Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czipy,implanty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

adi93972306.
  • Postów: 13
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Witam...mam pytanko czy osoby porwane przez kosmitów lub poddane jak twierdzom rzondowemu programowi kontroli umysłu(mindcontrol) i zostawione na pastwe losu mogom liczyc na jakoms pomoc ze strony władz lub jakiejs organizacji pozarzondowej albo prywatnej korporacji która bada takie przypadki osób na których została przetestowana broń nowej generacji o której nawet nie wspomne opisac (chodzi tu glównie o czipy , implanty,cybernetyke genetycznom) pisze w imieniu mojego kolegi któremu jak dotond tylko psychiatryk pomógl i rodzina która nie jest swiadoma tego co sie dzieje! Pozdrawiam

Dobrze by było, gdybyś popracował nad ortografią.
Dołączona grafika
/Connor

  • 0

#2

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Lepiej się pilnuj, bo słyszałem plotki, że Ty jesteś następny. Wszczepią Ci implant mózgu, gdy zobaczą, że jakimś cudem funkcjonujesz bez niego.

Dołączona grafika
/Connor
  • -5

#3

adi93972306.
  • Postów: 13
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Sorry ale ze strachu mi sie posladki skurczyły! Ehh..raczej licze na jakies poważne wypowiedzi...
  • -2

#4

Lidiana.
  • Postów: 85
  • Tematów: 14
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niestety prawda jest taka że nie uświadczysz poważnej odpowiedzi ze względu na swój bardzo młody wiek który sugerują Twoje rażące oczy błędy...no ale dobra niech stracę opisz dokładnie o co chodzi..
  • 0

#5

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Odróżniajmy bajki od rzeczywistości.
  • -1

#6

Lidiana.
  • Postów: 85
  • Tematów: 14
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Eldim daj się wypowiedzieć chłopakowi ;p
  • 0

#7

adi93972306.
  • Postów: 13
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

A ty dalej swoje? I myslisz ze czipy ,implanty to stek bzdur? Obudz sie chlopie !populacje czipuje sie i implantuje masowo od 2giej wojny światowej!powaga stary!
  • -3

#8

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Śmierdzi prowokacją
  • 0



#9

adi93972306.
  • Postów: 13
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

A ty dalej swoje? I myslisz ze czipy ,implanty to stek bzdur? Obudz sie chlopie !populacje czipuje sie i implantuje masowo od 2giej wojny światowej!powaga stary!


Wpisz w google rfid czip !
  • -1

#10

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Garfield chip - nie słyszałem :D

Radzę czytać ze zrozumieniem.
Dołączona grafika
/Connor

  • 0



#11

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli nikt nie ma nic ciekawego, dotyczącego wątku, do napisania, to nie piszcie w ogóle. W ten sposób tworzy się niepotrzebny bałagan.
  • 0



#12

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

populacje czipuje sie i implantuje masowo od 2giej wojny światowej!powaga stary!


Wskaż jakieś przykłady.
  • 0

#13

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja powiem tak:


Myślę, że być może te chipy są wszczepiane - w Ameryce odnotowano wiele przypadków, w których operacyjnie wycinano takie "cudeńka" z tym, że nie było wiadomo co to jest i do dziś są spekulacje na ten temat- widziałem to na discovery (wiem ze tv w wiekszosci zaklamuje lub pokazuje teoretycznie w sensie "co by było jakby..." ale to było coś o ufo i na starcie wspominano, że to na faktach) jak wycinano (w teksasie bodajże) dziewczynie takie coś co wyglądało jak kawałek żelaza czy innego metalu (co dziwne bo przez takie cos można umrzeć - zakażenie bo organizm odrzuca takie cuda).
Wyglądało to jakby "sześcian" tak "wpięty" pomiędzy włóknami mięśniowymi jakby serio był wszczepiony bezinwazyjnie (operacja czy cos).
  • 0

#14

adi93972306.
  • Postów: 13
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Mój odnośnik sprawdzcie tego linka i wlasnie czegos podobnego szukam tylko że w europie
  • -1

#15

CloverFox.
  • Postów: 5
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wątpie, żeby rząd pomagał ludziom w takiej sprawie. Zazwyczaj próbują wszystko zatuszować i udają, że nic nie wiedzą. Zaprzeczają wszystkiemu, żeby zachować tajemnice, nie tylko paranormalne ale też proste sprawy, typu gospodarka państwa. Jeżeli chodzi o czipy/implanty, radziłabym się przejść do lekarza i wzależnośći gdzie się znajduje czip, wyciągnąć go. Zazwyczaj takie czipy są w okolicach głowy, czy szyi żeby miały dostęp do całego unerwienia i organizmu przez mózg który jest głównym "procesorem" człowieka.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych