Skocz do zawartości


Zdjęcie

telepatia,czy to ona?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1

Autorun.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pisałam na wielu forach na temat zjawiska potencjalnej telepati, bo nie wiem czy napewno nią była,i jaka mnie spotkała. Jednak brakowało mi wyczerpujących odpowiedzi. Sytuację, postaram się opisać w sposób jak najprostszy.

W miejscu spotkania wielu ludzi, poczułam cos dziwnego, czułam jak jakaś energia przenika przeze mnie, miałam wrażenie, że jest bardzo gęsta, na kilka sekund, może kilkanaście moje zmysły się calkowicie wyłaczyły, po tej chwili kiedy doszłam do siebie "miałam wrażenie, że ktoś grzebie mi w umyśle", takie historie powtarzały się wiele razy, w pewnym momencie zorientowałam się, jakoś tak automatycznie, mój wzrok padł na Pana X (miał zamkniete oczy, i był bardzieo skupiony, zapytałam się wprost co on mi robi? Stwierdził, że nie muszę wszystkiego wiedzieć, a po chwili, że ja "także wiem co on myśli i co robi". Czy to aby napewno telepatia???? Dodam, że ta osoba Pan X nie jest moim jakimś dobrym znajomym, poprostu mieszkamy w tej samej miejscowości. 2 sprawa, że on w przypadkowej rozmowie ze mną wiedział o sprawach, które są tylko mi wiadome???? :ble: , dziwne.
  • 0

#2

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm.... Telepatia - to przesyłanie widadomości drogą umysł-umysł, a jak sama powiedziałaś

"miałam wrażenie, że ktoś grzebie mi w umyśle"

samo mowi - mogl nawiązać z Tobą jakies połączenie (niekończxenie byłaś tego świadoma) nergetyczne, i sobie przeglądał twoj Umysł, jako że to było połączenie, mogłas wiedziec co on robi. Jak dlamnie telepatia to zadna, ale coś robił :) Interesujace :)
  • 0

#3

Maru.
  • Postów: 160
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

to troche dziwne, .... bo może on op prostu.. jest nieśmiały :D i nie wie jak istnieją ośrodki z nią odpowiedzialne, tak że wszystko jest możliwe :)
  • 0



#4

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Telepatia nie istnieje.
  • 0

#5

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Telepatia nie istnieje.


dlaczego tak uważasz ? chcę wiedzieć, dlaczego ?
  • 0

#6

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie znam nikogo, nie slyszalem o nikim takim, nie spotkalem nikogo takiego, kto potrafi stosowac telepatie... A nawet jesli istnieje to co z tego, skoro potrafi ja stosowac moze max 2 osoby na swiecie?? Mysle, ze jest to poprostu wymysl czlowieka marzacego o czyms wiecej niz dala mu natura...
  • 0

#7

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Telepatia nie istnieje.


dlaczego tak uważasz ? chcę wiedzieć, dlaczego ?

Bo nie ma o tym zielonego pojecia ;)

Autorun, jesłi wszystko to co opisałas jest prawdą, doświadczyłas w takim razie penetracji umysłu przez tego delikwenta ;)
  • 0

#8

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mystiqe, być moze ja odpowiem Ci na pytanie i postaram się ukazać, ze jednak istnieje i jest dość powszechna wbrew pozorom. Poiwedz mi ile razy w życiu Ty sam spotkałeś się z takim doświadczeniem. Idziesz sobie np. ulicą i nagle odwracasz głowę dokładnie w to miejsce w którym ktoś na Ciebie patrzy?

Być może masz poprostu myle wyobrażenie o tym, czym jest telepatia. A telepatia to nie tylko przesyłanie myśli, bo jesli ogladasz discovery to czasem trafisz na dokumenty mówiące o tym zjawiasku i udowadniające, ze owe zjawisko istnieje, ale ogónie przekazywanie energii a czy to są juz myśli, uczucia, obrazy, to zalezy wyłącznie od intencji świadomych lub nie nadającego.
  • 0

#9

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mistrzu Halley jak zwykle ma racje :)


Marcici-proszę o większą rozwagę przy produkcji takich postów. Ten nawet przy ogromnej dozie tolerancji trudno zaliczyć do innych niż spam.
Nazwijmy to przyjacielską wskazówką

  • 0

#10

Ireth.
  • Postów: 123
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chyba rzeczywiście miałaś okazję doświadczyć telepatii. Skoro piszesz,że ten facet wiedział o rzeczach, któe są wiadome tobie musiał być w twoim umyśle.....I to dziwne uczucie....Jeśeli to wszystko jest prawdą top faktycznie była to telepatia....

A tak na marginesie- telepatia istnieje i sa na to (powiedzmy dowody). Wystyarczy poczytać trochę o badaniach na ten temat. Zreszta istnieje teoria,że my ludzie korzystamy tylko z niewielkiego procentu możliwości naszego umysłu. Ci tak zwani "genialni ludzie" w rzeczywistości wykorzystują owe możliwości w niewiele większym stopniu bo ok 2%. Tak więc jest prawie pewne, że człowiek posiada jakieś zdolonści o których nie wie. Niektórzy ludzie maja ich świadomosc i korzystaja z nich (choćby opisany przez ciebie człowiek) inni mają "chwilowe przebłyski". Mnie samej czasem sie zdarza przewidzieć co ktoś za chwilę powie ( słowo lub całe zdanie) lub zrobi, a przewidzieć zdarzenie, które chwilę po tym nastepuje (np. coś spada) lub grajac z kuzynostwem w gosci dwukrotnie "przewidzialam" jakie liczby wypadna jednemu z nich. Nie jestem w tej kwesti samaa ponbieważ każdy w mniejszym lub wiekszym stopniu jest w stanie to u siebie zaobserwowac
  • 0

#11

Autorun.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Telepatia jest to zjawisko, które naprawdę mnie fascynuje, chciałabym rozwinąć zdolności w tym kierunku, oczywiście mówię to o swiadomej telepatii, nie spontanicznej, Ma ktoś może linki z dobrymi ćwiczeniam do telepatii?Mogą być także ogolne materiały, tłumaczenia z innych anglojęzycznych stron.
  • 0

#12

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż nie raz spotkałem się z czymś takim, ale nie sądze by to była telepatia... Jak to inaczej wytlumaczyc?? Moze przypadek??
  • 0

#13

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie myślmy, że rzeczy, których nie zobaczyliśmy czy nie doświadczyliśmy nie istnieją, bo to w dużej mierze nie prawda.

Moze przypadek??

nie ma przypadków.
  • 0

#14

Ireth.
  • Postów: 123
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie myślmy, że rzeczy, których nie zobaczyliśmy czy nie doświadczyliśmy nie istnieją, bo to w dużej mierze nie prawda..


Zgadzam się z tym, jednak zawsze na początku nalezy zachować pewna dozę sceptycymu. W końcu moze sie przecież okazać, że to co wzieliśmy za cos nadnaturalnego było po prostu zwykłym zdarzeniem, tyl że źle zinterpretowanym....

Ale jak to sie mówi...nigdy nic nie wiadomo..... :> ;-)
  • 0

#15

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na początku nalezy zachować pewna dozę sceptycymu.


zgadzam się w 100%, ale sceptyzm wiąże się w dużej mierze z ustaleniem prawdy, a to już klucz do wszystkiego.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych