Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chupacabra z San Antonio.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mistrz Relonikiv.
  • Postów: 70
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ktoś zamieścił na portalu społecznościowy filmik w poniższym newsie. To nagranie wywołało lawinę komenatrzy, jednak uważam że to zwykły kojot. :))

Dołączona grafika





źródło: http://www.interia.t...ommentsZoneList
  • 2

#2 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

piesu to był. :)
  • 0

#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W necie jest pełno takich filmów z podobnymi okazami.
  • 0



#4

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przecież to tania sensacja potężnego portalu. Do nakarmienia niedzielnych amatorów zjawisk paranormalnych idealne. To mogło być jakieś normalne zwierze, lekko wydłużona gęba i już niby ciupakabra.
  • 0

#5 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

nie kumam tych minusów, a dla autora to już w ogóle trzeba być niezłym fiutkiem, żeby tak zrobić. Ale mam nadzieję, że ulżyło i kompleksy się zmniejszyły :mrgreen: tym bardziej, że Rubin nie obwieścił tego jako pewnika

Ostrzeżenie za słownictwo.
Aquila

Użytkownik Aquila edytował ten post 26.06.2013 - 21:51

  • 1

#6 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Co to w ogóle za temat ?. Komentarz na 2 linijki i róbta z tym co chceta ...

Może jakiś tutorial napisać o tworzeniu tematów i poprawnej formie wypowiedzi, gdyż tematy zalewające forum o treści "

" Patrzcie jakie fajne zdjęcie ja myślę że to nie jest ufo " są już lekkim przegięciem.

wołają o banicję.

Użytkownik convers edytował ten post 26.06.2013 - 21:46

  • 0

#7

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja tam nigdy łysego kojota nie widziałem a ten jak widać "skinhead: <lol> juz widziałem gdzieś w necie pare podobnych przypadków i nawet na dicovery jak jakis farmer pokazywał zwłoki tego czegos i to było dosłownie to. Jak dla mnie to nie chupacabraq tylko chory kojot albo jakies inne zwierze
  • 0

#8 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

nie przesadzaj convers gorszy shit tu był i ludzie odpisywali , wejdź na forum i poszukaj. to nie chodzi o rubina, ale o zasady.
a mało to filmików bez opisu, ja dostałam ze 100 ostrzeżeń za wstawianie bez opisu i żyję, a inni wstawiają i nic.
  • 0

#9

Mistrz Relonikiv.
  • Postów: 70
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Proszę moderatorów o usunięcie tematu.

Użytkownik Rubin edytował ten post 26.06.2013 - 21:58

  • 0

#10

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie kumam tych minusów, a dla autora to już w ogóle trzeba być niezłym fiutkiem, żeby tak zrobić. Ale mam nadzieję, że ulżyło i kompleksy się zmniejszyły


Posłaniec przynoszący złe wieści zostaje ukarany ;d Też nie jestem zwolennikiem takich zachowań.

Co to w ogóle za temat ?. Komentarz na 2 linijki i róbta z tym co chceta ...


Ale z tym także się zgadzam więc można te minusy całkiem konstruktywnie obronić. Fakt faktem, że do tak krótkiego filmiku nie można się jakoś wybitnie rozpisać, ale można by chociaż potencjalną dyskusję jakoś normalnie otworzyć lub ukierunkować.
  • 0

#11

Mr. Saturday.
  • Postów: 147
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No cóż Wikipedia o San Antonio:

"W 2005 roku Isaac Espinoza zorganizował wyprawę, która miała wyśledzić i schwytać chupacabrę. Przez osiem miesięcy wraz z zespołem badaczy, dziennikarzy i lokalnych przewodników przeczesywał dżunglę Ameryki Południowej. Na poszukiwania te Espinoza wydał niemal 6 mln dolarów[21]. W trakcie ekspedycji zanotowano kilka spotkań ze zwierzęciem, którego jej uczestnicy nie potrafili zidentyfikować. Część z nich udało się zarejestrować na taśmie filmowej. Nagrania te zostały przekazane Uniwersytetowi Teksańskiemu. Profesor zoologii z tej uczelni, Hugo Mata, stwierdził, że próbki sierści i skóry przekazane przez ekipę Espinozy nie pasują do jakiegokolwiek znanego zwierzęcia zamieszkującego Amerykę Południową."

Jednak zwierze które pokazane jest na tym zdjęciu\filmie, w niczym nie przypomina "Wsysacza kóz" z Portoryko, który ma mieć wielkość małego niedźwiedzia, kolce na grzbiecie, być wstanie przeskoczyć drzewo i potrafić chodzić na dwóch łapach (w niektórych opisach występuje zapach siarki i kolor oczu od żółtego przez pomarańczowy, aż do czerwonego).

Zwierze na zdjęciu to najprawdopodobniej kojot, możliwe że chory na świerzb, demodekozę, albo inną chorobę skóry, na co mogłyby wskazywać badania przeprowadzone na schwytanych bądź upolowanych "amerykańskich chupacabra".

Użytkownik Mr. Saturday edytował ten post 26.06.2013 - 22:07

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych