Skocz do zawartości


Zdjęcie

Manifestacje typu Orbs


  • Please log in to reply
207 replies to this topic

#196

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja uważam, że nie istnieje coś takiego jak Orb...a jeśli istnieje to niewidoczne dla ludzkiego oka...
  • 0

#197

Kams.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.Chciałem wszystkim przedstawić moje i mojego kolegi zdjęcia z cmentarza w jedlni letnisko i z jego działki.Zdjęcia przedstawiają kule energii zwane jako ORB. Zdjecia robione po godzinie 12 w nocy,aparatem Konica Minolta Dimage Z5.

Na z załączonych zdjęć są ORB'y,po prostu poszukajcie ,specjalnie wybrałem te zdjęcia na których są.Dla lepszej widoczności przestawcie Kontrast,itd...

PS:Nie wciskać mi tu ,ze refleksy świetlne,ze fotomontaze i ble ble ble bo nie mam zamiaru czytac tych postó w stylu "To jest CH** a nie prawdziwe zdjęcia"

PROSZĘ BARDZO:

http://s008.wyslijto...amp;gk=pozyczka
  • 0

#198

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm ten pomnik w sygnaturce, to ten obok spodka? (wszyscy wiedza w jakim miescie :D )
  • 0

#199 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Mnie zaciekawiło w sumie tylko to:

Dołączona grafika
Chociaż to też można tłumaczyć wadą obiektywu lub kliszy... ale pozostańmy przy tym, że pachnie celnością co do tematyki: ORBs
i to:

Dołączona grafika
Też wygląda na świetlika, ale pozostańmy przy myśli, że to jednak nie on... pewnie był u rodzinki.... ;)

Reszta wygląda mi na świetliki lub inne owady a na cmentarzu na znicze połyskujące w oddali..... Możliwe, że jakieś ważne zdjęcie pominęłam, ale błędy będę naprawiać później...

Acha.. zapomniałabym... NIE CZYTAJ TEGO!!!!
(wniosek: lepiej nie robić zdjęć rzekomych orbsów, bo można je wytłumaczyć w sposób akrobatyczny wręcz jeśli się chce... lepiej zabrać się za "prawdziwe" kształtne duchy ;) )
  • 0

#200

Kams.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ej ale to nie sa zadne swietliki !! kiedy robiliśmy te zdjecia nic kompletnie nie bylo widac nawet wlasnej ręki.. Wiem jak swietliki wyglądaja bo sam takie łapałem :> prawie kazde zdjecia robiliśmy podwojnie tzn. trzymajac aparat i nie ruszając ręką robiliśmy je dwa razy.. I np to zdjęcie z trzepakiem w tle robilismy dwa razy i na jednym wyszły trzy kule a na drugim NIC.. Obiektyw nie był brudny !! A na cmentarzu było naprawde bardzo mało palących się świeczek.. Wszędzie było zupełnie ciemno!!
  • 0

#201

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co powiecie na to (orby czy nie?):

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Powyższe z Grobu Agamemnona

oraz

ze świątyni Hefajstosa:
Dołączona grafika
  • 0



#202

depeche.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja przeglądając wszystkie albumowe zdjęcia zrobione aparatem analogowym, nie znalazłem ani jednego Orba...
w cyfrówce tylko raz udało mi się uchwycić "Orba" i nie był to na pewno efekt deszczu, ani śniegu, ponieważ zdjęcie było robione w domu... kiedyś bawiłem się to rzeczywiscie cykając zdjęcia w deszzczu mozna ujrzeć tysiące orbów bo poprostu swiatlo odbija się od kropel deszczu... czy takie cuś

orby uchwycone aparatem analogowym robione w domu, uznać można za ciekawe zjawisko
  • 0

#203

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przy okazji mojego pierwszego posta nam tym forum chciałbym najpierw wszystkich gorąco powitać a następnie dołożyć swoje 3 gr do tematu. Latem 2005 robiłem zdjęcia na działce nie mając jeszcze pojęcia o zjawisku jakim są orby, oceńcie sami co przez przypadek udało mi się wtedy złapać.
Pierwsze zdjęcie zrobione bez flesza, mnie szczególnie zaciekawiła niebieska obwódka orba i smuga jakby był w ruchu:
Dołączona grafika

dwa kolejne są zrobione jedno po drugim w krótkim odstępie czasu, ten sam kadr, jak widać jedynie zmieniona jest ogniskowa obiektywu. Zadziwiająca jest ta manifestacja na zbliżeniu w porównaniu do pierwszego zdjęcia gdzie jest tylko jeden:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

na ostatnich dwóch, również zrobionych w krótkim odstępie czasu, widać jak się przemieszcza, czy nie jest taki sam jak ten z pierwszego zdjęcia?
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Mam nadzieję, że zdjęcia będą interesujące także dla sceptyków widzących wszędzie kurz ;)
  • 0

#204

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zadziwiająca jest ta manifestacja na zbliżeniu w porównaniu do pierwszego zdjęcia gdzie jest tylko jeden

Pierwsze zdjęcie wyklucza kurz, ale to jeszcze nic nie znaczy. Na drugim i trzecim zdjęciu toż to Księżyc! Czwarte i piąte zdj. wygląda też na naszego satelitę, tylko rozmazany.
  • 0



#205

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chodzi mi o Księżyc bo to oczywiste, to cos na drugim zdjęciu jest malym swietlistym punktem na lewo i trochę wyżej od naszego satelity. Jeśli chodzi o dwa ostatnie zdjęcia to kadr był taki, że Księżyc był za aparatem, poza tym widać, że to coś jest na różnej wysokości a kadr się nie zmienił więc nie jest to Księżyc

zwróćcie uwagę na to, że orby na trzecim zdjęciu są jakby "wygaszone"
  • 0

#206

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zwróćcie też uwage na dziwne twarze tych humanoidów na drugim i trzecim zdjęciu - szok!
Wydaje mi się że ten biały poruszający się ewidentnie "orb" mógł mieć wpływ na wygląd ich twarzy.Może na żywo tego nie było widać ale na zdjęciu wyszło doskonale! Możliwe też że coś łączy tą czwórkę po lewej z lecącym w górę orbem ponieważ ostatni mezczyzna za krzakiem ma już normalną twarz! Jakaś manifestacja obcych. Nieźle o_O

Dołączona grafika
  • 0

#207

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niby śmieszne ale do tematu nic nie wniosłeś

Dołączona grafika
  • 0

#208

Cro Master.
  • Postów: 30
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ech już wyjaśniam czym są orby. Nie są to jakieś nieznane formy energii, tylko odbicia flesza aparatu od cząsteczek kurzu i innych zanieczyszczeń. A jeśli nawet zdjęcie miałoby być robione bez flesza, to musi istnieć inne źródło światła umożliwiające zobaczenie takowego "zjawiska".

To tyle ode mnie. :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych