Skocz do zawartości


Zdjęcie

GTA V


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#46 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

No i cacy, dzięki konsolowcy za beta-testy :D



#47

vriFF.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak czytam takie komentarze jak Twój robi mi się niedobrze, ból pupy, że musiałeś tyle czekać czuć z daleka, ukończyłem gta krótko po premierze świetnie się bawiąc, teraz przejdę ten tytuł jeszcze raz bawiąc się jeszcze lepiej wylapujac detale, ktore zostały poprawione w wersji na komputery osobiste i się z tego cieszę:-)

#48 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Uderz w stół, nożyce się odezwą :) Nie miałem żadnych bóli, napisałem prawdę i tyle. Nawet specjalnie nie czekam na piątkę już. Grałem trochę u znajomego na klocku, ale nie katowałem tym za długo, bo nie lubię padów.



#49

Brumsztajn-Abraham.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


minus, że wciąż nie ma dzieciaków.

Dla mnie sprawa oczywista- żeby nikt nie miał frajdy z zabijania dzieci. Zresztą nie wiem kto mógłby takową mieć.

Jakoś śmieszno/straszny ten post. "Frajda" z zabijania dzieci jest straszna, ale strzelanie do dorosłych, które daje "frajdę" jest ok? :PP

Co do samej gry - chyba w końcu kupię dla niej konsolę, bo PS3 ostatnio strasznie staniały ;) Na PC raczej nie zagram, bo mój PieCyk już ledwo dycha (a jak przypominam sobie GTA IV, które jest jedyną grą którą kupiłem zaraz po premierze, to aż mi ciarki po plecach przechodzą).

PS.
Dzieci można było zabijać np. w Fallout-ach 2 i 1

Użytkownik Brumsztajn-Abraham edytował ten post 10.06.2014 - 19:12


#50

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakoś śmieszno/straszny ten post. "Frajda" z zabijania dzieci jest straszna, ale strzelanie do dorosłych, które daje "frajdę" jest ok? :PP

Ale to nie do mnie z tymi pretensjami. Tak jest w społeczeństwie, że zbrodnie na dzieciach zawsze postrzega się jako okrutniejsze, groźniejsze.



#51

Brumsztajn-Abraham.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spokojnie - to nie są pretensje, tak po prostu mnie to rozbawiło lekko ;) Tak samo jak uśmiech wywołało u mnie oburzenie w okół jednej ze scen w grze, tam gdzie torturuje się jakiegoś gościa (nie wiem dokładnie, sam nie grałem - wiem tylko tyle ile zobaczyłem/wyczytałem w internetach) - scena dość brutalna, to fakt.
Tyle, że... jest to gra w której trup ścieli się gęsto, a gracz może zabić dowolnego przechodnia. Ma to niby jakieś tam konsekwencje, ale powiedzmy sobie szczerze - są one dość błahe (a najczęściej żadne - bo i tak uciekniemy).

#52 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Swoją karierę zakończyłem na Vice City :) A i tak najlepsza była druga część. Takiej duszy nie miały już wersje 3D

 

 

ROLLANDZIE odbierz wreszcie PW!



#53

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Swoją karierę zakończyłem na Vice City :) A i tak najlepsza była druga część. Takiej duszy nie miały już wersje 3D

 

Masz dużego +

GTA2 wymiatało

 




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych