Skocz do zawartości


Zdjęcie

GTA V


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#16

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bzdura, Marston nosi tylko strzelbę, którą aktualnie ma w użyciu. Shotguna np i sniperki nie widać gdy używasz strzelby.

To dlatego, że mogłeś mieć przy sobie tylko jedną broń długą i musiałeś wybierać pomiędzy strzelbą a snajperką. Z tego co sobie przypominam, w menu wybierało się jedną broń każdego rodzaju z której aktualnie chcesz korzystać - strzelby, rewolwery itp.
Może walnąłem lekką głupotę, ale pamiętam, że ekwipunek, czyli lasso itp włącznie z bronią na plecach były widoczne. W każdym razie postarali się o to w mniejszym lub większym stopniu.
Edit: odnośnie tego poniżej.

Menu było podręczne i niezależne od obecności konia. Więc nasz cowboy też brał w sumie dwie spluwy znikąd.

To fakt ale i tak dobrym pomysłem było zrobienie go. Na to, że było niezależne i w sumie i tak mogłeś wszędzie przełączać broń można było już przymknąć oko, tak samo jak na to, że koń po zagwizdaniu przybiegał z końca świata :)

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 11.07.2013 - 21:51


#17

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W sumie uczepiłem się szczegółu. Menu było podręczne i niezależne od obecności konia. Więc nasz cowboy też brał w sumie dwie spluwy znikąd.

Wspomnienie o RDR zawsze wywołuje u mnie wzrost dopaminy...

Użytkownik erebeuzet edytował ten post 11.07.2013 - 21:08


#18

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gra pojawi się pewnie koło lata 2014 na PC, mam nadzieje, że nie położą optymalizacji jak poprzednio. Zapowiada się ciekawie i różnorodnie, przyda się luźna i przebajerowana część z pokręconą fabuła po kiepskiej 4ce.



#19

Vaas.
  • Postów: 104
  • Tematów: 11
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

bedzie pod ps4? trzeba kupic.

#20

Al Bundy.

    Sprzedawca Butów

  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta gra to dla mnie zakup obowiązkowy. Mam nadzieję, że będzie miała taki fajny klimat, jak moje ulubione San Andreas. Ciekawe, czy mapa będzie rzeczywiście tak wielka ;)

#21

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta gra to dla mnie zakup obowiązkowy. Mam nadzieję, że będzie miała taki fajny klimat, jak moje ulubione San Andreas. Ciekawe, czy mapa będzie rzeczywiście tak wielka ;)


Z tego co ja wyczytałem to jedno miasto w GTA V będzie wielkości całej mapy GTA 4... a w 5 będziemy mieli 3 miasta. ;) Cos mi sie wydaje ze dobre 30-40GB bedzie potrzeba miec na dysku na samą gre. ;)

Użytkownik Creative12 edytował ten post 16.07.2013 - 19:48


#22

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja się bardziej martwię o wymagania. Żeby mieć w miarę dobry draw distance, ładne widoki i dobry AA.



#23 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Rage kiepsko sobie radzi z AA, Max Payne 3 jest dobrym przykładem - MSAA daje nędzne efekty, do tego zbija ponad 50% klatek. GTA IV wcale nie miało AA. Taki minus Rockstarowego silnika, że bez dx10 i poświęcenia sporej porcji wydajności nie będzie dobrego wygładzania. Dobrze w Rockstarowych gierkach za to sprawują się wygładzające postprocesy, np FXAA, SMAA, MLAA. :P Co też szczerze polecam graficznym onanistom, i nie tylko, bo śmiga na dx9 a nie tylko 10 i 11. :D O widoczki i odległość wyświetlania bym się nie martwił, po filmikach i obrazkach widać, że będzie wysoki poziom, no ale nie ma się co łudzić, że odpali się piąteczkę w najwyższej jakości na jakimś starociu ;) Zresztą - tak czy siak na razie na pc nie będzie, więc whatever. Btw to jeden z momentów, w których żałuję sprzedaży klocka :/

Użytkownik Rolland edytował ten post 16.07.2013 - 20:32


#24

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No jak? Ponoć na PC w 2014. Przynajmniej według gry-online.



#25 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie widziałem oficjalnej zapowiedzi od Rockstara, więc dla mnie ta data jest z palca wyssana :P Chyba, że zapowiedzieli na PC, to wtedy ok.

#26

WYP3H.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma oficjalnej zapowiedzi od Rockstara, mam nadzieję, że jak (jeśli w ogóle) wyjdzie na pecety to Cenega się postara i zrobi dobre spolszczenie, jak do San Andreas.

#27

Al Bundy.

    Sprzedawca Butów

  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Ta gra to dla mnie zakup obowiązkowy. Mam nadzieję, że będzie miała taki fajny klimat, jak moje ulubione San Andreas. Ciekawe, czy mapa będzie rzeczywiście tak wielka ;)


Z tego co ja wyczytałem to jedno miasto w GTA V będzie wielkości całej mapy GTA 4... a w 5 będziemy mieli 3 miasta. ;) Cos mi sie wydaje ze dobre 30-40GB bedzie potrzeba miec na dysku na samą gre. ;)


byloby świetnie,jakby mapa była tak ogromna. Dla takiej gry to warto poświęcić nawet i 100GB :D

#28 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie ma oficjalnej zapowiedzi od Rockstara, mam nadzieję, że jak (jeśli w ogóle) wyjdzie na pecety to Cenega się postara i zrobi dobre spolszczenie, jak do San Andreas.


Czytałem, że tym razem Rockstar nie zapomniał o nas, i gra będzie dostępna w Polskiej wersji językowej. :P O tutaj: http://www.cdaction....u-premiery.html

#29

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

akurat pady to tylko do wyścigowych i jakichś nie wymagających precyzji innych gier. Kupiłem jakiś czas temu pada m$ i gram na nim cały czas, nawet w bf3, wiadomo, że skutki mizerne, jedynie helikopterem lata się niemal identycznie, czołgiem też całkiem dobrze ale frajda o wiele większa ;) ale już do odrzutowcow to się nie nadaje bo jest potrzebna idealna precyzja bo nie dosyć, że na boki calujesz to jeszcze góra dół.
A co do samego gta to troszkę irytuje mnie to "macie screeny i się ślińcie", przynajmniej jest gameplay który mocno mi się spodobał ale mam nadzieję, że na pc bedzie działać jak SA w dawnych czasach a nie jak IV która nawet na nowym komputerze zamula (a każda inna działa na full)



#30

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A tak wygląda grafika na płycie z GTA V:
http://i43.tinypic.com/6fnuh3.jpg




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych