Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nagranie 11 letniej dziewczynki, która uciekła od rodziny, bo nie chciała wychodzić za mąż


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Manajuma.
  • Postów: 192
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


  • 0

#2

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak to właśnie jest w tamtym regionie świata - swoją drogą, podziwiam ją za odwagę i przykre jest to, że
jest tak mało dziewczyn myślących. Zazwyczaj są one tak bardzo zindoktrynowane, że o ucieczce myślą
"to hańba, nie przyniosę wstydu rodzicom, mogą ze mną zrobić, co chcą" etc. Ponadto boją się śmierci z rąk
rodziny - nie raz słyszałem "rodzina znajdzie mnie i zabije"... I to nie były żarty, o czym można się przekonać
czytając o liczbie morderstw kobiet w tamtym regionie świata.

Ponadto nie wróżę jej bycia "dobrą muzułmanką". Jeżeli zdecydowała się na taki krok, to znaczy, że nie zgadza
się z nauką Koranu - i będzie go dalej rozważać, być może w niedalekiej przyszłości dojdzie do wniosku,
że to, co jest tam napisane, jest jakimiś chorymi wymysłami... Niezależny i krytyczny sposób myślenia
jest wrogiem tej ideologii. Ale swoją drogą zaskoczony jestem, że chce ona żyć z wujkiem - znając ich mam
wrażenie, że szybko wróci od swojego wujka do piekła, z którego udało jej się uciec... Ale mam nadzieję,
że tutaj będę się mylił.

Użytkownik hayashi edytował ten post 21.07.2013 - 17:43

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych