Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obiekt UFO przy Saturnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

sorry, ale nie dam sobie wmówić, że to Saturn


A jaki widzisz cel w falszowaniu zdjecia saturna ? Mi to wyglada wlasnie na saturn, zwlaszcza powierzchnia.
  • 0

#17

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a czy to musi oznaczać że wszystko co tam zamieszczą to niezaprzeczalna prawda??? :D


No pasowałoby ;-)

Cote-d'Or napisał/a:
sorry, ale nie dam sobie wmówić, że to Saturn

Weźcie mu zróbcie kolory
  • 0

#18

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdjęcia robione są zapewne inną techniką dlatego brak kolorów.
Uważam,że są prawdziwe,a ten obiekt naprawdę robi wrażenie.
  • 0



#19

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oficjalne fake NASA :rotfl:
  • 0

#20

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moze chca nas przygotowac na wiadomosc, ze istnieje UFO :mrgreen: :devil:
  • 0

#21

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zdjecie nr. 1 to jest obraz saturna. tyle, ze patrzymy na jego biegun pod katem 90 stopni i z bardzo bliska (relatywnie).
zdjecie nr. 2 przedstawia cos co zostalo znacznie przeswietlone.

oba zdjecia pochodza z archiwow raw, czyli materialu nieobrobionego i niekoniecznie udanego. czesto testowego. duzy szum i liczne bledy matrycy swiadcza o tym, ze te zdjecia mialy dlugi czas naswietlania, wiec jest to pewnie jeden z ksiezycy saturna, ktory ze wzgledu na za duza ekspozycje i wlasciwosci matryc CCD troche sie "rozlal". calkiem normalne.
  • 0

#22

Arthein.
  • Postów: 65
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uważam, że to nie jest UFO ani też żaden FAKE. Jest to poprostu jakis odłamek skalny - przynajmiej według mojej skromenj opini :P
  • 0

#23

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To nie jest fake tylko autentyczne zdjecie i tajemniczy sztuczny obiekt. Na chwile obecna nie potrafie znalezc zrodla gdzie byl opis "tego obiektu". Mowa byla o nim na konferencji "Disclosure Project" i jest to jeden z lepszych materialow ukazujacych obca technologie.




biala rozlana plama ma być 'obcą technologią'?? Chyba, że ja mam zbyt 'ziemskie' wyobrażenia o technologii...Saturn ma chyba 47 księżyców (z pamięci mówię). Może to jeden z nich?


Poszukam i zapodam.


fajnie!

dopisuję: Saturn ma ponad 50 księżyców wedle Wikipedii, coś mi się pokręcilo, lub zapamiętalam stare dane.
  • 0



#24

Sitchin.
  • Postów: 72
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli jest to jakiś mały Księżyc, to raczej nad biegunem nie bardzo miałby prawo orbitować.
Wytłumaczeniem mogło by być to, że jest to obiekt znajdujący się jednak na orbicie po drugiej stronie od źródła wykonania zdjęcia. Długi czas naświetlania zrobił swoje i lodowa pokrywa wydaje się mieć smugę niczym drobna kometa.

Może to być także odłamek materii z pierścieni przeniesiony na inną orbitę poprzez zderzenie dwóch podobnych ciał, a rozmazanie jest związane ze ściąganiem tego meteora przez planetę i początek jego wchłaniania.

Nie wykluczone także, że Obcy :ufo: ustawili się ładnie do zdjęcia na przeciwko obiektywu i stąd ładne ujęcie statku. Tylko po pierwsze czego oni tam szukali? Nie lepiej najeżdżać Ziemię albo Marsa w tym czasie? Trochę dziwne, możliwe też, że obserwują nasze sondy i niechcący zostali "złapani" przez prymitywne ziemskie urządzenie na niewygodnej dla nich fotce. Kto wie ...
  • 0

#25

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

w kazdym razie - jest to ufo.
nie rozumiem ludzi ktorzy pisza "NIE MA UFO" itd.
dlaczego?
wystarczy rozwinac skrot. na 100% nie zawsze ma sie ta pewnosc, co to jest. wiec :]
  • 0

#26

Wlokus.
  • Postów: 111
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sorry, ale nie dam sobie wmówić, że to Saturn

Niewiem.Mi się wydaje, że na 99% to Saturn.
A czy ufo istnieje to dla każdego inna sprawa jeden wierzy, a drugi nie.
  • 0

#27

Sitchin.
  • Postów: 72
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niewiem.Mi się wydaje, że na 99% to Saturn.
A czy ufo istnieje to dla każdego inna sprawa jeden wierzy, a drugi nie.

Może dla Cote-d'Or'a Saturn na każdym ujęciu musi zawierać charakterystyczne ringi, oraz odpowiednie ubarwienie. Jeśli fotki pochodzą z oficjalnej strony NASA, poświęconej tej planecie to co to niby ma być? Nibiru? ;)
  • 0

#28

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem czy to Saturn bo jeszcze nie miałem okazji go zobaczyć z bliska :D a ten obiekt to hmm... na pewno UFO ( proszę sobie rozwinąć skrót)
  • 0

#29

bemol.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyzby zarowka ma okulary sloneczne?? :D
  • 0

#30

(-XeX-).
  • Postów: 73
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie że to jest Saturn - jak ktoś nie wierzy to niech sobie popatrzy - nawet w książkach gimnazjalnych sa zdjęcia saturna ludzie... A nie dowiarki - głowy w prawo 90 stopni ;]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych