki mały przy nich.Płakałem kilka razy w ciągu przewijania taśmy z poprzedniego życia.No i ostatni moment jaki zapamiętałem(końcówka życia?) to,że byłem w pustym pokoju wystraszony a moi rodzice gdzieś zniknęli, coś złego się z nimi stało.Byłem wystraszony i na tym kończy się moje życie. Nie dałem rady sobie odtworzyć co się działo dalej.

Super uczucie, w niektórych momentach obrazy jak bym stał w centrum wydarzeń, ale nie chce mi się wierzyć, że ta hipnoza mogła wyjaśnić kim byłem w poprzednim życiu.
Tak na marginesie godzine przed hipnozą czytałem artykuł o podróżniku który robił zdjęcia pociągom w mongolii i tam pojawiali się skośnoocy no i duże połacia terenu.Może z tąd moje porównanie co odczuwałem podczas autohipnozy? http://www.wykop.pl/...wac-na-pociagi/

Wieczorem zrobie jeszcze jeden test.

Użytkownik Ilamtris1 edytował ten post 27.10.2013 - 12:24

  • 0

#32

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mam tą książkę, czytałem ją, ale nie używałem tej instrukcji autohipnozy znajdującej się na samym końcu ... aż do dzisiejszego dnia. W nocy użyłem nagrania od użytkowniczki Dziewoja ( Dzięki Ci i twojej kuzynce ;) ). Zadziałało trochę jak medytacja, ale trochę bardziej introspektywnie - Bez otwierania się na nowe doświadczenia, raczej czułem się jakbym zapadał się w głębokiej studni znanych mi doświadczeń. Ciekawa autohipnoza, może jeszcze kiedyś spróbuję.

Aha, żadnego poprzedniego życia-wcielenia-czegokolwiek nie widziałem, chwilowe przebłyski, ale to równie dobrze mogła być moja wyobraźnia.

Użytkownik owerfull edytował ten post 29.10.2013 - 15:12

  • 0

#33

Dantane.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Witam ;D
Ja tutaj nowa.
Mam wiele obaw co do autohipnozy.
Boję sie ze zobaczę moment swojej śmierci ( tak jak ktoś powyżej ) ze np spale się żywcem. Pewnie od tego momentu bym się nie zbliżała do ognia i uniakala go ma wszystkie możliwe sposoby...
Jest pewność ze się wybudze ?
Czy instrukcje może mi czytać druga osoba siedząca obok ?
Mam również zamiar zakupic książkę Życie przed Życiem. Gdzie można ją kupić najtaniej ? ;D
  • 0

#34

Panna M.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyznam szczerze, że i ja się trochę boję, ale nie samej wiedzy co było kiedyś, że to mogło być straszne. Chodzi o sam fakt, irracjonalny lęk przed nieznanym. Nawet jeśli miałam kiedyś niezbyt udane życie, chce to wiedzieć. Pozwoli mi to lepiej poznać siebie. :) Owszem doświadczenie śmierci z poprzedniego życia na pewno nie należy do rzeczy przyjemnych, ale pozwala się uwolnić od tego lęku. Mimo wszystko myślę, że jest to pozytywne doświadczenie, które jak już wcześniej wspomniałam pozwala nam na głębsze poznanie. Nie należy bać się swojej przeszłości ani nie możliwe wydaje się utknąć we własnych wspomnieniach, gdyż są to TYLKO wspomnienia. Tak instrukcje może czytać druga osoba. :P Ściągnęłam sobie nawet tą samą instrukcję czytaną przez kominka, niestety nie osiągnęłam oczekiwanych rezultatów. Co do ostatniego pytania nie mogę Ci pomóc.

Kłaniam się - M.
  • 0

#35

Dantane.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Dziekuję za pomoc ;D Dzięki takim ludziom lubi się to forum ;D
Czyli hipnoza się nie udała ?
Jak się udała to napisz co zobaczyłaś ;D
  • 0

#36

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W moim przypadku jest inaczej - nie boję się tego, co mógłbym zobaczyć i poczuć. Ba, chciałbym doświadczyć tego typu wizji, bo ładnie by się uzupełniała z tym, co już wiem na swój temat w tej kwestii.

Problem tylko w tym, że chyba jestem "niehipnotyzowalny", bowiem próbowałem już kilka razy i nie udało mi się nawet wejść w stan relaksacji. :(
  • 0



#37

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja już jestem po wypróbowaniu tej metody.
Wydaje mi się,że wszystko poszło tak jak powinno.Sam moment relaksowania się był bardzo przyjemny.Po pewnym czasie doznałem takiego jakby lekkiego kołysania,oraz poczułem się jakbym opuszczał ciało.Po tym znalazłem się tak jakby we świadomym śnie(mogłem się poruszać po świecie,który był zatrzymany w czasie,ale nie mogłem nic w nim zmieniać.)Widziałem dookoła jakieś małe wzgórza pokryte łąkami,a w oddali małą wioskę z bielonymi domami.Nie wiem skąd,ale wiedziałem,że jest to Anglia w okolicach XV-XVIw. Chwile pobyłem w tym miejscu,a potem przeniosłem się do momentu swojej śmierci.Dowiedziałem się tyle,że umarłem ze starości.Nie było to w ogóle straszne czy coś.Po prostu przyjąłem to do wiadomości.
Po tym powróciłem do swojego ciała.

Polecam spróbować samemu nawet jeśli ktoś(tak jak ja)uważa,że jest to tylko wytwór mózgu(tak jak sny).Samo uczucie opuszczania swojego ciała jest bardzo ciekawe i na pewno warto je przeżyć.
  • 0

#38

Nyggus.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo zainteresował mnie ten temat i mam prośbę, czy mógł by ktoś jeszcze opisac swoje przeżycie w tym stanie? Fajnie sie czyta te historie.
Mam jeszcze jedno pytanie, bo przeczytałem coś o 'przewijaniu' do śmierci. Jak to sie robi, czy samo tak jakoś przenosi nas np. z wieku 15lat do 70 czy samemu trzeba to jakoś zrobic? Czy będąc w tym stanie można sie poruszać tak jakbym to ja chciał czy tylko możemy sie przygladac? I jak wygląda przebudzenie?
Kiedyś może spróbuje ale troche się boje :]
  • 0

#39

Simba.

    Simbarosa

  • Postów: 441
  • Tematów: 290
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardzo zainteresował mnie ten temat i mam prośbę, czy mógł by ktoś jeszcze opisac swoje przeżycie w tym stanie? Fajnie sie czyta te historie.
Mam jeszcze jedno pytanie, bo przeczytałem coś o 'przewijaniu' do śmierci. Jak to sie robi, czy samo tak jakoś przenosi nas np. z wieku 15lat do 70 czy samemu trzeba to jakoś zrobic? Czy będąc w tym stanie można sie poruszać tak jakbym to ja chciał czy tylko możemy sie przygladac? I jak wygląda przebudzenie?
Kiedyś może spróbuje ale troche się boje :]



Witam, mam pytanko: czy o hipnotyzowaniu kogoś tą metodą też się liczy?
  • 0



#40

Peerzet.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo mnie zaciekawił ten temat i na pewno na dniach spróbuje tej autohipnozy a po wszystkim dam znać jakie były efekty.
  • 0

#41

Vulnus.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Posiada ktoś nagranie z autohipnozą jeszcze na tę noc?


  • 0

#42

Apl.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś czytałam pewien artykuł w gazecie. Wiecie że dziedziczymy wapomnienia?? A co jeśli to tylko odziedziczone wspomnienia??
  • 0

#43

dziewoja.
  • Postów: 32
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś czytałam pewien artykuł w gazecie. Wiecie że dziedziczymy wapomnienia?? A co jeśli to tylko odziedziczone wspomnienia??

odziedziczone? masz na myśli np. po naszych przodkach?


  • 0

#44

atma.
  • Postów: 128
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

za pierwszym razem dobrze aby był ktoś obecny przy autohipnozie, kto w razie czego może wybudzić. Można tą metodą hipnotyzować kogoś, ale trzeba uważać na początek powinno się być krótko w hipnozie 15-20 minut. Warto też najpierw uporać się z z tym życiem, czyli regresja tylko do czasów dzieciństwa. Ludzie mają różne traumy.

Widziałam na YT lekko skróconą wersję autohipnozy.


  • 0

#45 Gość_Mira

Gość_Mira.
  • Tematów: 0

Napisano

Z ciekawości sprawdziłam na sobie dwukrotnie działanie autohipnozy. Jeśli wierzyć w to co widziałam, to byłam kiedyś najzwyklejszą targową przekupką, której zbytnio się nie powodziło, żyłam raczej skromnie. Umarłam młodo w wyniku pobicia przez dwóch bandytów, którzy chcieli jakieś pieniądze.To było dosyć dziwne doświadczenie, bo gdy rzucili się na mnie "tam" przejęłam uczucia towarzyszące jej w tamtej chwili.. 
No ciekawe, ciekawe. Polecam każdemu sprawdzić na własnej skórze.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych