Skocz do zawartości


Zdjęcie

Manifestacje typu Orbs


  • Please log in to reply
207 replies to this topic

#31

khenji.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zgadza się, ale w wielu przypadkach tak jest. Poza tym nie rozumiem skąd przekonanie, że na cmentarzach jest najbardziej odczuwalna działalność "duchów" i ogólnie zjawiska paranormalne??
  • 0

#32

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

chocby dlatego ze tam spoczywaja ciala zmarlych, wiec sadzi sie ze sa tam takze i ich dusze
  • 0



#33

Patrolsowy Pan.
  • Postów: 121
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurcze, przeszedłbym się na cmentarz, ale nie mam z kim. Przypuszczam, że gdzieś tak o 19.00 dobra pora? ;) Ale tak wogóle to co mi do tego jak ja mam tylko aparat w telefonie :P .
  • 0

#34

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurcze, przeszedłbym się na cmentarz, ale nie mam z kim. Przypuszczam, że gdzieś tak o 19.00 dobra pora? :P Ale tak wogóle to co mi do tego jak ja mam tylko aparat w telefonie :P .


Wiesz to dziwne, ale na stronie nautilus.ogr.pl czytałem, że właśnie aparatem w komórce zrobiono zdjęcia duchów... I nie robiono tego wcale w nocy tylko w dzień !!!
Właśnie im bardziej prosty aparat tym trudniej sfałszować zdjęcie... ;)
  • 0

#35

Patrolsowy Pan.
  • Postów: 121
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W takim razie może pójdę.
Może, bo nikt nie chciałby ze mną pójść na cmentarz ;) .
  • 0

#36

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hehe...idę na polowanie, ale jeszcze nie wiem kiedy ;)
  • 0



#37

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aparatem z komorki juz nie takie zdjecia duchow robiono. Powodzenia! ;)

ps. fotografujcie nagrobki
  • 0



#38

diodadioda.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś robiłem fotki nagrobków komórką i niestety nic ciekawego nie wyszło :P Reszcie życze powodzenia. ;)
  • 0

#39

Patrolsowy Pan.
  • Postów: 121
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zrobimy. Zobaczymy ;) .
  • 0

#40

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kiedyś robiłem fotki nagrobków komórką i niestety nic ciekawego nie wyszło Sad Reszcie życze powodzenia. Smile


Może spróbuj w jakimś nawiedzonym domu...jeśli gdzieś tam w okolicy taki jest. Można zarejestrować często różne skupiska energii, czyli m.in. orby.
  • 0



#41

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co z tymi świetlnymi kulami , które tworzą piktogramy ?? czy to nie jest to samo :P ,
Ja jestem strasznym niedowiarkiem ;) , ale przyznam ,że te całe kule czymkolwiek one są jako jedyna rzecz ze wszystkich do tej pory niewyjaśnionych zrobiła na mnie wrażenie ,oglądałam mnóstwo filmów z kulami tworzącymi piktogramy w roli głównej ...
bardzo interesujące .
  • 0

#42

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a co z tymi świetlnymi kulami , które tworzą piktogramy ?? czy to nie jest to samo   :P ,
Ja jestem strasznym niedowiarkiem   ;) , ale przyznam ,że te całe kule czymkolwiek one są jako jedyna rzecz ze wszystkich do tej pory niewyjaśnionych zrobiła na mnie wrażenie ,oglądałam mnóstwo filmów z kulami tworzącymi piktogramy w roli głównej ...
bardzo interesujące .


Kule, o ktorych mowisz to inna sprawa i wedlug mnie sa one zwiazane z obca cywilizacja (w sposob techniczny). Orbow nigdy nie udalo sie zarejestrowac na kamerze wideo, sa widoczne jedynie na zdjeciach i mimo ze maja "glebie" sa raczej plaskimi tworami, przypisywane sa takze do aktywnosci duchowej.
  • 0



#43

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kule robiące rozmaite kręgi w zbożu...kiedyś widziałem program, w którym ktoś nagrał na kamerę video taki przypadek, gdzie taka kula przesuwając się nad polem zostawiła pod sobą kręgi. Wyglądało to bardzo, ale to bardzo realistycznie. Jak się później okazało - był to amatorski fotomontaż. Co najlepsze, eksperci, którzy zostali powołani do tej sprawy nie zauważyli żadnych nieprawidłowości i orzekli, że materiał jest jak najbardziej autentyczny.
  • 0



#44

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedyś robiłem fotki nagrobków komórką i niestety nic ciekawego nie wyszło :P Reszcie życze powodzenia. ;)

Ja proponuję udać się na cmentarz wieczorem z dyktafonem, najlepiej jeszcze z zewnętrznym mikrofonem. Wygląda to tak, że włączasz nagrywanie, zadajesz pytanie do mikrofonu i czekasz kilka do kilkunastu sekund. Możesz to parę razy powtórzyć, ważne, żeby pytań nie zadawać szeptem, ale też nie za głośno i spokojnie. Należy udać się w miejsce, gdzie najlepiej w ogóle nie ma ludzi, a ewentualne zdarzenia typu szczekanie psa czy przejazd samochodu notować głosowo na taśmie.
  • 0



#45

SyriusM.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

badalem zjawisko orbow przez dlugi czas
wypowiem sie...
czesto jest to wilgoc
i niesamowicie czesto nawet ogromne ilosci mozna je sfotografowac podczas wiekszejwilgotności
albo jesli nachuchamy w okolicy
(ale to wlasnie nie sa orby)
bo skoro tak to przyciagmy je ze znajomymi w takich ilosciach ze wam by szczeny poopadaly:> czasem przyslaniajac cale miejsce fotografowania ^^


orb to jedne cos co ma nietypowa strukture
niektorzy moga je dostrzec ( hm:) )
i czesto wypalaja wiecej niz jedna plamke na matrycy aparatu (zwlaszcza cyfrakow)
czasem zlote zostawiajac smugii i swieca sie jak psu jajca


jeszcze jedno
kule orby nie maja wiele wspolnego z robieniem okregow na zborzu
to jest inny typ sily i pochodzenia (zrodlo)

bo te ktore zapinkalaja po polach dzialaja przy pomocy mikrofal i fizycznej strony
sa bardziej fizyczne (prawdopodbnie 4 gestosc, wydaje mi sie ze 3 wymiarowe...ale mam watpliwosci [gestosc i wymiar to nie to samo])

te ktore zasuwaja se kolo nas sa subtelniejsze
lecz mozna powiedziec ze sa podobne
(ale nie te same!)
te maja subtelniejsze oddzialywanie w przestrzeni
trudniej jest wykryc urzedzeniem typu licznik
a nawet wrecz niemozliwe
czasmi wypalaja sie na matrycach aparatu:)
niektorzy dostrzegaja...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych