Skocz do zawartości


Zdjęcie

Area 51 - zdjęcia z bazy


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#16

muHa.
  • Postów: 123
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z tego co wiem, to Morze Spokoju gdzie byla wyprawa jest widoczne z ziemi, wiec nie widze sensu ukrywania czegokolwiek.


Poczytaj sobie o pochodzeniu Księżyca, bo podobno dopiero od nie dawna jest na naszym nieboskłonie :> [pomiń tylko hipotezy na temat lądowania czy też nie lądowania ludzim na wyżej wspomnianym]
Generalnie jest sporo ciekawych artykułów na temat księżyca. Księżyc kryje w sobie jeszcze wiele tajemnic.

Choć pewnie, od razu mnie wyśmiejesz, że już wszystko wiadomo o księżycu, ale OK!

peace
  • 0

#17

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Alez ja interesuje sie ksiezycem, pochodzeniem ksiezyca i nie tylko ksiezyca. Ogolnie pochopdzeniem wszechswiata. A o teorii ze ksiezyc pojawil sie calkiem niedwno tez czytalem, ale to tylko teoria, ktorej glowna podpora jest to ze w starozytnych zapiskach nie bylo nigdzie mowy na temat ksiezyca.
  • 0

#18

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Namawiam na powrot do tematu :)
  • 0



#19

Erni.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdumiewające, szczególnie gdy sobie uzmysłowimy fakt, że troche ponad 60 lat wcześniej samaloty wyglądały tak...
Dołączona grafika



No właśnie i dlatego nie możliwe jest żeby jakaś obca cywilizacja nie pomagała amerykanom w konstrukcji najnowszych samolotów. Te zdjęcia są mniej więcej z lat 60, a to wyobraźcie sobie jakie teraz tam są samoloty. Myślę że prototyp statku kosmicznego może być.
  • 0

#20

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No właśnie i dlatego nie możliwe jest żeby jakaś obca cywilizacja nie pomagała amerykanom w konstrukcji najnowszych samolotów. Te zdjęcia są mniej więcej z lat 60, a to wyobraźcie sobie jakie teraz tam są samoloty. Myślę że prototyp statku kosmicznego może być.


Wojna Swiatowa Erni, Zimna Wojna nie kosmici..
Swoja droga gdyby zimna wojna trwala troche dluzej, kto wie moze zaprowadzila by nas do gwiazd.
  • 0



#21

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No właśnie i dlatego nie możliwe jest żeby jakaś obca cywilizacja nie pomagała amerykanom w konstrukcji najnowszych samolotów.


Tylko powiedz mi na jakiej podstawie tak twierdzisz i jaki masz punkt odniesienia ? to tylko twoje odczucia ! wzrost postepu jest wprost proporcjonalny do coraz szybszego wzrostu technologii :D rownie dobrze mozna podczepic telefonie komorkowa pod ingerencje obcych, albo komputeryzacje, wszystko wlasciwie. Dla mnie bezsens, bo z punktu widzenia zwyklego czlowieka nie ma sensu oceniac takich rzeczy, bo nie ma zadnego punktu zaczepienia i podstaw.
  • 0

#22

Erni.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam taki punkt odniesienia że amerykanie wcale nie są tacy mądrzy. Większość budowli wykonywali architekci z europy. Dużo jest takich budowli, nawet wynalazki- to samo.
  • 0

#23

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No dobra, ale Ty mowiles o obcych cywilizacjach, a nie pomocy z Europy, no chyba ze mowiac obce cywilizacje, miales na mysli cywilizacje europejska itd. to zwracam honor.
  • 0

#24

Krzysztof.
  • Postów: 45
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli ktoś chce więcej poczytać na temat Area 51 to tu jest niezła stronka.
http://www.zsckr.kos...c.pl/teksty.htm
  • 0

#25

Scroll Lock.
  • Postów: 191
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dzięki. Przynajmniej mam teraz wszystko w jednym miejscu :lol :
  • 0

#26

blaskhyrk.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, jak w przyszłości będą wyglądały samoloty, nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.
  • 0

#27

lukasz.8881.
  • Postów: 95
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajnie ze w google earth zdjęcia satelitarne areny 51 są dość dobrze wyraźnie :) Jeszcze żeby aktualizacja była codziennie :P Ehh Marzenie , schociaż marzenie to to żeby aktualizacja była co sekunde :P

Edit Legal
Ciesz się, że w ogóle pokazują :P

  • 0

#28

Michalson.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

30 FPS styknie :P BTW niesamowite jak "nieoficjalna" technika jest daleko przed tą znaną nam wszystkim. Możliwe że ktoś nam pomógł w tym rozwoju technologicznym.
  • 0

#29

Emkacf.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znalazlam zdjecia,oparte na google earth ale pochodzace z samolotu...bardzo wyrazne aczkolwiek nie mozna zrobic max. przyblizenia :) w kazdym razie mozna sie rozejrzec...niektore samoloty sa na powierzchni

Area 51


(sory za brak polskich liter ale nie jestem u siebie i nie ma tu polskich liter :( )
  • 0

#30

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe tylko dlaczego ten "ktoś" im pomógł :o . bo napewno to zrobił
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych