Skocz do zawartości


Zdjęcie

Manifestacje typu Orbs


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
207 odpowiedzi w tym temacie

#46

Patrolsowy Pan.
  • Postów: 121
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znalazł się znawca ;) . A co do cmentarza, to mikrofonu nie mam :P .
  • 0

#47

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tiaaa... Mam taką prośbę do Syriusza (jeśli moge), czy mozesz pisać bardziej zwartym tekstem, bo tak się ciężko czyta... Może tylko ja tak mam ;)
  • 0



#48

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej Syriusz!!!
Zamieść trochę swoich fotek dot. Orbów. Chętnie je wszyscy obejrzymy. ;)
  • 0

#49

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tiaaa... Mam taką prośbę do Syriusza (jeśli moge), czy mozesz pisać bardziej zwartym tekstem, bo tak się ciężko czyta... Może tylko ja tak mam ;)


Ja bym jeszcze proponowal odrobine interpunkcji, ale ogolnie sposob wyslawiania jest wporzo :gicior:
  • 0



#50

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tiaaa... Mam taką prośbę do Syriusza (jeśli moge), czy mozesz pisać bardziej zwartym tekstem, bo tak się ciężko czyta... Może tylko ja tak mam :D


Ja bym jeszcze proponowal odrobine interpunkcji, ale ogolnie sposob wyslawiania jest wporzo :gicior:



...i tak dobrze że nie pisze wierszem... ;) :P :P
  • 0

#51

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...i tak dobrze że nie pisze wierszem...

Albo heksametrem... :P
Ale i tak mało spójne jest :P
(SyriusM, nie obraź się ;)
  • 0



#52

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sry, musicie w kazdym poscie uzywac koniecznie jakiejs emoty?? ;)
Niektorych postow sie nie da czytac... przepraszam, ale juz nie moglam wyrobic... ;/
a osobnego topicu przeciez nie bede zakladac...
  • 0



#53

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eh... emotki po to są, ale ja przynajmniej postaram sie ograniczać ;)
  • 0



#54

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś byłem świadkie niezwykłych zdjęć. Podczas jednego spotkania zostało wykonane kilkanaście zdjęć grupy osób. Zdjęcie te były wykonane w pomieszczeniu na tle okna, więc na wielu z nich były białe plamy światła - jednym słowem nic nadzwyczjanego. Kilka dni po tej rzekłbym sesji zdjęciowej jeden z uczesników tego spotkania zginął tragicznie w wypadku.
Po jakimś czasie znów przeglądalismy te same zdjęcia. W pewnym momencie zorientowałem się że plamy światła (orby???) występują tylko tam gdzie znajduje się ten już nie żyjący człowiek.

Porównując zdjęcia ORBÓW z tymi które ja widziałem to dziś mi trudno powiedzieć czy to były orby czy nie. Zupełnie nie pamiętam czy miały strupturę czy nie (nie zwróciłem na to uwagi). A kształty ogólnie były okrągłe...
  • 0

#55

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No i niektórzy mówią, że to przypadek...Ja obejrzę zdjęcia, na niektórych są już nieżyjące osoby.
  • 0



#56

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Dołączona grafika

[ Dodano: 2006-03-09, 23:15 ]
Na tych zdjęciach wyraźnie widać przykład orba... ze smugą nawet, jakby się spieszyło do zdjęcia :D
  • 0

#57

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś byłem świadkie niezwykłych zdjęć. Podczas jednego spotkania zostało wykonane kilkanaście zdjęć grupy osób. Zdjęcie te były wykonane w pomieszczeniu na tle okna, więc na wielu z nich były białe plamy światła - jednym słowem nic nadzwyczjanego. Kilka dni po tej rzekłbym sesji zdjęciowej jeden z uczesników tego spotkania zginął tragicznie w wypadku.  
Po jakimś czasie znów przeglądalismy te same zdjęcia. W pewnym momencie zorientowałem się że plamy światła (orby???) występują tylko tam gdzie znajduje się ten już nie żyjący człowiek.


na wszelki wypadek nie będę robiła zdjęć , bo ewentualny orb mógłby być zwiastunem śmierći... uuuu jak to złowieszczo zabrzmiało ... :evil: , a Ja wolę nie wiedzieć.....
:D :P
  • 0

#58

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś byłem świadkie niezwykłych zdjęć. Podczas jednego spotkania zostało wykonane kilkanaście zdjęć grupy osób. Zdjęcie te były wykonane w pomieszczeniu na tle okna, więc na wielu z nich były białe plamy światła - jednym słowem nic nadzwyczjanego. Kilka dni po tej rzekłbym sesji zdjęciowej jeden z uczesników tego spotkania zginął tragicznie w wypadku.  
Po jakimś czasie znów przeglądalismy te same zdjęcia. W pewnym momencie zorientowałem się że plamy światła (orby???) występują tylko tam gdzie znajduje się ten już nie żyjący człowiek.


na wszelki wypadek nie będę robiła zdjęć , bo ewentualny orb mógłby być zwiastunem śmierći... uuuu jak to złowieszczo zabrzmiało ... :evil: , a Ja wolę nie wiedzieć.....
:D :P



e tam... nie ma się czego bać... to był poprostu przypadek...
  • 0

#59

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na tych zdjęciach wyraźnie widać przykład orba... ze smugą nawet, jakby się spieszyło do zdjęcia


Ale to nie twoje zdjecia prawda? A moze?
  • 0



#60 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

wiecie co? dla mnie te orby to lekka przesada :P jakos mam slabe przekonanie do ich istnienia choc na swiecie nic mnie nie zdziwi :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych