Skocz do zawartości


Zdjęcie

Manifestacje typu Orbs


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
207 odpowiedzi w tym temacie

#166

Ozzie.
  • Postów: 99
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cinex - to jest spowodowane tym że ostrość jest ustawiona dalej niż znajduje sie pyłek. pyłek znajdujący sie bardzo blisko obiektywu rozmazuje sie i powstaje taki efekt. tak przynajmniej ja to rozumiem.
  • 0

#167

Patrolsowy Pan.
  • Postów: 121
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh, orby bez lampy wychodzą przeźroczyste :P . Mam fotki ^_^ .

Dołączona grafika - droga na cmentarz :P .

Dołączona grafika - seans :P .
  • 0

#168

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio u mojej siory w szkole odbyla sie dyskoteka i mi pokazala z niej zdjecia... Na jednym z nich sa widoczne orby (przynajmniej wg. mnie) i mam pytanie czy rzeczywiscie te latajace kulki sa orbami... Podaje link: http://img103.images...yskotekacq0.jpg

[size=9]EDIT admin:
staraj się dopisywać do istniejących tematów jeśli nie wprowadzasz nowej analizy lub nie przedstawiasz autorskiego opracowania

SCALONO

  • 0

#169

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

te efekty może są tylko odbiciem światła od czegoś.... no właśnie .

Patrolsowy Pan nie chce mi się wierzyć że tak dużo jest tam tego na "drodze na cmentarz" trochę to dziwne....

Może niech wypowie się ktoś kto bedzie wiedział czy to są orby czy nie .....
  • 0

#170

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ludzie nie widzicie ze to sa zwykłe pyłki ? na dyskotece jest kurz - tyle osob chodzi
w tym warsztacie przecierz tez jest pełno pyłu ! to nie sa zadne orby ... ja i tak jestem za zdaniem ze wszystkie orby to kurz czy pył :>
  • 0

#171

Darth_Luk.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja od czasu do czasu widze orba ale to pewnie wina okularów :]
ale nie uważam ze wszystkie to fałszywki
  • 0

#172

makaryn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś uważałem, że ORBS'y są manifestacją energii...A teraz?...Nie jestem taki do końca tego pewien. Zjawisko to mogę zarejestrować na kliszy/karcie pamięci zawsze wieczorem gdy zrobię fotografię pola znajdującego się obok mojej 'siedziby' ;) Wtedy na zdjęciu jest ich miliony.

Mam tutaj na myśli tego typu zdjęcia: (znalezione na google)
Dołączona grafika

Chociaż nie zaprzeczę, że niektóre ORBS'y są naprawdę ciekawe...

Dołączona grafika
Podobno to jest dowód, że ORBS znajduje się za obiektem, czyli nie jest pyłkiem który znajduje się na obiektywie.
  • 0

#173

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Drugiego zdjecia nie widac, nie dawaj hotlinkow tylko wrzycaj na strony typu imageshack.
  • 0

#174

makaryn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wrzucone na Imageshack.

Zdjęcie w pełnych rozmiarach wygląda tak:

Dołączona grafika

Nie mówię, że jest to energia, lecz przedstawiam jako ciekawostkę...Bo 'kula' naprawdę wygląda tak, jakby była za nogą...
  • 0

#175

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja mysle ze to jest efekt na tej samej zasadzie co niby te krzyzyki na zdjeciach z ksiezyca byly schowane za obiektami i kazdy fotograf zna to zjawisko. "Do okoła mocno oświetlonych obiektów na zdjęciu występują prawie niewidoczne w zwykłych warunkach poświaty. Fakt tłumaczy się rozproszeniem światła".
  • 0

#176

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przykładowe zdjęcia z obozu konnego na którym byłem. Na łacznie ponad 2000 zdjęć na ponad połowie są te cusie. Co je łączy? Wszystkie były wykonane podczas słabego oświetlenia z flashem. Co i nich sądzicie czy wygląda to wam na przepisowe Orby? Bo mi się wydaje że to poprostu jakieś smieći w powietrzu.


[center:12b50a2e31]Zdjęcia:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika[/center:12b50a2e31]
  • 0

#177

andrzje_suse10.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie robcie ze zwyklego zjawiska afery bo dla mnie jest to smieszne.

Takie kropki to nic innego jak odbicie się flesza od jakiegoś smiecia w powietrzu czy kurzu. Zdjecia powyzej sa tego dowodem.

Najbardziej zabawne są posty gdzie piszecie że to jest jakaś ujawniona "moc" czy inne coś :lol :
  • 0

#178

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pośrednio popieram nowego użytkownika i również.......................Pozdrawiam :)
  • 0

#179

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A i mam coś dla was :) Byłem z kolegą (Destro) na cmentarzu porobić pare zdjęć w celu uchwycenia czegoś niezwykłego... jednak jak wiadomo jak się chce coś zobaczyć to raczej nic nie zobaczysz. Jednak uchwyciłem mase orbów....


http://img87.imagesh...=img0415tn5.jpg


Po pierwsze nie wiem dlaczego zdjęcie wyszło zielone ale w to nie wnikam....
Po drugie te pięć płomyków jest od zniczy więc nie szukajcie w tym nic niezwykłego :P
Po trzecie i chyba najbardziej zastanawiające... na pierwszy rzut oka tego nie zauważyłem ale w niektórych orbach są jakby twarze trzeba się dobrze przyjrzeć .... :o

Zdjęcia są mojego autorstwa smile1.gif Reszte pozostawiam wam :)
Napiszcie co o tym sądzicie... (możliwe że za tydzień będe miał zdjęcia z miejsca gdzie odprawiane są czarne msze :P lubie się po błąkać )
  • 0

#180

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj wykonałem zdjęcia ogrodzenia (obok kturego stoji bardzo stary dom do zburzenia) . Gdy je oglądałem to zauważyłęm ma nich orby co o nich myślicie ??

http://img146.images...cimg0655lf9.jpg
http://img354.images...cimg0659vo8.jpg

w przypatku tych zdjęć widać jednego orba z 2 perspektyw jest to bardzo cielkawe.


http://img442.images...cimg0654ue6.jpg

w przypadku tego zdjęcia widać dużo orbów w jednej kupie
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych