Skocz do zawartości


Zdjęcie

GTA V


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#31

DarkMessiah.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A tak wygląda grafika na płycie z GTA V:
http://i43.tinypic.com/6fnuh3.jpg


Grr, nienawidze gdy do gier napychają ile wlezie piersi, a potem gimbusy krzyczą z przerażenia bo "W GTA V/PRNSIE/BLABLA BYLO INACZEJ!!!"

Użytkownik DarkMessiah edytował ten post 30.08.2013 - 14:45


#32

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



Wyciekł już pierwszy autentyczny gejmplej. Jak widać grafika jest mocno zaniżona w stosunku do wszystkich materiałów przedpremierowych i w niczym nie przypomina poprzednich teaserów. Kolejne gejmingowe oszustwo.
Prawdopodobnie na PC dopiero gra będzie wyglądała tak jak powinna.



#33

Manajuma.
  • Postów: 192
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z tym, że pierwszy to bym jednak nie przesadzał, skoro od jakiegoś czasu gra jest już dostępny pirat na xKloca.
Były również inne nagrania np. to



#34

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przestaje mnie dziwić, niby śmieszna w swoich źródłach wojenka pomiędzy fanami PC a fanami konsol.
http://www.escapistm...-000-Signatures

Konsolowcy zbierają podpisy pod anty-PCtowa petycją, bo chcą mieć tą grę na wyłączność i nie dać pograć innym.
Tłumacząc to bzdurnie walką z piractwem.
Chociaż przeglądając strony torrent można się dowiedzieć, że kilka tysięcy kopii gry na xboxa i ps3 są w sieci i liczba ciągnie rośnie.

Zwyczajne chamstwo "konsolowców". Potem się dziwią że ktoś kojarzy tą społeczność z niedojrzałymi dupkami.



#35

Manajuma.
  • Postów: 192
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dziecinada. Większość z tych Anty PC to nadal ma mleko pod nosem i kończy grę, kiedy mama każe gasić światło.
Nie ma co się przejmować. GTA IV było najgorszym portem w historii tej edycji konsol i trudno się dziwić, że R* ostrożnie czeka z zapowiedzią. Tu jest ten sam silnik, ale świat jest nieporównywalnie bardziej rozbudowany, więc rozumiem dlaczego nie ma zapowiedzi na PC, zakładając oczywiście, że mają plany wydania gry na blaszakach.

Dołączona grafika

#36

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zazdroszczą grafiki?

Jeśli firmie wyjdzie na plus wydanie gry na PC, to ją wydadzą i nie wydaje mi się, by petycje pomogły.



#37 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Dziecinada. Większość z tych Anty PC to nadal ma mleko pod nosem i kończy grę, kiedy mama każe gasić światło.
Nie ma co się przejmować. GTA IV było najgorszym portem w historii tej edycji konsol i trudno się dziwić, że R* ostrożnie czeka z zapowiedzią. Tu jest ten sam silnik, ale świat jest nieporównywalnie bardziej rozbudowany, więc rozumiem dlaczego nie ma zapowiedzi na PC, zakładając oczywiście, że mają plany wydania gry na blaszakach.


Spora część z tych anty PC to dzieciarnia drąca japy do mikrofonu kiedy dostają baty w codzie, tu się zgodzę, ale dużo jest też czystej krwi trolli, którzy piszą takie rzeczy dla zabawy, mają z tego taki fun, że orgazmu dostają i brudzą majty. Petycje "antyPC" lol, to się nazywa fanatyzm, osobnicy którzy angażują się w takie dziwne akcje powinni poddać się jakiejś terapii, bo normalni to oni nie są. Nie zgodzę się tylko co do tego, że GTA IV to najgorszy port w historii tej generacji. Polecam zapoznać się z jakością portu Saint's Row 2, to dopiero tragedia... Swoją drogą R* jak każda firma lubi zapach świeżych zielonych dolarów, więc nie ma co gdybać. Port na kompy będzie, pytanie tylko kiedy.

#38

Manajuma.
  • Postów: 192
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Już San Andreas Lata temu miało dużo za duże wymagania, ale GTA IV podniosło poprzeczkę.

GTA IV było koszmarnym portem i zdania nie zmienię.

Pierwsze miesiące mało kto grał w GTA IV bo po prostu klatkowało na wielu sprzętach. Ten wielki Hejt rockstara po premierze, bardzo po nich jechano, prawie jak w zeszłym roku po Blizzardzie za Diabolo.

Zaczęło się żmudne łatanie gry.

A gra o ironio u każdego działała inaczej, cuda na kiju działy się z jej silnikiem, gracze byli tak zdesperowani, że tworzyli mody zmieniające jakość muzyki(!!!) czy zarządzanie zasobami pamięci na karcie graficznej tylko, by nieco poprawić działanie tej gry. Nawet zalecane było wyłączyć antywirusa, by GTA miało pracę dysku wyłącznie do swojej dyspozycji.

Oczywiście dobrze pamiętam o wszystkich aktualizacjach jak patch 1.0.3, który dawał nieco klatek.

Na średnim komputerze w tamtych czasach C2D 2.5 4gb RAM 512MB gra miała na niskich detalach ledwo 20fpsów, a przy większych akcjach kończyła się grywalność. Te znikające budynki przy szybkiej jeździe, masa źle działających tekstur i cała reszta błędów ostro dawała się we znaki
Kiedy grałem na e7200 podkręconym z 2.5Ghz na 4.0ghz i kartą graficzną 8800 ultra, całkiem przyzwoitą kartą jak na 2008-2009 nie mogłem sobie pozwalać na średnie detale. Po przesiadce na q6600(zalecany proc) i podręceniu go na 3.5ghz było nieco lepiej.

Minęło bardzo dużo czasu, zanim to zaczęło dobrze działać.

Rockstar pewnie uderzył się w piersi i powiedział sobie "nigdy więcej", a my musimy poczekać

Niech końcem mojej litanii o silniku i optymalizacji Rockstara będzie świeży tłit sprzed kilku godzin ;]

Dołączona grafika

#39

Nigtellios.

    Pożeracz Dusz

  • Postów: 102
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio wokół Rockstara sytuacja lekko ucichła, nawet tyle czasu po premierze Saints Rowa: The Third nadal było o nim głośno, dopiero ludzie zaczęli interesować się GTA po wyjściu zapowiedzi odnośnie Piątałki, która jak się okazuje - taką piąteczką nie jest. Ciągle mam wrażenie, że wiele tekstów i czasami chory, czarny humor w GTA V jest wyrwany rodem z Saints Rowa. Ponadto każdy filmik reklamowy został chamsko zrenderowany, żeby otumanieni gracze lecieli z wywalonym jęzorem i portfelem w ręku do sklepów na premierę.

Nie wspomnę, że chociaż twórcy Świętego Rowa zadbali o jakąkolwiek optymalizację dla każdego sprzętu, jak wspomniał kolega powyżej - Czwóreczka chodziła (jak nie chodzi) u każdego inaczej, to dopiero cudo.

Ciągle porównuję GTA do Saints Rowa, jakby nie patrzeć - obie gry są do siebie podobnie nastawione, tylko że Święty Rów ostro stawia na fabułę i rozrywkę z nią związaną. (bo w końcu kogo nie rozwala "SUPER EXCELLENT!" Pierce'a Washingtona) A GTA to taka zwyczajowa, nudna łupanka, jeszcze w San Andreas się miło grało (jako że w łupankę), ale w następne części - nuda, a fabuła ala' gangsta/murzyni/narkotyki jest ostro przeciętna.

#40

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak porównywać Saint's Row do GTA? :P

Pierwszy jest totalnym hardcorem gdzie twórcy robią z nią najbardziej irracjonalne rzeczy jakie tylko im przyjdą do głowy. GTA opowiada w miarę realną historię.

Gry nie do porównania.



#41

DrJohnZoidberg.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Optymalizacja w Saints Row 2 bije na głowę GTA IV. Na obecnym pc w gta 4 gram na wysokich, a SR 2 ledwie chodzi na średnich, przy czym wciąż zauważam znaczne spadki wydajności podczas jazdy samochodem.

#42

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Hahah życiowe trochę :szczerb:

#43

DM13.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja wczoraj odpaliłem V na konsoli.
Grywalność zaje....
Grafika, no cóż... może nie rozczarowuje, ale pozostawia do życzenia.
Świetna jest opcja przełączania się między bohaterami (niestety nie jest to dowolne w każdej misji), na razie mam ich dwóch, ale w jednej misji zdarzyło mi się być nawet psem :mrgreen:

Bardzo dobrze czuć różnice między poszczególnymi pojazdami, w sensie fizyki prowadzenia.
Polskie napisy, również dają radę i nie są szczególnie "poprawne" politycznie.

Na razie tyle. Jak będę miał jeszcze jakieś spostrzeżenia to dopiszę.
Również czekam na V na blaszaka, ale już nie mogłem się doczekać i dlatego zakupiłem na konsolę.

#44

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Grafika faktycznie mogłaby być ciut lepsza, czasem trafi się jakiś bug, ale ogólnie nie ma na co narzekać. Ja już jestem mniej więcej w połowie i muszę przyznać, że grywalność jest świetna, niektóre misje jak w dobrym kinie akcji, a prowadząc szybkie auto poza miastem można poczuć się jak w need for speedzie. Podoba mi się też sama fabuła i tematyka - tajne projekty, sprzedaż broni za granicę, nawet mowa o nwo. Nie chcę za bardzo spojelrować, ale jest o czym pisać. Trevor mój faworyt :D

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 25.09.2013 - 17:37


#45

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Grand Theft Auto V jeszcze tej jesieni trafi na komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Produkcja będzie posiadać odświeżoną oprawę graficzną, korzystającą z możliwości nowych platform sprzętowych, a także szereg innych usprawnień i nowinek.

http://www.gry-onlin...13.asp?ID=85798






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych